1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Ateş Görmek

Rüyalar bize neler anlatır ve ne gibi haberler verir bunu hep merak ederiz. Bu sebeple de rüyalarımızı güvendiğimiz ve rüya yorumu konusunda kendisini kanıtlamış kimselere anlatmamız gerekmektedir. Medyum Behçet Hoca tanınmış bir rüya yorumcusu olarak sizler için rüyada ateş görmek hakkında ne gibi yorumlar yapılabileceğine değindi. Bu rüya ve diğer bir çok bilgi hakkında tüm detaylar yazının devamında...


Rüyada ateş görmek bir çok farklı anlama gelebilen rüyalardan birisidir. Özellikle bu tür rüyalarda rüya tabiri yapılması için doğru yöntemler kullanılmalı ve iyi bir rüya tabircisine danışılmalıdır. Medyum Behçet Hoca bu rüya için olumlu ve olumsuz bir çok yorum yapılabileceğini belirtmektedir.

Yine rüyada ateş görmek tek başına yorumlanamayacak bir rüyadır çünkü diğer olay akışı da net olarak bilinmelidir. Ancak genel olarak bu rüyayı tabir etmemiz gerekecek olursa hem olumlu hem de olumsuz yönlerinden birlikte bahsetmek fikir verebilmesi açısından daha doğru bir tercih olarak görünmektedir.

Çünkü en azından insanların akıllarında bu konu hakkında az çok bir fikir oluşacaktır. Medyum Behçet Hoca bir rüya yorumcusu olarak rüyada ateş görmek hususunda şunlara dikkat edilmesini ve rüyanın bu manalara gelebileceğini belirtmiştir.

 • Rüyada ateş görmek karşınıza çıkabilecek bir çok sorun olduğuna delalet edebilir. Kara vermekte zorluk yaşayacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz.
 • Rüyada ateş görürseniz bu nefsi isteklerinizin sizi sıkıntıya sokacağı şeklinde de yorumlanır. Bundan dolayı karar alırken iki kere düşünmelisiniz.
 • Rüyada görülen ateş çevrenizde size dost görünen ve kararlarınızı etkileyen düşmanlarınız olabileceği şeklinde de yorumlanmaktadır.
 • Bir kimse rüyasında ateş görürse ve bu ateşi söndürmek için yanında yardım edenler varsa da bu rüya hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır.
 • Rüyada ateş gören ve ateşin yakmadığı birisi çok güzel ve hayırlı haberler alacak aynı zamanda yaptığı bir yatırımdan önce zarar edip daha sonra büyük kar edecek demektir.

Rüyada Ateş Söndürmek

Rüyada ateş söndürmek çeşitli rüya yorumcuları tarafından farklı şeklerde yorumlanmıştır. Bu elbette ki son derece doğal bir durumdur. Rüya yorumlanırken kişinin erkek ya da kadın olması, evli ya da bekar olması, genç yada olgun olması rüya yorumunu etkileyen faktörler içinde yer almaktadır. Rüyada ateş söndürmek ile ilgili hem olumlu hem de olumsuz rüya yorumları elbette ki olabilir.

Bu konuda değerli büyüğümüz Medyum Behçet Hoca da bir çok farklı rüya tabiri yapmıştır. Sizlere kendisinin rüyada ateş söndürmek hakkında yapmış olduğu rüya yorumlarının bazılarından bahsedelim. Örneğin bir kimse rüyada ateş söndürmek ile ilgili bir rüya gördü ve bunu misafirlikte gördü. Rüyada sahih bir rüya ise bu kimse başarılı bir işe imza atacak anlamına gelir.

Ayrıca bu kişinin bulunduğu hanede bir sorun bir sıkıntı varsa aracılık yapıp bu sorunu ortadan kaldıracağı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada ateş söndürmek bazen de tehlikeli bir anlama geliyor olabilmektedir. Bu rüyayı gören kişi erkekse ve suyu çok seviyor, gemiye biniyor ve sıklıkla yüzmeye gidiyorsa çok dikkatli olmalıdır. Hatta tavsiyemiz odur ki su içerken bile dikkat etmelidir. Çünkü başına boğulma ile alakalı bir sıkıntı geleceğine de işaret edebilir.

Rüyada Ateş Yakmaya Çalıştığını Görmek

Rüyada ateş yakmaya çalıştığını görmek hayırlı rüyalar arasında yer alır. Bu rüyayı gören kişi için bir çok hayırlı haber vardır. Rüyaların bizler için olumlu ya da olumsuz haberler içerdiğini daha önce de sizler için belirtmiştik. Medyum Behçet Hoca özellikle bu rüyanın bazı özel durumlar hariç olumlu sonuçları olduğunu söylemektedir. Rüyada ateş yakmaya çalışmak size bir liderlik vasfının düşeceğini ifade etmektedir. Aynı zamanda bu rüyayı gören birisi yeni bir işe adım atacak ve bu işte maddi manevi büyük karlar edecek de denilebilir. Bu rüya sahibi eğer bir kadınsa ve yeni evliyse bir çocuk haberi alacağına delildir.

Rüyada ateş yakmaya çalıştığını görmek aynı zamanda bekar birisi tarafından görülmüşse bu yakın zamanda hayırlı bir kısmet çıkacağına ve evlilikle sonuçlanacağına işarettir. Bu tür rüyalar bir çok farklı manaya gelebilmektedir ve bu kişinin özelliklerine göre değişik manalarda yorumlanmaktadır. Bazı durumlarda rüyada ateş yaktığını görmek yakın bir tanıdığınızın kaybına üzüleceğiniz şekilde de yorumlanabilir fakat bu iyi bir rüya yorumcusuna başvurmanız ve onun söylemesiyle hareket etmeniz gereken bir konudur.

Bir çok insan bu rüya yorumundan sonra mutlu ve zengin bir hayat yaşamaya başlamıştır. Rüyada ateş yakmaya çalıştığını görmek ve o ateşin sönmemesi için sürekli ateşi harlamak da küçük yatırımlarınızdan büyük paralar kazanacağınızın işareti olarak da kabul edilebilir.

Rüyada Ateş ve Su Görmek

Rüyada ateş ve su görmek bazı durumlarda olumlu bazı durumlarda da olumsuz yorumlanan rüyalardandır. Bu konuda ünlü rüya yorumcuları içinde yer alan Medyum Behçet Hoca kişiye özel rüya yorumu yapılmasının daha uygun olduğunu anlatmaktadır. Yine de hocamız bu rüyanın olumlu ve olumsuz durumlarından bahsederek bizleri aydınlatmaya çalışacaktır. Rüyada ateş ve su görmek hakkında en eski rüya tabirlerinde bile bir takım bilgiler mevcuttur. Ancak hiç birisi net bilgi vermemektedir ki doğrusu da budur. Çünkü herkesin gördüğü rüya farklıdır. Benzerlikler varsa sonuç üç aşağı beş yukarı anıdır ancak ufak bir ayrıntı tüm rüyanın yorumunu değiştirecektir. Rüyada ateş ve su görmek hakkında şu yorumlar yapılabilmektedir.

 • Rüyada ateş ve su görmek başınıza bir sıkıntı geleceğine nefsinize uyup hata yapacağınıza ancak bu hatanın büyük olmayacağına ve bundan çabuk döneceğinize işarettir.
 • Bu rüyayı gören kimseler düşmanlarının başlarına açacağı bir takın sıkıntılardan kurtulup feraha ereceklerdir.
 • Rüyada em ateş hem su görmek yaptığı kötü işlerden vazgeçilirse sonunun felaha kavuşacağı manasına gelmektedir.
 • Bu rüyayı gören kimse tüm müdahalelere ve engellere rağmen yapacağı işlerden büyük maddi kazançlar sağlayacağı söylenir.
 • Rüyada ateş ve su görmek yıllardır süren bir aile sorununun son bulacağına ve bundan dolayı da sizin maddi manevi rahatlayacağınıza işaret eder.

Yorum Yap