1. Anasayfa
  2. Büyüler

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü nasıl yapılır ve bu büyünün yapımında ne gibi ritüeller hazırlanır soruları sıklıkla sorulmaktadır. Papaz büyüsü bilinen en eski büyüler arasında olmakla birlikte kendine has olarak belli başlı kriterleri içinde barındırmaktadır.

Özellikle Medyum Behçet Hoca olarak siz değerli danışanlarımı bilgilendirmek adına bu yazıları da yayınlama gereği duyuyorum. Büyü bilindiği üzere karanlık ve aydınlık ilimlerin iki yüzü gibidir. Yani içinde iyi ve kötüyü barındıran adeta bir ayna olarak adlandırabileceğimiz işlemler bütünüdür.

Papaz büyüsü de bu işlemlerden yalnızca bir tanesidir. Papaz büyüsü belirli bir amaç için iyi ya da kötü niyetle hazırlanabilmektedir. Yapımında kadim İbranice ve Süryanice dillerinin eski lehçeleri kullanılmaktadır. Ayrıca bu büyüler çok özel bitkilerin lifleri ve bazı hayvansan maddeler kullanılarak yapılan papirüs kağıtlarına, özel hayvanların derilerinden elde edilen parşömen kağıtlarına yazılmaktadır.

Papaz büyüsü yapımında kullanılan terimler ve kelimeler de çok özel olarak elde edilen mürekkepler, kan ve değişik insan ve hayvansal maddelerden elde edilen karışımlarla yazılmaktadır. Bunun yanında papaz büyüsü hazırlamanın püf noktaları da bulunmaktadır. Bunlar özel buhur, tütsü ve ritüelleri de içinde barındırmaktadır.

Papaz Büyüleri Bozulur Mu?

Papaz büyüleri bozulur mu sorusu genel olarak başına bu büyü ile ilgili bir sorun gelen insanların cevap aradıkları sorudur. Ben de sizler için bu konuya bir nebze de olsa açıklık getirmek için yazımızı kaleme almak istedim. Değerli danışanlarım ve papaz büyüsü hakkında bilgi almak için bu yazımı okuyan herkes bilmelidir ki tüm büyüleri bozmak mümkündür.

Ancak buraya bir tırnak işareti açmak kesinlikle hayati öneme de sahiptir. Zira papaz büyüler en tehlikeli ve en zorlu büyülerden biridir. Bu büyüyü bozmak da tabi olarak kolay olmayacaktır. Papaz büyüleri türlü doğa üstü varlıkların da kullanıldığı düşünülürse tehlikenin boyutu anlaşılacaktır.

Banner Yazı Arası

Medyum Behçet Hoca olarak siz değerli okurlarıma en önemli uyarım şudur. Bir büyü bozdurma işlemini kesinlikle ehil olmayan ellerde yaptırmayınız. Hele hele papaz büyüsü söz konusu olduğunda oluşabilecek sıkıntıların boyutunu tahmin bile edemezsiniz.

Ben özellikle papaz büyüsü bozma ve kara büyüler hakkında uzman bir medyum olarak sizleri hata yapmaya karşı koruma mesuliyetini üstlenmiş bulunmaktayım.

Kaş yapayım derken göz çıkarmak deyimi tam olarak da bu konu için uygun olacaktır. Papaz büyüsü bozma hususu dikkate alınmalı ve alelade kimseler tarafından bozulamayacağı asla unutulmamalıdır.

Evde Papaz Büyüsü Yapılır Mı?

Evde papaz büyüsü yapılır mı şeklinde internette birçok yazıya denk gelmek mümkün. Ancak bunların birçoğu alakasız tarifler ve daha büyük zararlara yol açacak sıkıntılı anlatımlardan ibarettir. Papaz büyüsü özel yöntemler ve birçok ritüeli bulunan çok özel büyülerdendir.

Evde ya da özel bir ortamda yapılmasından ziyade bu konuda ilim sahibi bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Tek şart elbette bu da değil. Çünkü hangi büyü olursa olsun bozma işleminde büyünün yapılışına uygun olarak işlem sırası takip edilmeli ve her aşamada dikkatli davranılmalıdır.

Özellikle evde papaz büyüsü yapma konusunda ısrarcı olunmaması ve bize danışılması sizin akıl ve ruh sağlığınız açısından da faydalı olacaktır. Papaz büyüleri kara büyü sınıfından olduğu için yapılışı zor bozulması ise çok tehlikeli büyülerdendir.

En tehlikeli ve azılı cin taifelerinin koruduğu bir papaz büyüsünü bozmak herkesin harcı değildir. Fakat işlem nihayetinde bizler tarafından bozulduğunda papaz büyüsü ne maruz kalan kimselerin yeniden hayata tutunması görülmeye değer bir mutluluk ve başarı kaynağıdır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir