1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Muska Bozma

Muska Bozma
7

Muska bozma bilinirliği ve uygulaması en yaygın büyü ve sihir uygulamalarındandır. Medyum Behçet Hoca muska yapma ve muska bozma konularında en iyi medyumlar arsında gösterilmektedir. Bu yazımızda da Medyum Behçet Hoca, sizlere muska nedir, muska bozma ve muska yapma gibi sorularınıza cevap vermektedir. Tüm bu önemli bilgiler yazının devamında.

Muska bozma işlemleri tarihin en eski büyü yöntemlerinden birisidir. Aslında bu ismi Medyum Behçet Hoca ve diğer birçok medyum farklı isimler ile anıyor olsa da halk arasında en bilinen adı muska işlemidir. Muska bozma işlemleri çok zordur. Burada Medyum Behçet Bey çok ince bir ayrıntıya değinmektedir.

Muska ne amaçla yapılmıştır, kim yapmıştır, korunma amaçlı ayetler mi yazıyor yoksa içinde büyü terimleri mi var, bunlar ne ile yazılmış, muska işlemini yapan kişi hangi ritüelleri yapmış, tüm bu gerçekler bilinmeden muska bozma işlemi yapılamaz.

Medyum Behçet Hoca gibi kadim büyü ilmine vakıf olan medyumlardan başka kimse büyü amaçlı yapılan muskaları bozamaz.

Muska Bozma Ayetleri Var Mı?

Medyum Behçet Hoca tüm inançlara saygı duyan ve her inancın bilgi ve donanımından faydalanan, en iyi medyumlar arasında gösterilen, başarılı bir medyumdur. Bu sebeple İslam dininin kalbi olan ve Müslümanlarca Allah’ın sözleri olarak kabul edilen Kutsi Kitaptan da faydalanmaktadır. Ancak burada yapılan muskanın çeşidi de önemlidir.

Kuranda geçen en bilindik muska bozma ayetleri, Felak ve Nas surelerinin ayetleridir. Bunların haricinde Bakara, Yunus ve Taha suresi gibi birçok surenin içinde yapılan muskaya göre manası gizli ayetler vardır. Muska bozma ayetleri Medyum Behçet Hoca tarafından gerekli ritüeller yapılarak okunur.

Bu sayede muskayı bozmak mümkündür. Ancak altını yeniden çizmeliyiz ki her muska ayet okuyarak çözülememektedir. Bunun için daha eski yöntemler kullanılması da gerekebilir.

Muska Yakınca Ne Olur?

Medyum Behçet Hoca, insanların muska ile ilgili çok riskli durumlar yaşadığını gördüğü için her seminerinde ve her platformda insanları uyarmaktadır. İnsanların en çok sorduğu sorular arasında ise muska yakınca ne olur sorusu gelmektedir.

Medyum Behçet Hocamız, muska yakmanın ancak ve ancak eğer gerekiyorsa bir medyum tarafından ya da onun tarifine uygun şekilde yakılması sonucunda zarar gelmeyeceğini bildirmektedir.

Bunun haricinde kafanıza göre muska yakmak kesinlikle size karşı büyük sorunların ortaya çıkmasına ve bunun en basitinin ise cin musallatı olduğuna Medyum Behçet Hocamız sıkça değinmektedir.

Muska Nereye Atılır?

İnsanlar muska konusunda çok fazla gereksiz ve yanlış bilgi ile doldurulmuşlardır. Bunun sebebi ise bazen internet bazen de sahte cinci hocalardır. Birçok medyum bile muska yapsa bile bunu bozamazken muska bozmayı yakmak ve suya atmaktan ibaret görmek ancak sorunları daha da büyüyecektir.

Muska eğer ki bir büyü amacıyla yapıldıysa ve hangi elementin özelliklerinden faydalanılarak yapıldıysa ona göre işlem uygulanır. Örneğin muska nereye atılır diye gelen soruların birçoğuna suya atın ya da ateşe atın diye cevap veren çoğu bilgisiz insan vardır.

Medyum Behçet Hoca ise muska nereye atılır sorusuna muskanın yapılışındaki elementlerin ateş mi, su mu, hava mı, toprak mı olduğuna göre değişeceği şeklinde cevap vermektedir.

Muska Açılırsa Ne Olur?

Evinizde, iş yerinizde, elbisenize ilişmiş şekilde ya da bir şekilde bulduğunuz muskaların içini kesinlikle açmamalısınız. Medyum Behçet Hoca bu konuda özellikle uyarmaktadır. Çünkü çoğu kimse bulduğu muskayı açtığında ya bir şey göremez ya da basit şekiller görür.

Ancak muska yazılırken kullanılan özel sıvılar vardır. Bu sebeple özel yöntemler kullanmadan onları görmeniz mümkün değildir ve aslında muskalar bu şekilde de korunmaktadır. Muska açılırsa ne olur gibi bir soruya Medyum Behçet Hoca net cevap olarak, eğer ki büyü amaçlı bir muskaysa kesinlikle elden ayaktan keser ve sizi perişan eder, siz olmasanız sevdiğiniz birini perişan eder diye defalarca cevap vermiştir.

Ancak bazı muskalar sadece koruma amaçlı yapıldığı için açmaktan zarar gelmez. Burada en önemli husus kesinlikle böyle durumlarda Medyum Behçet Hoca gibi bir medyuma danışılmalıdır.

Yorum Yap

Yorumlar (7)

 1. Evimizin samanlığında 2 defa yumurta bulduk. Sizce nedir bu?

 2. Selamun aleyküm. Çok huzurlu ve mutlu bir aile yaşantımız vardı. Herkes bizi kıskanırdı. 5 10 senedir üzerimize sanki kara bulutlar çöktü. Sağlığını kaybettim. Huzurumuz bozuldu. Herşey ters gidiyor. Yine de Allahima şükürler olsun. Bir dostum size muska yapılmış olabilir dedi.

 3. Üzerimde bi ağırlık var bir şey var 1.5 senedir kötü seyler yaşıyorum lütfen yardım edin.

 4. 1 sene önce

  Muska bozma uygulamaları gerçekten uzman birisinin yapması gereken işlemlerdir. Ben bunu üzerime yapılan büyükeri bozarken anladım. Bazı medyumlardan yardım istedim ama hiçbir sonuca ulaşamadım. En son Behçet Hocamla tanıştım. Ben onun sayesinde üzerimdeki muskalardan kurtuldum. Bu hayatta rahat bir nefes aldım ben. Her şey sizin sayenizde hocam☺️ Şu anda bu kadar rahatsam sizin uzmanlığınızla muskaları bozmanız sayesindedir. Teşekkür ediyorum size. Allah sizden razı olsun❤️

 5. 1 sene önce

  Muskaların nasıl bozulduğunu biliyorum diyen hocaların hepsine inanmayın. Hayatınızın mahvolmasını istemiyorsanız bunu gerçekten bilen birisinden yardım almak zorundasınız. Ben hayatımda çok sorun yaşadım ve sonunda üzerindeki muskaları Behçet Hocam sayesinde kaldırdım yoksa hayatım iyice çökecekti. Allah senden ve seni dünyaya getirenden razı olsun canım hocam 😇❤️❤️

 6. 10 ay önce

  Muska bozma işlemleri hakkında verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim hocam.

 7. 8 ay önce

  Merhaba
  Behçet hocam iyiki siz karşıma çıktınız iyiki sizi tanımışım sizin yaptığınız işlem sayesinde artık çok mutluyum iyi ki sizinle tanıştım sizin sayenizde tüm dertlerimden kurtuldum ben sizinle tanıştıktan sonra hayatım düzene girdi Siz beni mutlu ettiniz Allah’ta sizi mutlu etsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir