1. Anasayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Araba Sürmek

Rüyalarımız değişik alemlere doğru yolculuğa çıkmamızı sağlamaktadır. Bu sebeple de gizemli bir yanları vardır. Bu yazımızda Medyum Behçet Hocamız rüyada araba sürmek hakkında merak edilenlere cevaplar vermiştir. Konuyla ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz...

Rüyada Araba Sürmek
Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek, hayra yorulacak güzellikleri içeren rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kimse işlerinde ilerler ve terfi alır. Ticaret ile uğraşıyorsa sattığının ve aldığının bereketi artar. Bu rüyayı gören kişiler kesinlikle her yerde bunu dillendirmemelidirler. Aksi halde kem göz ve nazara gelme ihtimalleri de bulunmaktadır. Ayrıca bu rüya hayırlı kısmetler için de işarettir.

Genç ve bekar kimselerin rüyada araba sürmek hakkında merak ettikleri yorumlar oldukça fazladır. Ancak burada kişiye özel yaklaşım sergilenmelidir. Kimisi rüyada siyah araba sürerken kimisi kırmızı araba sürmektedir. Kimisi taksi sürerken kimisi kamyon sürmektedir. Bu rüyalar ayrıntıların sırrına göre farklı yorumlanabilir. Bundan dolayı da doğru anlatılmalıdır. Bu rüya ile ilgili şunlar önemlidir.

 • Rüyada araba sürmek hatırlı ve müjdeli haberler içermektedir.
 • Rüyanızı ilk önce iyi bir yorumcuya anlatmanız faydalıdır.
 • Bu rüyalar kesinlikle önemsenmesi gereken rüyalardır.
 • Rüyanızdaki arabanın rengi bile önem arz etmektedir.
 • Bu tür rüyalarda kişinin araba kullanmayı bilip bilmemesinin hiç önemi yoktur.

Rüyada Acemice Araba Kullanmak

Rüyada acemice araba kullanmak bir takım sıkıntılı sürece girileceğine yorulur. Ancak daha sonra bunların aşılacağına ve tüm sorunların ortadan kaldırılacağına da yorulabilmektedir. Bir kimse bu tür rüyalar gördüğünde kesinlikle bunu doğru yorumlatması lazımdır. Aksi halde atacağınız yanlış adımlar sonucunda büyük hatalara de sebep olunma ihtimali vardır.

Özellikle yeni bir işe girmeye ve bu işte bir takım hatalar yapılacağına da delil olabilir. İnsanların hataları da doğruları da her zaman olacaktır. Ancak rüyada acemice araba kullanmak normal hayatımızda biraz dikkatli olmamız manasına da gelebilir. Üzerimize bizden büyük sorumluluklar yüklenebilir. Bunu bir yük olarak görmemeli daha çok bir fırsat olarak değerlendirmemiz gerekmektedir.

Rüyada Araba Kullanmayı Becerememek

Rüyada araba kullanmayı becerememek, size ehil olmadığınız bazı konularda söz verileceğine işaret eder. Bu konularda söz sahibi olmayı nefsinize uygun görüp kabul ederseniz büyük sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ticari ya da manevi hayatınızda büyük bedeller ödemenize de sebep olacak sorunlar doğurabilir. Bu sebeple gördüğünüz rüyaların iyi yorumlanması sizin faydanıza olacaktır.

İnsanların bazen de rüyada araba kullanmayı becerememek ile ilgili uyandıklarında endişe taşımaları bazı sıkıntılara işarettir. Bu kötü bir haber geleceği ya da bir hastalığa tutulmaya da yorulabilir. Bu tür rüyalarda geniş manada düşünülmesi gereklidir. Elbette ki rüya ilmi olmadan da bu rüyalara mana verilmeye kalkışılması yanlış ve kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Banner Yazı Arası

Rüyada Hızlı Araba Kullanmak

Rüyada hızlı araba kullanmak hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanabilmektedir. İlk olarak olumsuz olanı inceleyelim. Bir kişi bu rüyayı gördüğünde ticaretinde ve kariyerinde hızlı ilerleyeceği anlaşılır. Ancak bu gözünün kararacağı ve kendisinin hatta etrafının yaptığı hataları göremeyeceği manasına gelir. Sonrasında ise o hızlı yükselişin sonu da hızlı bir düşüşle sonlanacaktır.

Bir kimse rüyada hızlı araba kullanmak ile ilgili rüya gördüğünde bu olumlu olarak da yorumlanabilmektedir. Özellikle doğru şekilde hareket edilerek hızlı bir yükselişe işaret edebilir. Doğru kişiler ile çalışılarak büyük gelirler elde edileceği anlamı gelmektedir. Maddi ve manevi kazançlar elde edileceği manasına gelmektedir. Önemli olan ise sınırlarını bilmek ve bu yükselişe kanmamaktan geçmektedir.

Rüyada Araba Kaçırıp Sürmek

Rüyada araba kaçırıp sürmek, karşınıza bir takım sorunlar çıkacağına işaret eder. Bu sorunlar sizin her yolu deneyerek aşmaya çalışacağınız sorunlardır. Eğer pes etmez ve yolları aşındırırsanız da kurtuluşa ereceğiniz manasını taşır. İnsanların karşınıza çıkaracağı türlü zorluklara da göğüs germeniz sizi daha güçlü hale getirecektir.

Rüyalar bir çok farklı haberler içerebilir. Rüyada araba kaçırıp sürmek aslında ailenizden habersiz bir takım ticari faaliyetlere girişmeye de delildir. Bunlarda başarılı olunup olunmamasının bir manası da yoktur. Çünkü bu size bir takım tecrübeler katarak manen de bu yolda güçlenmenize fayda sağlayacaktır.

Rüyada Siyah Araba Sürmek

Rüyada siyah araba sürmek, iyi manaya yorulan rüyalar arasında yer almaktadır. Bu rüyayı gören kişi güzel haberler alacaktır. Uzun zamandır beklediği para kendisine ulaşacaktır. Böyle bir rüyayı gören kişi hayır dağıtırsa dilekleri kısa sürede gerçek olur. Bu rüyanın en önemli yanı ise büyük bir makama gelineceğine işaret ediyor olmasıdır.

Kadın ya da erkek fark etmeksizin rüyada siyah araba sürmek hayırlı kısmetlerin yakında karşınıza çıkacağına da yorulur. Bu rüya zenginlik ve şöhret alameti olarak da görülür. Yine de bu rüyayı gördüğünüzde kesinlikle rehavete kapılmamanız lazımdır. Zira bu rüya sizin için bir sınav vesilesi olacak olaylar zincirini de ateşleyebilir.

Rüyada Siyah Lüks Araba Sahibi Olmak

Rüyada siyah lüks araba sahibi olmak bir çok alanda başarılı olum-nacağına yorulur. Özellikle de ticarette yapılacak bir takım akıllı yatırımlar sayesinde zengin olunacağı belirtilir. Bu rüyanın sahibi eğer ki şuursuzca davranmaz ve nerden geldiğini unutmaz ise her adımı bereketli olacak ve sürekli kazanacaktır.

Elbette ki her şeyin bir sınırı da vardır. Rüyada siyah lüks araba sahibi olmak bir sürü güzellikleri haber vermektedir. Fakat bunları hak etmek için de kişinin hayır sahibi olması lazımdır. Kişi ne kadar verirse kat be kat kazanacaktır. Rüyalar bir yönden de buna işaret etmektedir. Bu güzel rüya sahibine güzellikleri müjdelerken onun da güzel kalbe kavuşmasını dilemektedir.

Rüyada Beyaz Araba Sürmek

Rüyada beyaz araba sürmek, bir çok güzel manaya gelebilir. Fakat her zaman Medyum Behçet Hoca’nın da ifade ettiği gibi rüyanın rahmani olması çok önemlidir. Bunun nasıl bir rüya olduğunu anlamak da rüya yorumcusu olan kişilerin işidir. Rüya tabirleri kesinlikle bu konuda ehil olan kimseler tarafından yapılmalıdır.

Özellikle işleri sıkıntılı olan kişiler rüyada beyaz araba sürmek ile ilgili rüya gördüklerinde işleri iyiye gitmeye başlar. Bol para ve rızık kazanmaya başlarlar. Rızıkları genişler ve kısmetleri de bollaşır. Bu rüya hakkında bir çok farklı yoruma da rastlamak mümkündür. Sizin için önemli olan rüyanızı anlattığınızda hocamızın yorumu olmalıdır. Bu rüya hakkında şu bilgiler de çok önemlidir.

 • Rüyada beyaz araba sürmek işlerin yoluna gireceğini belirtir.
 • Bu rüyayı gören bekar kimseler için yakın zamanda hayırlı bir düğün haberi olabilir.
 • Bu rüya herkese anlatılmamalıdır.
 • Ticaret yapanlar için böyle bir rüya büyük müjdedir.
 • Manevi olarak da güzel makamlara işaret eder.

Rüyada Kırmızı Araba Sürmek

Rüyada kırmızı araba sürmek, çok güzel haberler içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimselerin işleri ve sosyal hayatları çok güzel geçmeye başlar. Küs oldukları kimseler ile barışırlar ve aile sorunları da ortadan kalkar. Ayrıca bu rüyayı gören bekar olan kimseler hayatlarını paylaşacakları o özel insan ile yakın zamanda karşılaşırlar.

Rüyada kırmızı araba sürmek, bu rüyayı gören kimsenin şanının da yükseleceğine işaret eder. Aynı zamanda bu kimsenin toplum içinde saygınlığı artar ve çok sevilir. Bu tür rüyalar rahmani rüya olduğu sürece çok kıymetlidir. Bunu da bilmek elbette ki konusunda uzman olan rüya yorumcularının işidir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir