1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada bardak kırılması hakkında bir çok rüya tabiri bulunmaktadır. İnsanlarda kafa karışıklığı doğuran çeşitli yorumlar hakkında sizleri bilgilendirmek için bu yazıyı hazırladık. Medyum Behçet Hoca merak ettiğiniz sorulara cevaplar verdi. Rüyada bardak kırılması ile ilgili tüm detaylar yazının devamında...


Rüyada bardak kırılması genel manada iyiye yorulan rüyalardan kabul edilmemektedir. Bu tür rüya gören kimseler kesinlikle profesyonel bir medyuma danışarak ne yapması gerektiği ve rüyasının ne manaya geldiği hakkında tam bir malumat almalıdır. Bir çok kimse bu rüyayı gördüğünde içinde bir sıkıntı oluşmaya başlar. Bu da kişiyi sürekli huzursuz ve kötü şeyler olacakmış hissine kaptırır. Medyum Behçet Hoca özellikle bu durumun çok sıkıntılı olduğunu ifade etmektedir.

Çünkü rüyada bardak kırılması kötü bir şeyler olacağını haber verir ancak ne olduğunun bilinmesi için yorumlanması gereklidir. Medyum Behçet Hoca kendisine başvurduğunuzda sizler için bu rüyayı en iyi şekilde yorumlayacaktır. Ayrıca rüyada bardak kırılması sizde büyü olabileceği ihtimalini de doğurmaktadır.

Genel inanışa göre normalde bardak kırıldığında nazar çıktığına inanılır. Fakat bu rüyada olduğunda ise işler farklılaşmaktadır. Rüyada bardak kırılması konusu üzerinde durulması gereken bir meseledir. Bir çok insanın bu rüyadan sonra başına kazalar, sıkıntılar, hesapta olmayan borçlar, ayrılıklar gelmiştir. Bu sebeple de böyle bir rüya gören kişilerin şunları bilmesi çok önemlidir.

 • Rüyada bardak kırılması genel manada kötü haber demektir.
 • Bu rüyanın kesinlikle iyi bir rüya yorumcusuna anlatılması gerekir.
 • Böyle bir rüya gördüğünüzde her önünüze gelene anlatmamanız doğru olacaktır.
 • Rüyada bardak kırılması size karşı yapılmış bir büyüyü haber veriyor olabilir.
 • Rüyada bardak kırılmasını gördüğünüzde uyanınca ayrıntıları unutmamak için yazmanızda fayda vardır.

Rüyada Elinden Bardak Düşüp Kırılması

Rüyada elinden bardak düşüp kırılması da rüya yorumcuları tarafından sıkıntılı rüyalar arasında gösterilmektedir. Bu rüya görüldüğünde kişinin kötü haberlere karşı kendini hazırlaması gerekir. Özellikle bir yakınınızı kaybetme, sevdiğiniz tarafından terk edilme, işinizi kaybetme, maddi kayıplara uğrama gibi bir çok konu bu rüya ile sizlere haber verilebilir. Ancak her zaman söylediğimiz gibi rüyaların kişiye özel yorumlanması gerekir. Çünkü bu sayede oluşabilecek zararların önüne geçilip önlem alma fırsatı vardır. En azından bu tür bir olay yaşandığında en az sıkıntıyla atlatmak için önemler almak mümkündür.

Medyumlar genellikle danışanlarının bu tür sıkıntılarında onların sorunlarını çözmek için çalışmaktadırlar. Fakat bu konuda ehil olmayan bir kimse ile çalışıldığında da işler daha da karışık bir hal alabilmektedir. Medyum Behçet Hoca bu konuda en fayda sağlayan medyumlardan birisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Özellikle rüyada elinden bardak düşüp kırılması konusunda alabileceğiniz önlemler ile ilgili sizi bilinçlendirecek bir medyumdur. Bu rüya görüldüğünde kesinlikle attığınız her adıma dikkat etmenizi gerektiren bir rüya olarak bilinmektedir.

Rüyada elinden bardak düşüp kırılması hakkında yapılan olumlu yorumlar çok azdır. Bir çoğu da kişiye özel yapılan yorumlardan oluşmaktadır. Kimi zaman da cam kırılması hakkındaki yorumlar ile karıştırılmaktadır. Bunlar farklı konulardır ve farklı yorumlanmaları gerekmektedir. Bu sebeple özellikle rüya yorumcularının da bu konuda hassas olmaları ve üstün körü rüya yorumlayarak bu olayı geçiştirmemeleri gerekir.

Rüyada Bardak Fırlatıp Kırmak

Rüyada bardak fırlatıp kırmak sizin elinizden ya da bir yakınınızın elinden gerçekleşecek bir olumsuzluğa işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kimseler ticari ve sosyal ilişkilerinde bir söz söylemeden önce ve bir adım atmadan önce iki kere düşünmelidirler. Bu bir süreçtir ve uzun sürebilecektir. Özellikle kendisine bu konuda büyü yapılan kimselerin iflas etmesi için hatalı karalar aldırmak adına bir büyü yapılmış olabilir. Bu büyü yapıldığında da bu rüyaların görülmesi normaldir. Rüyada bardak fırlatıp kırmak kötü bir rüyadır. Başınıza gelebilecek türlü sıkıntıları ifade etmektedir.

Medyum Behçet Hoca bu tür bir rüya görüldüğünde bunun insanı etkileyeceğini ve zaman zaman aklına takılacağını ifade etmektedir. Bu durum bu rüyanın sahih olduğuna da delildir. Sahih bir rüya da kesinlikle yoruma muhtaçtır. Zira yorumlanmadığında askıda kalacak ve sizin bir önlem almanıza bile fırsat kalmadan başınıza belalar arka arkaya gelecektir. Özellikle bu rüyayı gören kimselerin hem maddi sorunlar yaşayacağı hem de sağlık sorunları yaşayacağı söylenir.

Rüyada bardak fırlatıp kırmak hakkında yapılacak çok fazla yorum ve söylenecek çok fazla söz vardır. Ancak asıl yapılması gereken bu rüyanın manasını çözüp sizin için anlamının ne olduğunu ve ne yapmanız gerektiğini kararlaştırmaktır. Bu da Medyum Behçet Hoca gibi işinin ehli bir medyum ile çalıştığınız zaman gerçekleşecektir.

Rüyada Bilerek Bardak Kırmak

Rüyada bilerek bardak kırmak özellikle dikkat edilmesi gereken bir rüya olduğu bilinmelidir. Çünkü bu rüya sizin bir şekilde kontrol edileceğiniz ve kendi kendinize maddi manevi zararlar vereceğiniz anlamına gelmektedir. Siz daha anlamadan ve ne olduğunu çözemeden sevdiğiniz tarafından terk edilip işinizde zarar etmeye başlayabilirsiniz. Bunu da kendi kendinize yapacağınız hatalar yüzünde yaşayabilirsiniz. Ancak başta da ifade ettiğimiz gibi bunun farkında olamazsınız.

Medyum Behçet Hoca böyle bir rüya görülmesinin de büyü ile alakalı olabileceğini söylemektedir. Çünkü bu rüya çoğunlukla başına böyle işler gelen kimselerin gördüğü rüyalardandır. Yine de kişiye özel olarak yapılacak bakımlarda bunun ne olduğu anlaşılacak ve ne yapmak gerektiği ortaya çıkacaktır. Rüya yorumları bu rüyanın bazen olumlu yorumlandığından bahseder. Fakat bu rüyada yaşanan başka gelişmelere göre yapılan yorumlardandır. Özellikle rüyada bilerek bardak kırmak hakkında çok net konuşmak için rüyanın tamamının tabir edilmesi gerekmektedir. Bu konuda şu ifadeler öne çıkmaktadır.

 • Rüyada bilerek bardak kırmak çok önemli uyarılar içeriyor olabilir.
 • Bu rüya özellikle rüya tabircisine eksiksiz anlatılmalıdır.
 • Büyü sebebiyle bu rüyayı görüyorsanız acil önlem almalı ve büyü de bozulmalıdır.
 • Rüyada bilerek bardak kırmak çok az kişi için olumlu olabilir ancak bu da rüyadaki başka olaylarla bağlantılıdır.
 • Böyle rüyaların herkese anlatılmaması olumlu kabul edilir.

Yorum Yap