1. Anasayfa
 2. Büyüler

Medyum Büyücüler

Medyum Büyücüler
Medyum Büyücüler

Medyum büyücüler, bilindiği üzere sihir ilmi ile ilgilenen kişilerdir. Gizli ilimler konusunda danışılacak tek kişiler muhakkak ki medyumlardır. Bu sebeple sihir ve büyüler ile ilgili kendi başınıza iş yapmaya kalkmanız büyük sıkıntılara sebep olacaktır. Medyumlar, büyü ile insanların çözülmesi zor sıkıntılarını çözmek için çalışmalar yürütürler. Bazen de üzerlerine yapılan tehlikeli büyüleri bozmak için işlemler yapmaktadırlar.

Gizli ilimler, son derece hassas konuları içermektedirler. Cinler alemi ile de doğrudan bağlantılı konuları içermektedirler. Karanlık alemlerin içinden gelen bu konular medyum büyücüler ile çözülmesi gereken meselelerdir. Büyü yapma ve büyü bozma konuları büyük bir ciddiyet ve sabır isteyen konulardır. Bunlar hakkında şu konulara dikkat edilmelidir.

 • Medyum büyücüler, büyü hakkında tek danışılması gereken alimlerdir.
 • Büyü ilmi ile meşgul olmamış kişiler hem kendisine hem de başkalarının başına dert açabilirler.
 • Karanlık ilimler büyük ciddiyet isteyen konulardır ve ilim gerektirmektedir.
 • Gizli ilimler hem eğitim hem de icazet ile elde edilmektedir.
 • Gerçek medyumlar, insanları doğal olarak etkileyen ve bunu fark ettiren kişilerdir.

En İyi Medyumlar

En iyi medyumlar, başta büyü olmak üzere tüm gizli ilimlere hakim olan kişilerdir. Bunlar doğuştan gelen bir çok özellik ile hayata gözlerini açmışlardır. Normalde tüm insanlar doğduklarında bazı özellikleri taşırlar. Ancak medyumlar bu özelliklerini zaman içinde kaybetmemektedirler. Eğer medyum ve alim bir ailede dünyaya gelmişlerse bu onlar için büyük şanstır.

Gerçek medyumlar ilk eğitimlerini aileden almaktadırlar. Daha sonrasında kendilerindeki ışığa göre farklı medyumların yanında tedrisatlarını tamamlarlar. En iyi medyumlar muhakkak ki icazet sahibidirler. Ayrıca medyumlar çoğunlukla büyü bozma konusunda azınlıktadırlar. Çünkü büyü bozmak tamamıyla riski işlemler içermektedir. Bu da kara büyü başta olmak üzere her medyumun alamayacağı bir risktir.

Medyum Ne İş Yapar?

Medyum ne iş yapar sorusu büyü konusunu araştırmaya başlayan herkesin merak ettiği bir sorudur. Zira bu konuları araştırmaya başlayan herkesin karşısına ilk çıkan tabirlerden birisi medyumluktur. İnsanlar büyüler hakkında ilk olarak medyumlara danışmaktadırlar. Onlar da insanların başka yollarla çözülmesi imkansız sıkıntılarını büyü gücü ile çözmektedirler.

Medyum Behçet Hoca, medyum ne iş yapar sorusunun insanlara doğru aktarılması gerektiğini her fırsatta söylemektedir. Medyumlar, öncelikle astroloji konularından gizli ilimlerin her dalına kadar bir çok farklı alanda bilgi sahibidirler. İnsanlara büyü yapma ve büyü bozma konuları başta olmak üzere yardımcı olmaktadırlar.

Banner Yazı Arası

Büyü kesinlikle hafide alınmaması gereken bir durumdur. Bunu da kimsenin tecrübe etmesini istemesek de ancak başına gelenler bu durumu daha iyi anlayacaktır. Medyumlar farklı sebeplerden dolayı insanların isteklerine göre büyü işlemleri hazırlamaktadırlar. Ayrıca büyü ile sınav olan insanların bu derdine son vermek için büyü bozma işlemleri de medyumlar tarafından hazırlanmaktadır.

Doğuştan Medyumluk Nedir?

Doğuştan medyumluk nedir sorusu da bizlere en çok sorulan soruların başında gelmektedir. Çünkü medyumluk karanlık bir ilim olarak görüldüğü için doğuştan medyumluk konusu da çok ilgi çekmektedir. Bu konu aslında medyum ailelerin sıklıkla karşılaştığı bir durumdur. Fakat her medyum ailede doğan çocuk medyumluk özellikleri taşıyacak diye bir kaide de yoktur.

Medyumların hepsi ilk dünyaya geldiklerinde kalp gözleri açıktır. Daha sonrasında doğru bir eğitim alıp üstatların yanında pişerlerse medyumluk ilmine sahip bir gizli ilimler hazinesine dönüşürler. Bunun sonucunda da çok merak edilen doğuştan medyumluk nedir sorusu cevap bulmuş olur. Eğer ki bu özellikle doğanlar eğitim almazlarsa zamanla yetenekleri körelmeye başlar.

Medyum Nasıl Olunur?

Medyum nasıl olunur sorusuna cevap arayan insanların çoğu gizli ilimler öğrenmek isteyen kimselerdir. Ancak önemli olan bu ilimleri öğrenmek değil uygulayabilmektedir. Herkes bu konuda eğitim alabilir ve kendini bir yerlere getirebilir. Ancak bu o kişilerin medyum olacağı manasına gelmemektedir. Çünkü medyum olabilmek için insanın bazı özelliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Medyum Behçet, insanların sıklıkla sorduğu bu soruların cevaplarını doğru yerlerden öğrenmelerini öğütlemektedir. Medyum nasıl olunur sorusu iyi bir medyuma danışılarak daha düzgün bir şekilde cevap alınabilir. Fakat medyum olmanın asıl yolu doğuştan bu özellikleri taşıyor olmak ve bunu ilimle pekiştirmektir. Hiç kimse kendi kendine medyum olamaz. İcazet kesinlikle şarttır.

Büyücü Nasıl Olunur?

Büyücü nasıl olunur ve bunun için neler yapmak gerekir çok büyük merak konusudur. Medyum Behçet Hoca, bu sebepten dolayı insanların bir çok yanılgıya düştüğünü de bildirmektedir. Örneğin sağdan soldan büyü kitabı isminde kitaplar bulan herkesin buradakileri uygulamaya çalışarak kendilerini medyum yerine koymaları son derece yanlıştır. Büyücü olmak isteyen kimseler kesinlikle iyi eğitim almalıdırlar.

Bir kişi büyüye ilgi duyduğunda bununla ilgili mutlaka ehil olana danışması gerekir. Büyücü nasıl olunur sorusunun cevabı da burada gizlidir. Sihir ve gizli ilimlere merak salmak demek medyum olunabileceği manasına gelmemektedir. İlgi duyulsa bile bu yeteneklere kavuşabilmek herkes için mümkün olamamaktadır.

Özellikle cinler ve hüddamlar saldırabilecekleri kişilere acımasız olabilirler. Bunu medyumlara yapamamalarının sebebi ise onlarda olan manevi güçlerdir. Ayrıca büyücülerde doğuştan çok güçlü bir aura vardır. Büyülerin gücünden de bu sebeple faydalanmaktadırlar. Bunun yanında da ilim ile pekiştirildiğinde medyumlar büyük bir güce hükmedebilmektedirler. Büyücü olmanın en önemli unsuru bu güçlere müsait bir şekilde hayata gözlerinizi açmaktır.

Nasıl Kara Büyücü Olunur?

Nasıl kara büyücü olunur sorusuna karşı yazılıp çizilen bir çok yazı ve makaleye denk gelmek mümkündür. Ancak işin içine kara büyü girdiğinde olayın rengi de değişmektedir. Bu soruya verilecek en doğru cevap elbette ki yine bir medyuma danışmaktan geçer. Kara büyücü olmak için öncelikle medyum olmak gerekmektedir.

Medyum Behçet Hoca, nasıl kara büyücü olunur sorusuna en net cevapları veren medyumlardandır. Bir kişi kara büyücü olmak istedi diye bunu yapamaz. Hatta her medyum bile kara büyücü olmak zorunda değildir. Çünkü kara büyüler hem çok tehlikeli hem de çok derin bir gizli ilim isteyen konuların başında gelir. Bu sebepten dolayı kara büyücü olmak sanıldığı kadar basit değildir.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü nasıl yapılır sorusu belki de dünyada cevabı en çok merak edilen sorulardan birisidir. İnsanların bir kısmı büyüyü herkesin yapabileceğini sanma yanılgısına düşmektedirler. Bu kesinlikle yanlış bir düşüncedir. Zira daha önce de defalarca anlattığımız gibi büyü ancak bir medyumun ellerinden çıkarsa etkili olacaktır. Başka türlüsü bunu yapmaya çalışan kişilere büyük zararlar verecektir.

İnsanlar büyü yapmayı basit bir kaç yazıp çizmekten ibaret sanabilirler. Fakat bunu yapmak da sanıldığı kadar kolay değildir. Büyü nasıl yapılır sorusunu soranlar şunları bilmelidir. Büyü hazırlama işlemlerinin bir çoğu trans halinde olmaktadır. Ayrıca bir çok ritüel için de faklı farklı yöntemlerin uygulanması gerekmektedir. Tüm bu süreçler profesyonel medyumlarca yapılmalıdır. Büyü hakkında şu maddelere dikkat etmek lazımdır.

 • Büyü yapmak için ilk olarak gerçek bir medyumla çalışılmalıdır.
 • Medyuma gerekli bilgiler verilmelidir ki önemli bakımlar yapılabilsin.
 • Sonrasında büyü yapma ya da büyü bozma işlemi için gerekli kararlar verilir.
 • Medyumun talimatları kelimesi kelimesine uygulanmalıdır.
 • Bu süreç kişiden kişiye farklılıklar gösterebilmektedir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir