1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Rızık Büyüsü

İnsanlar bazen ellerinde olmayan sebeplerden dolayı iflas eder, mallarını kaybeder ve maddi manevi sıkıntılar çekmeye başlarlar. Buna da sebep olan şeyin ne olduğunu bir türlü bulamazlar. Bu yazımızda sizlere tüm bu olaylara sebep olan rızık büyüsü hakkında bilgiler vereceğiz. Detaylar yazının devamında…


Rızık büyüsü denildiğinde aklımıza maddi konular gelmektedir. Özellikle hiç sebep olmadığı halde kazanılan parada bereketsizlik ve giderek maddi zarar ve kayıplar yaşatmak bu büyü sayesinde hazırlanmaktadır. En tehlikeli büyüler arasında yer alır. Çünkü insanın hayatını ve tüm düzenini bozmak adına yapılan bir büyü olarak bilinmektedir. Rızık büyüsü hem çok etkili hem de insanları geri dönüşü zor yollara sokan bir büyüdür. Medyum Behçet Hoca rızık büyüsü hakkında şunları söylemektedir.

 • Rızık büyüsü geniş kapsamlı bir büyüdür ve aileyi kökten sarsabilir.
 • Rızık büyüsü iyi ya da kötü amaçla yapılabilir.
 • Bu büyü için kesinlikle bir medyumdan yardım alınmalıdır.
 • Rızık büyüsü yapılan kişi bunu bozdurmadığı sürece devam eder.
 • Bu büyü ile rızkı kesilen kimsenin aile huzuru ve ticari itibarı da yerle bir olur.

Rızık Kapama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Rızık kapama büyüsü nasıl anlaşılır sorusuyla sıkça karşılaşmaktayız. Konuyu medyumların gözünden incelersek birçok farklı sebep sonuç ilişkisi kurmak mümkün olacaktır. Ancak asıl anlaşılması gereken mesele ise bize yapılan rızık kapama işlemleri nasıl anlaşılabilir ve bu konuda neler yapılabilir sorusunu cevaplamaktır.

Öncelikle rızık kapama işlemleri cinler ve ruhani varlıklardan yardım alınarak yapılmaktadır. Bu sebeple de büyü yapımı da büyü bozması da çok zor ve sıkıntılıdır. Bir kimse işlerinin birden bıçak gibi kesildiğini, ya da zaman içinde sebepsiz yere ve piyasada rakipleri iş yaparken işlerinin yok olduğunu gördüğünde kesinlikle bakım yaptırmalıdır. Diğer yandan iş yerlerinizde ya da evinizin ulaşılması güç noktalarında bulduğunuz muska, yazılı kağıt parçası gibi şeyler bulursanız da anında medyumunuza bildirmelisiniz.

Büyü ile Rızık Kesilir Mi?

Büyü ile rızık kesilir mi sorusu genellikle dini bütün insanların sorduğu soruların başında gelmektedir. Dini kitapların her birinde büyünün varlığı kabul edilmektedir. Zira büyünün gücü çok fazla olduğu için yasaklanmıştır da. Burada asıl konu rızık ile alakalı bazı ayet ve hadisler ile alakalıdır. Fakat bilinmesi gerekir ki yaratıcı ezeli ve ebedi bir ilme sahipse ve büyüyü de kitaplarda anlattıysa bunun olacağını da ezelden bilir ve bunda da bir beis yoktur. Sonuçta büyü ile rızık kesilir mi sorusunun cevabı evet kesilir olarak net bir şekilde verilebilmektedir. Bu cinler ve ifritlerle ya da büyünün metafiziksel yollarıyla yapılıyor oluşu da başka bir konudur.

Rızık Bağlanması Var Mıdır?

Rızık bağlanması var mıdır sorusu da rızık kesilmesi gibi ancak birkaç küçük farklılık bulunan durumlarda sorulmaktadır. Örneğin size bir büyü yapıldı ve bundan sonra şans defalarca ayağınıza gelse de bir türlü bunu değerlendiremediniz. İyi bir eş adayı, iyi bir iş, iyi bir gelecek kurma fırsatı. Tüm bunları yine elinizde olmayan ve anlayamadığınız sebeplerden dolayı da kaybettiniz. Sonuç olarak da bir medyuma bakım yaptırdığınızda rızkınızın bağlı olduğunu öğrendiniz. İşte böyle olası durumlar hayatınızın sürecinde sürekli karşınıza çıkıyorsa rızık bağlanması var mıdır sorusunun tam da cevabı niteliğindedir. Çünkü rızık kesilmesi ile rızık bağlanması farklı meselelerdir.

Bağlanan Rızık Nasıl Açılır?

Bağlanan rızık nasıl açılır ve bunun için neler yapmak gerekmektedir sorusunu bu derde düşen herkes sormaktadır. Bu sebeple de değişik çözümler aramaya ve her birini denemeye başlayan insanlar çoğunlukla daha da kötü durumlara düşmektedirler. Bağlanan rızık açma için birçok farklı yöntem olduğu biliniyor. Ancak en iyi medyumlar bu yöntemleri en doğru ve en sağlam şekilde uygulayabiliyor. Bağlanan rızık nasıl açılır sorusuna kısaca birkaç satırda şöyle cevap vermek doğru olur.

 • Bağlanan rızık açılması zor da olsa imkânsız değildir.
 • Rızık bağlama büyüsü çözmek için kesinlikle uzman bir medyuma danışılmalıdır.
 • Bu büyüde de cinlerin varlığı hiç unutulmamalıdır.
 • Bağlanan rızık açılmaya başlayınca da kesinlikle ritüelden vaz geçilmemelidir.
 • Medyumun talimatları son ana kadar iyi takip edilmelidir.

Rızkın Kesilmesi Büyüsü Ne kadar Kuvvetlidir?

Rızkın kesilmesi büyüsü tahminlerinizden çok daha büyük olabileceği gibi kimi zamanda sadece kısa süreli sıkıntı ve acı yaşamanızı isteyen kimseler tarafından yaptırılabilir. Ancak böyle bile olsa bu tür bir büyü bozdurulmadığı takdirde büyü bitse de cinler musallat kalabilirler.

Özellikle büyü yapılan kişinin maddi sıkıntılarından faydalanıp onun akıl sağlığını yerinden oynatacak işlere sokabilir ya da telkinler yaparak daha büyük maddi sıkıntılara girmesine vesile olabilirler. Rızkın kesilmesi büyüsü bu yönden bakıldığında asla hafife alınmaması gereken bir büyüdür. Bundan dolayı da kesinlikle ve kesinlikle şüphelenilen durumlarda iyi bir medyuma danışıp yardım almakta çok büyük fayda vardır. Rızkın kesilmesi bu tarz büyülerin yegâne amacı olsa da akıl sağlığı gibi sorunlara da sebep olmaktadırlar.

Yorum Yap