1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kurşun Döktürmek Günah mı?

Kurşun Döktürmek Günah mı?
Kurşun Döktürmek Günah mı?

Kurşun döktürmek günah mı dinimizde yapılması caiz midir gibi birçok soru merak edilerek araştırılıyor. Kurşun döktürme ritüeli nazara karşı yapılan bir uygulamadır. Dinimizde nazar enerjisi kabul edilir ve bu konuda birçok önlem uygulaması bulunur.

Dinimizde kurşun döktürme ritüeli günah değildir. İnsanlara zarar veren nazara karşı önlem olarak değerlendirilir. Kurşun döktürme işleminde kişiler üzerindeki negatif enerjiler dışarı çıkarılarak kişinin rahatlaması ve feraha ermesi sağlanır.

Alanında uzman ve eğitimli Medyum Behçet Hoca gerçek kurşun dökme ritüelini uygular. Kişilere kötü etkiler sağlayan enerjileri ve nazarın etkilerini sıfırlayarak kişilerin huzur bulmasına yardımcı ve destek olur.

Nazar enerjisi sıfırlanmadığı takdirde kişilerin hayatını bitirecek felaketler yaşanmasına neden olabilir. Bu etkilerin kişilerden uzaklaştırılması ve acil önlem alınması kişilerin faydasınadır.

Kurşun Döktürmek Nedir?

Kurşun döktürmek nedir ne işe yarar birçok kişi tarafından en çok merak edilen konuları oluşturur. Bu uygulamaya ve ritüele anlam veren ve özellik katan okunan özel ve gizli duaların, etkisi ve gücüdür.

Kurşun döktürmek kişinin içinde var olan olumsuz ve negatif enerjilerin dışarı çıkartılması ile kişiye verilen zararın son bulmasını sağlar.

Banner Yazı Arası

Bu olumsuz ve negatif etkiler kişiyi kemirip, eritip zarar veren kötü sonuçlara neden olur. Kişiler bu uygulama sonrasında rahatlığa, feraha ve şifaya kavuşur.

Bilinçli, deneyimli ve uzman olan medyum hoca gerçek usulüne, ritüeline ve ilmine uygun yaparak, ilmine ait kutsal duaları okudukça kişiye koruma sağlanır.

Kurşun Döktürmek Ne İşe Yarar?

Kurşun döktürmek ne işe yarar etkisi nedir, sonuç alınır mı gibi soruların cevabını medyum hoca yanıtlar. Kişiye yapılan bakım çalışmasıyla kişiye etki eden negatif enerjiler önceden tespit edilir ve kurşun döktürme esnasında dua okumaları bu yönde yapılır.

Kurşun döktürme eyleminde kişinin içindeki negatif enerjilerin okunan dua ve ritüel etkisiyle enerjilerin açığa çıkmasını sağlar. Bu negatif kötü enerjilerin kişiye verdiği zararın giderilmesini sağlar.

Kurşun döktürme sırasında meydana gelen kurşundaki şekiller kişiye etki eden zararı simgeler. Kişiye karşı duyulan hasetlik, kıskançlık, kem göz, kötülük ve nazar gibi kötü duyguların şekil bulmasını ve dışarı atılmasını sağlar.

Kişi bu negatif enerjilerden kurtularak feraha, rahatlığa ve selamete kavuşur. Kurşun dökülmesi ritüeli sırasında kişiyi negatif enerjilerden kurtarmak için nazara karşı koruyucu dualar okunarak vefklerin koruması sağlanır.

Kurşun Döktüren Kişide Görülen Belirtiler Nelerdir?

Kurşun döktüren kişide görülen belirtiler nelerdir nasıl etki eder genel olarak çok yönlü olabilir. Her konuda gelişen etkiler kısa sürede gözle görülebilir. Kişilerde en çok görülen belirtiler:

  • Kişiler huzura ve rahatlığa kavuşur.
  • Kurşunun büründüğü şekiller kişiye etki eden kötü ve negatif enerjiyi simgeler.
  • Şekle bürünen negatif enerji dışarı atılır.
  • Kişilerde olumlu ve pozitif düşünceler gelişir.
  • Hayata, ailesine, işine karşı olumlu bakış açısı gelişir.
  • Ters ve aksi giden her işi yoluna girer.
  • Hayırlı kapılar açılır, hayırlı kişilerle karşılaşır.
  • Gerginliği, siniri ve umutsuzluğu son bulur.
  • Daha iyimser, mutlu ve güler yüzlü olur.

Kurşun Döktürme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Kurşun döktürme ritüeli nasıl yapılır konusu merak edilir. Uygulama işlemi deneyimli uzman ve alanında ihtisas sahibi medyumlar tarafından yapılır.

Deneyimsiz kişilerce yapılması olumlu sonuçlar vermez. Usulüne uygun olarak yapılan ritüel sırasında okunan özel dualar kişilerdeki negatif enerjileri sıfırlar.

Kişilerin huzur ve rahatlık bulması okunan duaların mucizevi etkisiyle sağlanır. Kişilerin gerçek anlamda şifa ve çözüm bulması ilmine uygun okunan dualara bağlıdır.

Derin ilim bilgisiyle, ritüellerin doğru ve usulüne göre yapılmasıyla, duaların mucizevi ve şifa verici gücü bütünleştiğinde kurşun enerjilere göre şekil alır.

Dua okuması sırasında eritilmiş kurşun kişinin başının üstünden suya bırakılır. Suya bırakılan kurşun kişideki kötü enerjinin dışarı kusmasını sağlar. İçindeki kötü enerjiler dışarı çıkan kişiler huzur, rahatlama, şifa ve olumlu enerjiye erişir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir