1. Anasayfa
 2. Büyüler

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü şüphesiz gizemli ilimler ile ilgilenen herkesin duyduğu bir terimdir. Günümüzde de sıkça kullanılan ve değişik durumlarda başvurulduğu söylenen papaz büyüleri ne işe yaramaktadır? Bu yazımızda sizler için bu kara büyü hakkında detaylı incelemede bulunduk. Ayrıntılar yazımızın devamında…v


Papaz büyüsü nasıl bozulur ve bunun için kimlerden yardım almalıyım gibi sorularla internette ve arkadaş ortamlarında zaman zaman karşılaşmak mümkün. Adından anlaşılacağı gibi papazlara ağır bir yük yükleyen bu büyü özünde illaki bir papaz tarafından yapılmak zorunda değildir. Öyle ki insanlar papaz büyüsü bozma işlemleri için kiliselerin kapılarını aşındırır hale gelmişler ve din adamları buna anlam veremez duruma gelmiştir.

Papaz büyüsü bir kara büyüdür ve kullanıldığı dil Süryanicenin çok eski bir lehçesidir. Bu lehçe de eski dönemlerde Süryani papazlarının kullandığı bir lehçe olmasından ve eski dönem papazları büyü konusunda uğraşlar vermelerinden dolayı papaz büyüsü dene gelmiştir. Papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı ise medyumlarda gizlidir. Papaz büyüsü hangi çeşit ve hangi amaca hizmet edecek şekilde yapıldıysa büyü bozma yöntemi de buna göre değişkenlik gösterecektir.

Papaz Büyüsü Nedir ve Ne Gibi Etkileri Vardır?

Papaz büyüsü nedir diye merak edenler araştırmalar yapmakta ve karşılarına bir sürü boş ya da gereksiz bilgi yığınları çıkmaktadır. Papaz büyüsü birçok farklı ancak aynı özden beslenen büyülerin ortak adıdır. Papaz büyüleri yapılması için çok eski bir Süryani lehçesi kullanılmaktadır. Kara büyülerin bir kısmı genellikle kadim ve unutulmuş dillerde yazılır. Bunun için de bu dilleri bilmeyen medyumların bozma konusunda da güçleri olmayacaktır. Medyum Behçet Hoca Tılsımlar ve büyü sembollerinin de içinde bulunduğu büyü parşömenlerine dünyanın değişik yerlerinde rastlamak mümkündür diye eklemektedir. Özellikle papaz büyülerini anlamak için şunlara dikkat edebiliriz.

 • Papaz büyüsü yapılan kimse rüyasında farklı dillerde sayıklar.
 • Bir diğer ayrıntı ise rüyasında tanımadığı bir yabancı dili sık sık işitirler.
 • Papaz büyüsüne tutulan kimseler şiddetli uyku uyuma isteğine kapılırlar.
 • Bu kara büyünün tuttuğu kişiler çevrelerine karşı saldırgan ve savunmacı bir yapıya bürünürler.
 • Papaz büyüsü yapılan kimseler ya aşırı yemek yerler ya da su tüketme eğilimleri çok azalır.

Papaz Büyüsü İçin Okunacak Dua Hangisidir?

Papaz büyüsü için okunacak dua hakkında insanların farklı görüşleri vardır. Kimileri kendi kutsal kitaplarındaki metinlerden kimileri de büyük alimlerin rivayetlerinden bahsetmektedir. İşin aslı ise farklıdır. Medyumlar papaz büyüsü bozma işlemini zor süreçlerin ardından gerçekleştirdiklerinde kişilerin bilgileri ile bir takım özel hesaplar yaparlar. Bu kişinin inancına ya da dünya görüşüne göre yapması gerekenleri bizlere bildirecek birtakım bilgiler edinmemizi sağlayacaktır.

Özellikle ülkemizde kutsal kitap olan Kuran’ı ele alacak olursak Felak ve Nas sureleri benzer bir durum için inmiştir. Ancak her insanın ilacı farklı derdi farklı ve doktoru da farklıdır. Kimisi için bu sureler üçer kere okunmalı kimisi için ise bin kere okunmalıdır. Bundan dolayı da papaz büyüsü için okunacak dua kesinlikle şudur demek herkes için yanlış sonuçlar verecektir.

Papaz Büyüsü Bozma Duası Gerçek Mi?

Papaz büyüsü bozma duası aslında bu büyü bozulduktan sonra insanların ruhen de iyileşmesi için tavsiye edilen dualardır. Ancak bu insanların ve bir takım kendine iş çıkaran cahillerin dilinde dolana dolana dua ile papaz büyüsü bozulur kanısını oluşturmaya çalışmaktadır. Kimisi sirkeye dua okuyup içirmekte kimisi de papazlara giderek dua istemektedir. Oysa ruhun elbette ki gıdası duadır. Fakat öncelikle o ruhu ve bedeni büyünün esaretinden gereken yöntemler uygulanarak kurtarmak lazım gelir. Papaz büyüsü bozma duası kadar dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır.

Banner Yazı Arası
 • Papaz büyüsü şakaya gelmez
 • Papaz büyüsü bir kara büyüdür
 • En tehlikeli büyüler içinde yer almasının yanı sıra en zararlı ifritlerden faydalanılmıştır.
 • Kara büyüler kesinlikle konunun ehli medyumlara bırakılmalıdır.
 • Papaz büyülerinin bozulması için söylenen her talimata harfiyen uyulması şarttır.

Resimle Papaz Büyüsü Yapılır Mı?

Resimle papaz büyüsü yapıldığı evvelden beri bilinmektedir. Burada resim papaz büyüsü yazılırken ve ifritler görevlendirilirken kullanılmaktadır. Ayrıca papaz büyüsü bozma işleminde cinler infaz edilirken de bu resimlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Papaz büyüleri tarihin en eski büyülerinden olup ilk çağlardan beri insanların resim yapma yeteneklerinin de olduğu göz ardı edilmemelidir. Kutsal metinlerde insanın yaratılır yaratılmaz birçok konuda eğitildiği de açıkça yazmaktadır. Hal böyle olunca konu daha da açıklık kazanmıştır.

Resimle papaz büyüsü yapılır mı sorusu aslında insanların korkularının da yansımasıdır. Fakat papaz büyüsü yaptırmak ya da papaz büyüsü bozdurmak isteyen kimseler gerçek medyumlar ile çalışarak bu korkularını yenebilirler. Gizli ilimler kimseye gökten zembille inmemiştir. Doğuştan gelen yetenekler ilimle törpülenmiş, irfanla cilalanmış ve tecrübe ile yükselmiştir. Buna rağmen insanlar papaz büyüsü gibi çok tehlikeli büyülerde bile yanlış adreslerde çözüm arayarak kendilerini çıkmaza sokmaktadırlar.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir