1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Balık Almak

Rüyalarımız bazen bize hayal edemeyeceğimiz güzellikte haberler verebilirler. Ancak önemli olan rüyada ne anlatıldığı ve ne zaman nasıl davranmamız gerektiğidir. Medyum Behçet Hoca bu yazımızda bizlere en güzel rüyalardan birisi olan rüyada balık görmek hakkında bilgiler verdi. Bu özel rüya hakkında tüm merak ettikleriniz yazının devamında sizlerle...


Rüyada balık almak hakkındaki rüya tabirleri bunu zenginlik, maddi kazanç ve yüksek gelir sahibi olma olarak belirtmişlerdir. Bu yazımızda sizlere özellikle rüyada balık almak hakkında ne gibi yorumlar yapılabileceğinden bahsedeceğiz. Özellikle Medyum Behçet Hoca bu rüyayı nasıl yorumlamakta, olumlu ve olumsuz yönleri hakkında neler söylemektedir ona bakacağız.

Özellikle rüyada balık almak çok karşılaşacağınız bir rüya değildir. Ancak bazen üst üste bu rüyanın görüldüğü de olmaktadır. Bu konuyla alakalı kişinin rüyasının sahih olması çok önemlidir. Medyum Behçet Hoca bir kimsenin rüyada balık almak ile ilgili gördüğü rüyanın o kişiye özel olarak yorumlanmasını savunmaktadır.

Çünkü genel anlamda rüya yorumu yapmak bilgi verse de net olarak rüyanızın yorumu olmayacaktır. Çünkü rüyalar bizlere bazın çarelerin nasıl geleceğini de söyleyebilmektedir. Rüyada balık almak mal ve zenginlik olarak yorumlanır. Parasal yönden refaha işaret eder. Ancak bu şansın nasıl geleceği ise asıl önemli konudur. Bu konuda dikkat edilmesi gerekenler şunlardır.

 • Rüyada balık almak bir işarettir. Bu size yakında maddi anlamda yansıyacaktır.
 • Hayatınızdaki parasal değişimin nasıl olacağı rüyanızda gizlidir. Bu sır siz ve medyumunuz arasında kalmalıdır.
 • Size küçük görünen bazı olaylar aslında büyük olaylar zincirini başlatabilir.
 • Özellikle rüyada balık almak konusunda medyumunuzun talimarlarını dinlemeniz gerekir.
 • Medyum Behçet Hoca bu rüyanın yorumunu yaparak fırsatları kaçırmamanız için size sürekli destek olmaktadır.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek hayırlı haber olarak bilinmektedir. Bir kimse rüyasında balık görürse ve bu balık taze ise o kişinin cebine yüksek miktarda para girecek demektir. Eğer gördüğünüz balık bayatsa da size miras kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Medyum Behçet Hoca özellikle bu rüyayı gören kimselerin dikkat etmesi gereken konular olduğunun da altını çizmektedir. Çünkü bu rüya herkese anlatılmaması gereken rüyalardandır. Sizin böyle bir rüya görmeniz çevrenizdeki kimseleri anlamsız bir huzursuzluğa sokarak size düşmen olmalarına sebep olabilir.

İnsanlar birbirleri ile ne kadar iyi anlaşsalar da aynı sosyal çevreden birisinin sivrilmesi, daha iyi bir işe girmesi ya da daha çok para kazanmaya başlaması onları huzursuz edebilir. Özellikle de rüyada balık görmek ile ilgi anlattıklarınız onları daha da gergin yapabilir. Hatta size kötülük bile düşünebilirler. Bundan dolayı böyle bir rüya gördüğünüzde kesinlikle bir bilene danışmanız ve bunu diğerlerinden saklamanız daha uygun olacaktır.

Rüyada balık görmek çok değerli birisi ile tanışmaya, salih bir tövbeye, hayatınızın aşkını bulacağınıza ve özellikle de rahat bir hayat yaşamaya delildir. Yani bu rüya maddi anlamda güzel haberler vermektedir. Asıl konu ise bu fırsatları kaçırmadan nasıl değerlendireceğiniz konusudur. Rüyada balık görmek ile ilgili bir çok merak edilen nokta ise kişiye özel rüya yorumları sayesinde çözüme kavuşabilecektir. Rüyalarınız tutmadığı sürece de başkaları ile paylaşmamanız daha doğru olacaktır.

Rüyada Balık Temizlemek

Rüyada balık temizlemek rüya sahibinin sıkıntılarının sona ereceği ve başındaki dertlerden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Bu özel rüya aslında bir çok haberler de içermektedir. Bu rüyayı gören kişi hasta ise ya da hasta bir yakını varsa onun sıkıntıları son bulacaktır. Rüyada balık temizlemek huzura kavuşmaya ve borçlardan kurtulmaya delildir.

Özellikle iftiraya uğramış kimseler bu rüyayı görürlerse yakında aklanacaklarını bilmelidirler. Medyum Behçet Hoca bu rüya hakkında yapılan bir çok rüya yorumu olduğunu ve bunların kişilere özel olarak yorumlandığını söylemiştir. Bu da her rüyada olduğu gibi bu rüyada da da kişisel mesajlar olabileceğini anlamamızı sağlayacaktır.

Rüyada balık temizlemek ile ilgili yapılan tüm rüya yorumlarının hemen hemen hepsi olumludur. Çünkü bu yokluktan kurtulma, maddi rahatlama, sıkıntıların çözümü, hastalıkta arınama ve duaların kabulü olarak kabul edilir. Fakat her zaman söylediğimiz gibi kişinin rüyası her zaman ona özel olarak yoruma muhtaçtır. Yani rüya tabiri yapmak aslında bir bulmacanın parçalarını birleştirmek gibidir.

Rüyada balık temizlemek de bu yönden bakıldığında bir çok haber içerse de o kişiye ne anlattığı daha büyük önem taşır. Medyum Behçet Hoca rüyada balık temizleme hakkında olumlu yorumların yanında kişiyi uyarıcı haberler de olabileceğine değinmektedir. Çünkü bu rüya bir şeyin gerçekleşmek üzere olduğunu ancak doğru adımı atmamız gerektiğini de söyleyebilir.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek çok güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimseler için bir çok müjde bulunmaktadır. Rüya tabircileri insanların böyle rüyalardan çok etkilenebildiklerini ve buna şaşırdıklarını söylerler. Oysa ki bu basit görünen rüya o kadar çok güzel haber içeriyordur ki bu çok önemlidir. Özellikle bu rüyayı gören kişilere müjdeler çok fazladır. Kimi zaman gördüğümüz bir rüya bizi çok etkiler. Ancak bu rüya ise hayatımızı baştan aşağıya değiştirecektir.

Medyum Behçet Hoca rüyada balık yemek ile ilgili olarak yapılan yorumları incelemenin bizi bilgilendireceğini ancak bir şey katmayacağını ifade etmiştir. Bizim için önemli olan esas nokta rüyamızın doğru bir biçimde yorumlanmasıdır. İnsanlar bu rüya sayesinde doğru adımları atarlarsa nelerin değişebileceğini hayal bile edemeyeceklerdir. Bu konuda söylenecek çok söz varsa da bunun kişiler için farklılıklar içerebileceği de gözden kaçmamalıdır. Medyum Behçet Hoca özellikle rüyada balık yemek hakkında bazı yorumların şöyle olduğunu ifade etmektedir.

 • Rüyada balık yemek bekar gençler için evliliğe işarettir.
 • Maddi sıkıntı çekenler bu rüyayı gördüklerinde zenginliğe hazır olmalıdır.
 • Rüyada balık yemenin bir diğer anlamı da hayırlı evlat sahibi olmaktır.
 • Bu rüyayı görmek rızıkta bolluk ve bereketi temsil etmektedir.
 • Böyle bir rüya gören kişinin karşısına maddi açıdan çok iyi işler çıkacaktır.

Yorum Yap