İlginizi Çekebilir
kurşun büyüsü
 1. Ana Sayfa
 2. Büyü Bilgileri
 3. Lamia büyüsü

Lamia büyüsü

Lamia büyüsü nasıl ortaya çıkmıştır? Lamia büyüsü yapanlar ne amaçlamaktadırlar? Lamia büyüsü nasıl yapılır? Lamia büyüsü nasıl bozulur? Lamia büyüsü hakkında merak ettiklerinizi Medyum Behçet Hoca olarak birinci ağızdan cevapladığım ve aklınızdaki konuyla alakalı soruları yanıtladığım yazım sizlerle.

Lamia Büyüsü

Lamia büyüsü hakkında söylenen efsaneler oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı da gerçek ile çarpıtma ve efsane iç içe geçmiştir. Bu yazımda Medyum Behçet Hoca olarak sizlere Lamia büyüsü hakkında tüm gerçekleri ve nasıl bir büyü olduğunu açıklayacağım. Lamia büyüsü bir yunan efsanesine dayandırılmaktadır. Mitolojik tanrı Zeus’un gözdesi olan tanrıça Hera, yine Zeus’un ikinci eşi olan Lamia’yı kıskanır ve onu bir büyü ile lanetler. Bu büyü sonucunda Lamia delirir ve çocuklarının hepsini elleri ile öldürür. Bu yetmezmiş gibi yaptıklarının acısını da ölene değin sürekli ve hiç uyumadan hatırlamak zorunda kalır. O günden sonra bu büyünün adı ise Lamia büyüsü olarak anılmaya başlar. Latince kaynaklı eski büyü kitapları incelendiğinde Lamia büyüsü hakkında bir takım bilgiler verilmekte ve çizilen tasvirler şeytanı andırmaktadır. Lamia büyüsü yapılan insan bir yandan delirirken bir yandan da bedenini kontrol edememekte, en sevdiklerine acı verip onları öldürürken kendini de içten içe yo etmekte olduğunu fark etmektedir. Yani tam bir paradoksun içine sürükleyen Lamia büyüsü kesinlikle en tehlikeli kara büyü olmaya aday sayılabilir. İnsanların Lamia büyüsü karşısında yapacakları çok bir şey yoktur. Medyumların da çok büyük bir kısmı Lamia büyüsünde kullanılan ifritlerin en tehlikeliler olmasından ve kadim bir büyü olmasından dolayı çıkacak problemlerin çözümünde eksik kalacaklarından şüphelendikleri için kendilerini bu işin içine sokmamaktadırlar. Şahsım ve birkaç medyum ise çoğunlukla Lamia büyüsü bozma konusunda çok zorlu çalışmalar yürütmeye kendimizi adamış bulunmaktayız.

Lamia büyüsü yapanlar

Lamia büyüsü yapanlar özellikle bu konuda büyük çalışmaları olanlar ve kara büyünün özüne vakıf olan medyumladır. Şahsım da Medyum Behçet Hoca olarak bu en tehlikeli kara büyüyü bozabilmek adına çok değerli çalışmaları takip etmekte ve bizzat kendi uygulamalarımı da yürütmekteyim. Lamia büyüsü yapanlar farklı amaçlar taşıyabilmektedirler. Bu sebeple de herkesin büyüye bakış açısı ve beklentileri de farklı olabilmektedir. Benim büyü hakkındaki düşüncelerim her zaman hayatın dengesine müdahaleden uzak ve gerektiğinde çözüm bulma odaklı bir anlayıştır. Bu sebeple de büyü bozma konusunda uzman olan medyumların büyü yapmada üstat olduklarını da hatırlatmadan geçmek istemiyorum. Zira Lamia büyüsü yapanlar içinde kendime aldığım konum şahsı da sağlam bir kara büyü üstadı yapmakta ve fakat ben bu değerleri insanları korumak ve düştükleri zor durumlardan kurtarmak adına kullanmaktayım.

Ancak bazı kriterleri taşıyan inanların hak ettiği durumlarda da danışanlarımın ricasını kırmadığım zamanlar da olmaktadır.Böyle dönemlerde insanların bir çok kişi ile görüştüklerine şahit olmakta ve benimle iletişime geçenlerin daha öncekilere göre şaşkınlıklarını da gizleyemediklerine şahit olmaktayım. Lamia büyüsü yapanlar bir amaç taşımaktadırlar. Ya bir zalimi delirtip uzaklaştırmak ya da biz mazlumu mahvetmek istemektedirler. Medyumluk böyle kırmızı çizgiler üzerinde yürüme sanatı olduğundan dolayı vereceğimiz karalara da olayların seyrini etkilemektedir. Bu sebeple Lamia büyüsü yapanlar geçerli sebepleri olmadıkça şahsıma başvurmamaktadırlar. Lamia büyüsü yapabilen medyumların da sayısı çok az olması hasebiyle tercihlerinin de az olması insanların bu büyüyü yaptırmak istemek için sağlam bir zeminleri olmasını doğurmaktadır. Lamia büyüsü yapanlar içinde belirli bir kısım olarak bu işin hakkını vermek de danışanlarımın gözünde şahsıma yüksek bir ilmi değer katmaktadır.

Lamia büyüsü nasıl yapılır?

Lamia büyüsü nasıl yapılır birçok insan merak ediyor. Bu sebeple telefonlar ve mail kurularım medyum Behçet Hocam Lamia büyüsü nasıl yapılır mesajları ile dolup taşıyor. Öncelikle Lamia büyüsü konusunun başta da bahsettiğimiz gibi çok önemli ve şakaya gelmeyecek bir konu olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Daha sonrasında ise Lamia büyüsü nasıl yapılır detaylıca incelenebilir. Fakat hem eski büyücüler ve dolayısıyla da yakın dönem medyumlarının bu konudaki kararları açık ve nettir. Lamia büyüsü nasıl yapılır konusu yalnızca ehil olan medyumları ilgilendirmekte ve bu sayı da oldukça azdır. Buradan vereceğimiz bazı Lamia büyüsü nasıl yapılır hakkındaki maddeler ise sadece bu büyünün birkaç aşamasını bildirmekle standart bir büyü tanımlama şeklini alan ritüele dönüşmüştür. Lamia büyüsü nasıl yapılır sorunsu şu şekilde cevaplanabilir;

 • Lamia büyüsü kesinlikle kara büyü konusunda tecrübeli ve Lamia büyüsünü bilen bir medyum tarafından yapılmalıdır.
 • Lamia büyüsü yapılabilmesi için bu büyüyü yaptırmak isteyen kimse, yapılacak kişinin bir eşyasına ya da onun bedeninden bir parça sayılan saç gibi bir şeye sahip olmalıdır. Bu genellikle iç çamaşırı gibi eşyalar kullanılarak yapılmaktadır.
 • Lamia büyüsü yapımında çok özel hayvanların kanından elde edilen bir karışım mürekkep olarak kullanılır.
 • Daha sonra da özel bir kumaşa o mürekkep ile gereken tılsımlar yazılarak Lamia büyüsü süreci başlatılır.
 • Lamia büyüsü tam faaliyete geçmesi için o eşya yazılan kumaşa sarılır ve birkaç farklı gömme ritüelinin ardından gerekli şekilde daha önceden tespit edilmiş ve mümkünde denenmiş bir zalim mezarına gömülür.

Bazılarını sizlere sunduğumuz bu işlem sırası sonunda Lamia büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap bulmak elbette ki doğal bir süreç halini almaktadır.

Lamia büyüsü nasıl bozulur?

Lamia büyüsü nasıl bozulur elbette ki sıkça sorulmaktadır. Bu konuda verilecek cevaplarım olduğu kadar uyarılarım da bulunmaktadır. Bu sebeple sizler ile paylaşacağım her bilgi medyum Behçet Hoca olarak edindiğim yılların tecrübesi ve kadim ilimlere dayanmaktadır. Lamia büyüsü nasıl bozulur konusunda bir çok makale ve yazı okuyan danışanlarımın en çok şikayet ettikleri konulardan birisi içeriklerin anlaşılamaz oluşudur.

Çünkü şahsım da her zaman söylemekteyim ki, ben ya da ilminde ehil bir medyum büyü tariflerini ya da bozma usullerini alenen vermeyecektir. Bizler sadece bazı hususlarda örneklemeler yapmakta ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermekteyiz. Zira aksi durumlarda Lamia büyüsü nasıl bozulur merak eden herkes büyü yapmaya çalışmakta ve başlarına bin bir türlü belalar gelebilmektedir. Medyumluk başlı başına derin ilimler deryasıdır ki bir cin görmek bile insanın akıl şirazesini kaydırabilecekken binlerce cin görmek medyumlar için normal sayılmakla birlikte ilmi zayıf medyumlar için bile tehlikelidir. Özellikle de Lamia büyüsü nasıl bozulur konusunda kesin ve kati surette şahsıma ya da konuda uzman olduğuna inandığınız birine başvurmanız gerekmektedir. Peki Lamia büyüsü nasıl bozulur ve neler yapılmalıdır bir kaçını söyle sıralayalım;

 • Lamia büyüsü bozmak için Lamia büyüsü yapımını bilmek gerekmektedir.
 • Lamia büyüsü işlemi kim tarafından ve ne amaçla yapılmış tespit edilmelidir.
 • Lamia büyüsü nerede yapılmış ve nereye gömülmüş bulunmalıdır.
 • Lamia büyüsü konusunda büyü bozma işlemi yaparken verilen talimatlara uyulmalıdır.
 • Lamia büyüsünün bir kara büyü olduğu ve kişiyi delirme seviyesine getirdiği asla unutulmamalı ve kesinlikle ciddiye alınmalıdır.
 • Lamia büyüsü bozma işlemi yapılan büyünün aynısı yapılıp işlemler tersine döndürülerek ya da tamamen yo edilip kişi koruma altına alınarak yapılmaktadır.
Yorum Yap

Yorum Yap