1. Anasayfa
  2. Dualar

Para ve Şans Getiren Dualar

Para ve Şans Getiren Dualar
Para ve Şans Getiren Dualar

Para ve şans getiren dualar kişilerde etki eden olumsuzlukların giderilmesi ve nazarın ortadan kalkması için okunur. Şans duaları nazara etki ederken kişilerin kısmetinin açılmasını ve uğur getirmesini sağlar. İslami ilimlerde mukaddes ilimlerde ve Ledün ilminde yapılan şans duaları mukaddes etkiler sağlayan vefklerle oluşturulur. Kişilere hayır, iyilik ve selamet getiren etkileri nurani varlıkların kudretiyle sağlanır.

Kişilere koruma etkisi sağlayan dualar alanında deneyimli ve uzman olan Medyum Behçet Hoca tarafından Ledün ilminin gerçek uygulamalarıyla gerçekleştirilir.

Gerçek anlamda uygulanması sayılı medyum tarafından yapılır. Şans duası Ledün ilminde yapıldığında etkisi ömür boyu kalıcı etki sağlar. Ledün ilmi her hoca tarafından bilinmez. Sadece özel seçilmiş medyumlar bu ilme vakıf olurlar. Bu ilmi özellikler, seçilmiş hocalara Allah tarafından bahşedilir.

Para ve Şans Getiren Dualar Nedir?

Para ve şans getiren dualar nedir nasıl uygulanır, nasıl etki eder gibi sorular medyum hoca tarafından cevaplanır. Medyum hoca kişilere bakım çalışması yaparak en uygun duaları belirler.

Dua okumalarıyla kişinin üzerinde oluşan her türlü olumsuz enerji uzaklaştırılır. Kişiye etki etmesi engellenir. Kişinin üzerindeki olumsuz enerjiler uzaklaşınca kişinin bahtı, şansı ve kısmeti açılır.

Her türlü olumlu ve hayırlı kapılar art ardına açılarak kişiye hayır ve ihsan nasip eylenir. Kişinin olumsuz giden her işi hayırlara vesile olur. Çevresinde, işinde ve evinde bereket, hayır ve nasip oluşur. Kişi önüne umutla bakar ve kendine güveni artar.

Banner Yazı Arası

Şans İçin Dua Ne İşe Yarar?

Şans için dua ne işe yarar birçok kişi duaların kişilere nasıl etki ettiğini ve ne yaşandığını merak eder. Şans duaları kişinin hayrı için okunan duaların başında gelir. Şans duası okunan kişinin ters ve olumsuz giden her işi hayırla sonuçlanır. İşinde başarılı olur ve yeni kapılar açılır. Elini attığı her iş bereket ve kazanç sağlar.

Evinde mutlu ve huzurlu olur. Sevdikleriyle selamet ve refah yaşar. Şans duası okunan kişinin çevresinde bulunan kişilerinde şansı, kısmeti ve bahtı açılır. Şans duası okunan evde herkese uğurlu olur. Şans duaları okunan eve kötü enerji ulaşamaz. Olumsuz her etki hane dışında kalır. Hane ve hane içindeki kişiler nurani varlıkların etkisiyle koruma sağlanır.

Şans İçin Dua Etkileri Nelerdir?

Şans için dua etkileri nelerdir okunduktan sonra neler yaşanır gibi sorular dua okuyacak kişiler tarafından merak edilir.

Şans duası okunan kişi ve hanede en çok görülen etkiler:

  • Kişinin üzerindeki olumsuz etkiler kaybolur.
  • Kişinin evi, işi ve çevresinde hayırlı kişiler bulunur.
  • Kişinin bütün ilişkileri hayırlara neden olur.
  • Kişinin kısmeti açılır ve yeni kişiler yeni işler karşısına çıkar.
  • Kişinin evinde huzur, bereket ve bolluk yaşanır.
  • Kişinin özgüveni artar, pozitif düşüncelere sahip olur.
  • Kişinin hanesi kötülüklere karşı korunur.

Şans İçin Dua Nasıl Okunur?

Şans için dua nasıl okunur kaç gün okunur, ne şekilde okunur bunun cevabını medyum hoca verir. Şans duaları genel olarak 7 günlük okumalardan oluşur. Kişinin durumuna göre gün sayısı artırılabilir. Okumalara medyum hoca başlar.

Kişilere özel okunan dualar kişi üzerindeki bütün olumsuz enerjileri ve etkileri, uzaklaştırır ve kişiye etki etmesini engeller. Dualar Ledün ilmine ait özel dualardan, Ayetel Kürsi, Sümmes Sebila, Yasin-i Şerif ve Salatı Tefriciye dualarıyla yapılır.

Ledün ilmi nedir hakkında kısa bir bilgi : https://www.ilimvemedeniyet.com/ilmi-ledun-nedir.html

Medyum hoca kişilere evde okumaları için özel duaları tarif eder. Bu dualar 7 Ayetel Kürsi, Sümmes Sebila ve Farklı ayetlerden oluşur. Kişi verilen sayı ve tarife göre duaları kıbleye karşı abdest alarak okur ve tamamlar. Tamamladıktan sonra şükür namazı kılması tavsiye edilir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir