1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü işlemlerini en iyi kim yapmaktadır? Toprak büyüsü nasıl yapılır? Ölü toprağı büyüsü uzmanları arasında internette en iyi yorumlara sahip olanlar hangileridir? Bir kişinin üzerine yapılan Ölü toprağı büyüsü nasıl bozulur? Hepsi makalemizde.

ölü toprağı büyüsü

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır? Birçok farklı büyü çeşidi vardır ve bunlardan birçoğu kendi karakteristik özelliğini adıyla da bağdaştırmış haldedir. Çoğunluğu kara büyü diye adlandırılan bu büyülerden bir tanesi de ölü toprağı büyüsü ya da mezar büyüsü gibi isimler ile anılan büyüdür. Bu tarz büyüler en tehlikeli ve tercih edilmesi de yapılması da bozulması da en zor olan büyülerdir. Medyum Behçet Hocamızdan bu konu hakkında edindiğimiz bilgiler şunlardır.

Ölü toprağı büyüsü nedir?

Birçok büyü çeşidi vardır ve her biri kişilerin istek ve arzularına hizmet etmektedirler. Bu bağlamda ele alındığında ise en merak edilen ancak kişilerin korkuları sebebiyle en az yaptırmayı istediği büyüler de kara büyülerdir. Medyum Behçet bu konuda birçok açıklamalarda bulunarak bizleri de sizleri de aydınlatmaktadır. Bu kara büyü çeşitlerinden bir tanesi de ölü toprağı büyüsüdür. Ölü toprağı büyüsü adının da çağrıştırdığı üzere ölü birisinin mezarından alınan toprak ile yapılmaktadır.

Ölü toprağı büyüsü nedir ve nasıl yapılır diye gelen bir sürü soruya cevap verebilmek ve biraz da olsa insanlara bilgi vermek amacını taşımaktayız. Ancak burada kimseye büyü tarifi vermemekte yalnızca işlemlerin aşamalarını anlatmaktayız. Ölü toprağı büyüsü için kullanılan çok fazla materyal bulunmaktadır. Ana madde ise mezardan alınan bir avuç ölü toprağıdır. Bu işlemin ardından medyum, bir takım ritüelleri yerine getirir. Ölü toprağı büyüsü gece yapılan bir işlemdir.

Medyum özel olarak kullanılan bir kağıda gerekli efsunları kadim lisanlarda yazar. Bunun için değişik hayvan kanlarından ya da farklı karışımlardan yapılma mürekkepler kullanılır. Ardından yazılan büyü için eski lisanda okunan sihirli sözler ile eldeki toprakla kavuşturulur. Bu kağıt uygun forma getirilerek arasındaki toprakla katlanır ve muska şekli aldırılır. Ardından medyumun talimatı ile kime yapıldıysa bazen evine götürülüp saklanır. Bazen de kullanılan toprak muskadan çıkarılarak evinin etrafına serpilir.

Mezar büyüsü belirtileri

Ölü toprağı ya da mezar büyüsü farklı amaçlar için yapılabilmektedir. Eşleri ayırmaktan tutun da kişiyi kötürüm hale getirmeye kadar her durumda kullanılabilir. Burada önemli olan medyuma bu büyünün neye yaraması gerektiğini tarif etmeniz ve medyuma istediği bilgileri ve bazı durumlarda resim gibi materyalleri ulaştırmanız gerekmektedir. Mezar büyüsü ya da ölü toprağı büyüsü büyülerin içinde en korkutucularındandır.

Kıymetli büyüğümüz Medyum Behçet Hoca’ dan aldığımız bilgilere göre ölü toprağı büyüsü yapılan kişi ağır halüsinasyonlara maruz kalır. Hem uyku hem uyanıklık halinde bu hallere girer. Eğer ağır hasar ve ilerisi amacıyla yapıldıysa yüksek ateşlenmeler ve inme görülmesi de muhtemeldir. Cinlerin de yardımıyla sinir sistemi harap edilen insan felçli bir halde yatağa bağımlı hale getirilebilir. Bunun için de yaptıran kişinin çok emin olması gerekmektedir. Hocamız her büyüde olduğu gibi bu büyüde de uzmandır. Ancak kişilerin sonraki pişmanlıklarının geri dönündeki zorluk baştan belirtilmelidir.

Mezar büyüsü bazen de eşleri ayırma ve erkekliği iptal etme gibi durumlar için de kullanılır. Bir nevi erkeğin cinsel organı çalışmaz işlemez olur. Aynı büyünün tesiriyle de kadın erkeğinden soğur ve ayrılırlar. Bu büyünün kan işettiği, hatta büyük abdest bozdurmadığı için bağırsakların yırtıldığı gibi birçok belirtileri vardır. Yüksek ateş, halüsinasyon, aşırı terleme ve nefesin kesilip kesilip geri gelmesi, geceleri boğuluyormuş gibi uyanmak ve iktidarsızlık halleri görüldüğünde mutlaka Medyum Behçet Hocamıza ulaşarak bu şer büyüden kurtulmayı başarabilirsiniz.

Ölü toprağı serpilirse bozmak için hangi dua okunur?

Büyü denilen olgu oldukça tehlikeli ve yerine göre de çok gereklidir. Bu yüzde bir medyumdan falanca büyüyü yaptırmak istiyorum diye talepte bulunmadan önce iyi karar vermeniz gerekmektedir. Bazı büyülerin geri dönüşü olsa da çok zordur. Hatta birçok kara büyü çeşidi bozulduğu zaman bile ardında ağır hasarlar bırakabilir. Medyum Behçet Bey bu konuda hem ölü toprağı büyüsü yapmayı hem de bu büyüyü bozmayı en iyi bilenlerdendir.

Daha önce saydığımız haller size oluyorsa direk olarak hocamıza başvurmalısınız. Çünkü bu tek başınıza halledeceğiniz bir işlem değildir. Hiçbir büyü medyum olmayanlar tarafından yapılamaz ya da bozulamaz. Bunu iyi idrak etmelisiniz. Hocamıza başvurduğunuzda yapılan bakımlar ve tecrübesi ile sizde ölü toprağı büyüsü yani mezar büyüsü olduğunu söylediğini farz edelim. Bu durumda hangi çeşidi olduğu öğrenilir. Daha da sonra ise bu büyünün size nasıl uygulandığı anlaşılır.

Evinize ölü toprağı serpilirse bozmak için hangi dua okunur diye gelen sorulara istinaden bu yönde cevap verelim. Diyelim ki bakımda bu tarz ölü toprağı serpilme işlemi yapıldığı anlaşıldı. Burada gereken işlemleri ve eski lisanlardaki dua ya da güç sözcüklerini söyleyecek olan kişi medyumdur. Okuyacağınız hiçbir dua sizi kurtarmayacaktır. Bu yüzden Semavi kaynaklara göre peygamberlere yapılan büyüler bile bozulmadan tesiri geçmemiştir. Sizleri okuyacağı dualar sadece kalbinize biraz ferahlık verecek ancak büyünün etkileri her an devam edecektir.

Toprak ile yapılan ayırma büyüleri

Toprak kullanılarak yapılan çok sayıda büyü olduğu gerçektir. Ancak burada toprağın muhteviyatı çok önemlidir. Mesela en çok kullanılan toprak ölü toprağıdır. Ölü toprağı ile yapılan işlemler de bir o kadar etkili ve keskin sonuçları olan işlemlerdir. Ölü toprağı kullanılarak yapılan büyülerin başında kişiyi yatalak yapacak şekle sokan büyüler gelir. Bunun ardından ise insanları ayırmak için yapılan birçok büyü de ölü toprağı ile yapılmaktadır. Ölü toprağı kullanılarak ölen bir yakınızı rüyanıza getirebilmek de mümkündür. Ölü toprağı kullanılarak bir erkek cinsellikten yoksun bırakılabilir. Esasen kadınlarda görülen cinsel isteksizlik hastalığının da en büyük sebeplerinden birisi bu büyüdür.

Bu tarz yapılan büyüler kadın ve erkeğin birbirine karşı sorunlar yaşamasına sebep olur. Mesela erkek başka bir kadını arzulayabilirken kendi karısına karşı cinsel olarak bitiktir. Kadın ise cinsel bir yaşandı hayal etse de kocasına karşı tiksindi duyar. Bu durum sevgililer arasında da geçerlidir. Bu işlemlerin farklı türleri de vardır. Mesela geliniyle oğlunu ayırmak için ölü toprağı ile bu tarz büyüler yapılabilir ve etkisi ayarlanabilir. Ancak bu tarz büyüler en kadim büyülerdendir. Bundan mütevellit kesinlikle bir hata yapılmaması ve bilgilerin doğru olması gerekir. Bundan yola çıktığımızda yapılacak bir hatanın ise herkesin başına büyük dert olacağını belirtmek ve bu tarz işlemlerinizi kesinlikle Medyum Behçet hocamız gibi bir medyuma yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Evin içinde toprak bulmak

Evin içinde bulunan toprağın oraya nasıl geldiğini ilk önce araştırmanız gerekmektedir. Eve kimin gelip gittiği, hangi saatte olduğu, toprağın ıslaklığı ve kuruluğu gibi etkenler çok önemlidir. Ancak yine de içiniz tamamen rahat etsin isteniyorsa hocamıza ulaşarak gerekli bilgilerle bir bakım yaptırabilirisiniz. Bu bakımların sonucunda evinizdeki toprağın akıbeti net olarak anlaşılabilecektir. Bizlerin sizlere her zamanki acizane tavsiyesi ise bu tarz işlemlerde dikkatli olmanız. Aman boş ver be dememeniz ve hocamıza ya da bildiğiniz bir medyuma danışmanızdır. Çünkü bu işlemler ne şakaya gelecek kadar hafif ne de hedefini şaşacak kadar kördür. Keskin bir kılıç gibi değdiği yeri kesip atacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap