1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Pişman Etme Duası

Birini yaptığı bir işten, bir davranıştan dolayı pişman ettirmek için pişman etme duası çok etkili olmaktadır. Bazı insanların pişman olma dürtüsü çok fazla gelişmez, bu da onun yaptıkları nedeniyle daha az kendisini suçlu hissetmesine neden olur. Bu bir yerde güzel görünse de aslında kişinin pişman olma dürtüsü onun ahlaki açıdan doğru bir insan olmasına neden olmaktadır.


Pişman etme duası bir kimseyi başka birisine karşı işlediği hatadan dolayı pişman etmek için yapılmaktadır. Bu özel dualar sayesinde bir çok kişinin hatasını anlayarak pişman olduğu ve bu sebeple de özür dileyecek duruma geldiği bilinmektedir.

Özellikle pişman etme duası hakkında kesinlikle yanılgıya düşmemeniz gerekmektedir. Çünkü bu dua özellikle Allah ile kul arasında bir istek bir bağ kurabilmek adına yapılmalıdır. Bu dua asla bir büyü ile karıştırılmamalıdır. Pişman etme duası şu etkileri gösterecektir.

 • Pişman etme duası yapmak için iyi bir medyum ile çalışmak şarttır.
 • Bu özel dualar kişiye özel hazırlanmaktadır.
 • Pişman etme duası kesinlikle kötü niyetle yapılamaz.
 • Bu duayı yapan kimse inanmalı ve niyetini sağlam yapmalıdır.
 • Medyum Behçet Hoca’nın talimatlarına uyulmalı ve tarifine göre yapılmalıdır.

Pişman olma duaları, kişilere insaniyetini hatırlatan önemli bir uygulamadır. Dünya üzerinde kalıcı olmadığımızı, yaptıklarımızın bir sonucu olması gerektiğini bizlere hatırlatır. İnsanoğlu hayatında çok önemli kararlar alır ve bu kararları alırken yardım alması gerekebilir.

Yardım almak için bir takım güvenilir kişiler vardır. Medyum Behçet Hoca olarak dualar ve diğer gizli ilimler konularında benden yardım alabilirsiniz. Etkili ve güvenilir büyüler sunarak sizlere yardımcı oluyorum. Medyum Hocalık kariyerimde sizlerin de etkilerini görmesi için yenilikler sunmaya devam ediyorum.

Pişman Etme Duası Denenmiş

Pişman etme dediğimiz zaman akıllara ilk olarak kişinin sevgisinden ayrıldıktan sonra içinde oluştuğu pişmanlık duygusu gelir. Genel anlamda insanlar ayrıldıkları kişilerin acı çekmesini ister. Bu acılar pişmanlık kaynaklı acılar olmalıdır. Tarafıma gelen istekler arasında ayrıldığı sevgilisini pişman etme duası ilk sıralarda yer alıyor.  Bazen ayrıldığımız kişi bizim kadar acı çekmez. Bunun adaletsizlik olduğunu düşünebiliriz.

Pişman etme duası hakkında bilgi almak, gerçek bir medyum Hoca ile görüşmek ile mümkün olabilir.  Ben Medyum Behçet Hoca olarak, denenmiş büyüler, gerçek dualar hakkında sizlere yardımcı oluyorum. Uzun zamandır vermiş olduğum hizmet ile insanlara doğru yolu göstermek gayesini taşıyorum. Tüm bunların yanında sizlerin isteklerine de yanıt veriyorum. Pişman etme duası denenmiş uygulamalarım ile, isteklerinizi gerçekleştirmekteyim.

Sevgiliyi Pişman Etme Duası

İnsanlar genelde sevdikleri kişileri pişman etmek isterler. Bunun nedeni ise tatlı bir intikam duygusudur. Bu intikam duygusunun bastırılmış olması sonucunda da kötü şeylerin açığa çıkması mümkün olabilir. Sevgiliyi pişman etme duası tarafımıza çok sık yöneltiliyor. Eğer sevdiğiniz, aşık olduğunuz kişiyi pişman etme niyetiniz var ise, bunun için duaların etkili olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Dua okumak için ön hazırlıkların yapılması şarttır. İlk olarak kişinin abdestli olması gerekir. Temiz giysiler giymek ve iyi niyet ile dua okuyarak gerçekleşmesini beklemek gerekir. Sonuç olarak Allah’ın huzuruna çıkılarak dua okunur. Bunun bilincinde olmak sizlere artı puan katar.

Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız ayrılık sonrasında, onun sizin kadar pişman olmaması bazen gurur kırıcı bir durum olabiliyor. Hele sizi terk eden taraf o ise, bu daha büyük bir üzüntüye neden olur. Kişi, sevgiliyi pişman etmek, onun tekrar özür dilemesini isteyebilir. Fakat bu özür dileme evresine gelmeden önce doğru karar vermek son derece önemlidir. Dualar da var olan dileklerimizin doğru tartılması gerekir.

Düşmanı Pişman Etme Duası

Hayat boyu her zaman istediğimiz şeyler ile karşılaşmayız. Bazen de istemediğimiz şeyler karşımıza çıkar. Bunlar bazen bize zarar verir, bazen ise ders verir. Hayatımızda düşman olarak isimlendireceğimiz, yolumuzda karşımıza çıkan insanlar vardır. Bazen düşmanlarımız en yakınlarımız bile olabilir. Tüm bu süreçlerde dikkatli olmak adımlarımızı en doğru şekilde atmak en önemlisidir.

Düşmanı pişman etme duası çeşitli nedenler ile okunabilir. Kişi düşmanın, ona karşı tutumundan pişman olmasını da isteyebilir. Bu aslında barışçıl bir bakış açısıdır. Bazen ise düşmanın kahrından ölmesi için pişman olması istenir. Bu zarar veren bir durumdur. Kişinin iyi niyetine şüphe ile yaklaşılmasına neden olabilir. Şüphe insan hayatında büyük bir kurttur. İçinden çıkılmayan bir kara delik olabilir kimi zaman.

Hayatımızda acı çekmesini istediğimiz kişi sayısı neden kadar çok ise, acı verdiğimiz kişi sayısı da o kadar fazladır. Bu nedenle dengeli bir hayat sürmek için insanlara yaklaşımımızı doğru belirlemek gerekir. Bu açıdan düşündüğümüz zaman duaların ne işe yaradığını anlamak daha kolay olur. Dualar ortamda var olan kötü enerjiyi dağıtır, bunu iyi enerjiye dönüştürür.

Hırsızı Pişman Etme Duası

Pişman etme dualarının birçok farklı yolu ve yöntemi vardır. Nedenler kendi aralarında birçok kategoriye ayrılır. Hırsızı pişman etme duası da bu ayrımlar arasında yer alıyor. Hırsızı pişman etme duası ile, evimize giren, ya da bir eşyamızı çalan kişinin pişman olmasını ve çaldıklarını geri vermesini sağlayabiliriz.

Günümüzde hırsızlıklar sadece fiziksel olarak yapılmaz. Sanal ortamda da yapılan hırsızlıklar vardır. Aynı zamanda hak yemek de en büyük hırsızlıktır. Tüm bunları bir çatı altına düşünmek gerekir. Yaptığı kötü işten dolayı azap çekmeyen bir kişi, diğer tarafta bunun azabını katı ile çeker.

Bu açıdan incelersek hakkımızı vermeyen patronumuz için de etkili olacağını, ona daha doğru gözler ile dünyaya bakış açısı kazandıracağını düşünmek doğru olacaktır. En etkili ve gerçek büyüler haricinde bu tarz dualar ile dünya düzeninde doğru hamleler yapmak mümkündür.

Gideni Pişman Etme Duası

Hayatımızdan çekip giden, bizi terk eden kimseler olabilir. Bu en yakınımız sandığımız kişiler de olabilir, sevgilimiz, dostumuz da. Giden kişinin pişman olması için etkili dua yöntemleri vardır. Bu duaların okunması için gerçek bir medyum hocaya ihtiyaç duyarız. Büyülerin yapılması, etkili yöntemlerin de sizlere yansıması anlamında son derece önemlidir.

Gideni pişman etme duası hakkında bilgi almak için medyum Behçet Hoca ile görüşme yapabilirsiniz. Hocamız birçok konuda olduğu gibi pişman etme konusunda da uzman bir görüşe sahiptir.  Dua okuma işlemleri haricinde öncesi ve sonrasındaki süreçleri de etkili bir şekilde yönetme beceresine sahiptir.

Genel olarak sevdiğimiz kişinin gitmesi bizi üzer. Bu ailemizden biri olabileceği gibi sevdiğimiz kişi de olabilir. Aşık olduğumuz kişi giderse, biz onun pişman olmasını ve geri dönerek özür dilemesini isteriz. Gideni pişman etme duası da bu anlamda son derece etkilidir.

Kaynanayı Pişman Etme Duası

Evliliklerde damat/ kaynana ve gelin/kaynana ilişkileri bazen çetrefilli olabiliyor. Genel yargı bu 2 kişi tarafın anlaşma konusunda zorluklar çektiği yönündedir. Fakat bu her zaman doğru değildir. Ama tarafıma gelen isteklerin kaynanayı pişman ettirmek gibi gaye taşıdığını ifade etmek mümkündür.

Pişman olmasını istediğimiz her kim olursa olsun ilk olarak geçerli bir nedenimiz olması gerekir. Kişiler sadece zevkleri uğruna birini pişman etmek, üzmek isterse bu kötü niyete girer ve dualar büyük ölçüde ters teper. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmamak adına önlemlerin alınması ve işlemlerin en doğru şekilde yapılması son derece önemlidir.

Eğer kaynana evli çift ile beraber yaşıyorsa sorun yaşama riski daha fazladır. Bazen ise, kaynana evliliklere çok fazla müdahil oluyordur. Bu da iki tarafından da canını sıkan bir durum olabileceği gibi evli çiftlerden biri anneci ise, sorun her geçen büyüyebilir. Olayları doğru bir bakış açısı ile irdelemek gerekir.

Birini Yalvartmak İçin Dua

Yalvarmak, bir insanın pişman olduğunu görmenin son boyutudur. Yaptığı davranış nedeniyle bir kişinin sizden yalvarmasını ve bu şekilde özür dilemesini istiyorsanız, birini yalvarmak için dua seçeneklerini tercih etmeni gerekir. En tesirli ve etkili dualar da ancak bu şekilde ortaya çıkar.

Mutlu olmak aslında düşünüldüğü kadar zor değildir. Sadece doğru hamleler yapmak, doğru adımlar atmak ve doğru kişiler ile tanışmak gerekir. Doğru kişiler ile tanışmak için de etkili dualar olduğu biliniyor. İlk baştan önleyici manevi hizmetler almanız sizler açısından doğru kararlar noktasında yardımcı olur.

Vicdan Azabı Çekmesi İçin Dua

Vicdan duygusu, insanın içinde yok ise, o insanın yaptığı bir işten dolayı pişman olması son derece zordur. Bu duygu kişide yok ise, ilk olarak ona karşı bir mesafe açmak gerekir. Fakat bu mesafe açma konusunda zorluklar çekebiliriz. İnsan içte içe acıya koşar ve her ne kadar belli etmese de bu durumdan zevk alır.

Vicdan azabı çekmesi için dua, Medyum Behçet Hoca olarak benim tarafımdan okunan etkili bir duadır. Kişinin kötü bir şey yapması ve sonrasında da pişman olmaması halinde, pişmanlığını hatırlatmak adına okunması gereken etkili bir dua olduğunu ifade etmek gerekir.

Pişman etme duası hakkında sizlere gerçek ve derin bilgiler sunduk. Benimle olan iletişiminiz sonrasında siz de edindiğiniz bilgileri kullanabilirsiniz. Fakat sorun yaşamamak adına ilk adımda benimle görüşmeniz gerekir. Ücretsiz bakım hizmeti ve diğer bakım seçenekleri doğru kararı vermenizde yardımcı olur.

Pişman Ettiren Esma

Pişman ettiren esma hakkında bir çok yazı ve görüş bildirilmektedir. Aslında bu dua özel bazı esmalar ve ayetler kullanılarak kişinin yaptığı bir işten ya da söylediği bir sözden pişman olup hatasından dönmesini sağlamak amacıyla yapılır.

Yani bu bir büyü değildir ve gerçekten de bunun yapıldığı insanın hata yapmış olması lazımdır. Pişman ettiren esma kesinlikle insanların özel zevkleri için birilerini pişman ettirmek için yapılmayacaktır. Çünkü esmadan kasıt Allah’ın güzel isimleridir. Yani esma’ül hüsna kullanılarak yapılan bir dua ile pişman ettirme kesinlikle hak ve hakkaniyete dayalı olmalıdır.

Medyum Behçet Hoca pişman ettiren esma ile ilgili çok önemli bilgiler vermekte ve insanları bazı konularda da uyarmaktadır. Özellikle bu özel esma ile belirli tekrarlarda ve belirli zamanlarda okunan bu dua çok güçlüdür.

Aynı zamanda da kişinin direk kalbine tesir eden bir esma olarak bilinir. Yani bu konuda kesinlikle farklı yollara başvurmak doğru değildir. Pişman ettiren esma konusunda en doğru yol size Medyum Behçet Hoca tarafından gösterilecektir. Sizin yapmanız gereken de bunu usulünce uygulamak olacaktır. Bu esma ile ilgili şunlar söylenebilir.

 • Pişman ettiren esma çok özel ve çok güçlü bir duadır.
 • Bu esma kişinin uğradığı haksızlığa karşı yapılabilir.
 • Özellikle bu esmayı sevdiğimiz biri hatasından dönsün diye de yapabiliriz.
 • Pişman ettiren esmanın en büyük özeliği dua oluşudur.
 • Bu esma duası yapılırken cinler kullanılmamaktadır.

Yorum Yap