1. Ana Sayfa
 2. Büyü Bilgileri
 3. Resimle Büyü

Resimle Büyü

Büyü insanların ihtiyaçlarına göre zamana uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Bu sebeple insanlar büyü yapma konusunda günümüze uyum sağlayacak çözümler aramaktadır. Medyum Behçet Hocamız sizlere bu yazımızda resimle büyü yapmak hakkında bilgiler verirken, resimle evlilik büyüsü yapılır mı, resimle papaz büyüsü nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını da yazımızın devamında bulabilirsiniz.


Resimle büyü yapmak nasıl oluyor? Çağımızda insanlar pratik çözümler ve net sonuçlar elde etmeye oldukça alışmışlardır. Medyum Behçet Hoca gibi birçok medyum da zamanın gidişatına uygun olarak büyü yapma hususunda da çağa tam olarak uyum sağlamıştır.

Medyum Behçet Hocamıza birçok insan aşk büyüsü, ayırma büyüsü, gideni geri getirme büyüsü gibi büyüler yaptırmak istediklerinde bunun ne şekillerde yapılabileceğini de danışmaktadırlar. Hocamız yaptığı kişiye özel bakımlar sonucunda resimle büyü yapmak konusunda uygun gördüğü işlemleri yerine getirerek net sonuçları ile insanların sorunlarına çözümler sunmaktadır. Bu da aynı voodoo büyüsü benzeri bir işlemdir. Ancak resimle büyü yapmak farklı işlemleri de beraberinde getirmektedir.

Resimle evlilik büyüsü

Medyum Behçet Bey bugüne kadar sayısız kişinin huzurlu bir yuva kurmasına ve birçok kişinin sevdiği kişiyle evlenmesine vesile olmuştur. Bunun için özel bakımlar yaparak kişiye ve kişinin doğal özelliklerine has evlilik büyüsü yaparak bunu sağlamıştır.

Tabi ki insanlara resimle evlilik büyüsü olur mu gibi sorular da sormaktadır. Aslında Medyum Behçet Hocamızın da tabiriyle eğer hocamızın sözünden çıkılmaz ve uygulamalar tam yapılırsa nokta atışı olarak resimle evlilik büyüsü yapmak mümkün olmaktadır. Bunun için yapılması gereken şey de sevdiğiniz kişinin net bir resmi ve Medyum Behçet Hocamızın sizden istediği bir takım hesaplamalar için işe yarayacak bilgilerdir.

Resimle papaz büyüsü

Siz değerli takipçilerimize daha önceleri papaz büyüleri hakkında kıymetli büyüğümüz Medyum Behçet Bey bilgilendirmeler yapmışlardı. Biz o konularda fazla detaya girmeden şunu yenilemek istiyoruz. Papaz büyüsü papazlar tarafından yapılmaz. Papaz büyüsü eski bir Süryani lisanı olan ve günümüzde çok az Süryani papazı tarafından dini amaçla bilinen bir lehçede yapılmaktadır.

Burada bu lisanı en çok papazların kullanmasından mütevellit bu isme maruz kalmış ve öylede devam etmektedir. Medyum Behçet Hocamız papaz büyüsü yapma ve papaz büyüsü bozma konularında oldukça tecrübeli ve bilgilidir. Resimle papaz büyüsü yapımı da kıymetli hocamızın sayesinde mümkün olmaktadır. Resimle papaz büyüsü yapımı konusunda hocamızdan yardım almak için iletişime geçebilirsiniz.

Yakarak yapılan büyüler

Kara büyüler sınıfında incelediğimiz birçok büyünün derin anlam ifade eden ritüelleri bulunmaktadır. Bu ritüellerin içinde ise en karanlık olanlarından birisini de objeleri yakarak yapılan büyüler oluşturmaktadır. Bu sebeple kişiler Medyum Behçet Hocamıza ulaştıklarında büyü yaptırmak istedikleri kişiye ait bir obje ya da bir resim ulaştırarak bununla ilgili büyü işlemleri yaptırmaktadırlar. Resim yakarak yapılan büyüler Medyum Behçet Hocamızın ifadesiyle tam hedefini on ikiden vurabilen büyülerdir.

Evde yapılan etkili büyüler

Medyum Behçet Hocamıza ulaşarak yardım alan birçok kişi evde kendileri de uygulamalar yapabilmektedirler. Bu durumda hocamızın kendilerine verdikleri görevleri dikkatlice yerine getirmeleri gerekmektedir. Örneğin fotoğrafla ayırma büyüsü ya da resme bakarak aşk büyüsü yapmak evde yapılan etkili büyülerdendir.

Tabi ki de bu konuda Medyum Behçet Hocanın verdiği görevleri harfiyen uygulamak ve asla savsaklamamak gerekmektedir. Zira büyü asla şakaya gelecek bir konu değildir. Gerek cinler alemi gerekse büyü bozma konuları olsun asla ve asla şakaya ve baştan savmaya gelmeyecek derecede önemlidir. Sizler de her türlü büyü yapma ve bozma işlemleri için Medyum Behçet Hocamıza danışabilirisniz.

Yorum Yap

YORUM YAP / SORU SOR

Yorumlar (3)

 1. Kara büyüsü yaptırmak istiyorum. İnternet sitelerine hep baktım. Nasıl yapabilirim?

  • Medyum Behçet
   10 ay önce

   Merhaba Lale hanım. Kara büyüler tam olarak resimle yapılan büyülerden olmaktadır. Bana telefonla ulaşırsanız detaylı bilgi verebilirim.

 2. yun dosegimin ic kısmında hem cocuga hem kopege benzeyen elle cızılen bır resim gordum bu nedir neden yapılmıs ve nasıl bozulur.boyle seylerı hem filmlerde duyardım basıma gelmesıne sasırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir