1. Anasayfa
  2. Ritüeller

Ritüel Yapmak Ne Demek?

Ritüel Yapmak Ne Demek?
Ritüel Yapmak Ne Demek?

Ritüel yapmak ne demek ne için yapılır, hangi durumlarda yapılır, kim yapabilir, hangi ilimde etkili olur gibi detaylar birçok kişi tarafından merak edilen konulardır. Ritüellerin büyülerden farklı uygulama şekli ve farklı etkileri bulunur.

Büyülerde birçok materyal, eşya, madde ve somut malzemeler kullanılır. Ritüellerde sadece kişi bilgileri somut olarak bulunur.  Her ikisi de enerjilere yön vererek kişilere etki eden özelliklere sahiptir.

Ritüellerin diğer uygulamalardan farkı kişilere ve olaylara çok hızlı etki etmesidir. Ritüel konusunda üst düzey eğitime sahip Medyum Behçet Hoca, en etkili yöntemleri ilim özelliğiyle birleştirerek uygular. Kişilerin her türlü sorununu, dilek ve isteklerini en kısa sürede hayırlı olacak şekilde gerçekleştirir.

Ritüel ile ilgili bir içerik : https://www.hurriyet.com.tr/egitim/rituel-nedir-ve-ritueller-gercek-midir-42067067

Ritüel Yapmak Nedir?

Ritüel yapmak nedir kişilere nasıl etki eder gibi birçok konu spiritüel alemi merak eden kişilerin araştırıp öğrenmek istediği konulardır.

Ritüeller bilinmeyen evrenin gizemleri, sırları ve derin soru işaretleri üzerine kurulu bir sır perdesidir. Bu sır perdesini kalp gözü açık, güçlü nefese sahip, ilimlerin derin özelliklerine vakıf medyum hoca kaldırabilir. Kişiler bu sırlara hâkim olamazlar. Ritüeller evrene, kadere ve hayata yön veren enerjilere, yeniden yön vererek kişilerin kaderinin yeniden şekillenmesini sağlar.

Banner Yazı Arası

Bilinçli ve üst düzey eğitimli medyum hoca kişileri yönlendirecek enerjileri ritüellerle oluşturarak, kişilere etki etmesi için yönlendirir.

Ritüellerle oluşturulan enerjiler kişilerin bilinçaltına yönlendirilir. Bilinç altına yönlendirilen enerjiler kişilerin irade ve düşüncesini etkileyerek niyete göre şekillenmesini sağlar. Enerjiler niyete göre kişinin isteklerini ve dileklerini en kısa sürede gerçekleştirir.

Ritüel Yapmak Ne İşe Yarar?

Ritüel yapmak ne işe yarar, kişilere nasıl etki eder, kim en etkili şekilde uygular gibi birçok konu merak edilir. Ritüel ilimlerin en gizemli özellikleriyle, tılsım ve varlıkların desteğiyle enerjiler oluşturulup veya var olan enerjilerin yönlerinin değiştirilip kişilerin isteklerinin gerçekleşmesini sağlar.

Ritüeller her ilimde yer alan uygulamalardır. Kişilere çok hızlı etki eden özellikleriyle tercih edilirler. Ritüellerin etki gücünü ilimleri gücüyle birlikte tılsım ve varlıkların gücü sağlar.

Ritüellere ayrıcalık sağlayan medyumun güçlü ve derin nefesidir. Ritüellere güç, kudret ve üstünlük, medyum hocanın güçlü nefesiyle okuduğu gizli dualarla birleştirilerek oluşturulur.

Yahudi ilminde, Süryani ilminde, Havas ilminde, Mukaddes ilimlerde ve Ledün ilminde yapılır. Ledün ilmi hepsinden üstün özellikler sağlar. Ledün ilmiyle gerçekleştirilen ritüeller Allah katında onaylanarak kabul edilir.

Ritüel Yapıldığında Görülen Belirtiler Nelerdir?

Ritüel yapıldığında görülen belirtiler nelerdir kişileri nasıl etkiler gibi konuların cevapları ritüel uygulaması tamamlandıktan sonra görülür.

Kişilerde en çok görülen belirtiler:

  • Kişilere hayır, nasip ve şans getirir.
  • Kişilerin karşısına hayırlı kısmetler çıkar.
  • Sevenler sevdikleriyle kavuşur, bağlılık ve beraberlik sağlanır.
  • Kişiler işinde ailesinde ve çevresinde başarılı olur.
  • Hanede bolluk bereket ve huzur yaşanır.
  • Olumsuz açıdan yapıldığında çiftler, beraberlikler dağılır ve ayrılıklar yaşanır.
  • Yuvalar yıkılır, işler tersine gider iflaslar ve borç yaşanır.
  • Başarısızlık, yalnızlık ve çaresizlik kişilere nasip olur.

Ritüel Nasıl Yapılır?

Ritüel nasıl yapılır uygulama şekli ve yöntemi nedir konuları, ilim özelliklerine ve ritüelin türüne göre değişiklik gösterir. Ritüellerde aynı büyüler gibi ak ve kara grup olarak ikiye ayrılırlar.

Ak grubunda yer alan ritüeller kişilerin hayrına, iyiliğine ve selametine neden olur. Kara grubundaki ritüeller ise tamamen tersi olarak kişilerin şerrine, kötülüğüne ve felaketine neden olur.

En etkili ak grubu ritüelleri Ledün ilminde en etkili kara grubu ritüelleri Yahudi ilimlerinde yer alır. Ritüeller enerjilerden oluştuğu için kişilere direkt etki eder ve hızlı sonuç sağlar.

Ritüel bozulması ise sadece çok bilgili, deneyimli ve bütün ilimlerde uzman medyum hoca tarafından yapılabilir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir