1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada birinin evlendiğini görmek ya da rüyada tanıdık birilerinin evlenmesi bir çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu yazımızda sizler için konuyla alakalı rüyaların ne manaya geldiğini anlattık. Medyum Behçet Hoca'nın bu mesele hakkındaki görüşlerine yazının devamında ulaşabilirsiniz...


Rüyada birinin evlendiğini görmek hayırlı rüyalar arasında sayılmaktadır. Ancak bu rüyada kimin evlendiği ve ne şekilde evlendiği gibi ayrıntılar da çok önemlidir. Örneğin evlenen kimselerin gelinlik ve damatlık renkleri çok büyük önem taşımaktadır. Rüya tabiri açısından bakıldığında çok geniş bir perspektifle bu rüyayı incelemek gerekmektedir. Medyum Behçet Hoca böyle rüyaların ayrıntılarıyla incelenmesinin büyük önem arz ettiğini vurgulamaktadır.

Rüyada birinin evlendiğini görmek ile ilgili bir çok kaynakta farklı rüya yorumları görmeniz de normaldir. Rüya tabiri kişilere özel yapıldığından dolayı ilk önce sahih bir rüya olup olmadığı incelenir. Eğer bu rüya sıkıntısız bir rüya olarak ele alınıyorsa o zaman rüyada birinin evlendiğini görmek hakkında ne anlam ifade ettiğine bakılmalıdır.

Çoğunlukla beklenen güzel bir haberin gelmesi, aileden birisinin evleneceği, yeni bir iş kurmak için doğru zamanın geldiği gibi haberler içermektedir. Bu rüya özel bir açıdan incelenmelidir. Bu da renkler ve olaylar açısından bakılması gereken bir durumdur. Çünkü bu rüyada olan gelişmeler bazen sizin için kötü haberler olduğunu da anlatıyor olabilir. Rüyada birinin evlendiğini görmek hakkında şunlar çok önemlidir.

 • Rüyada birinin evlendiğini görmek güzel haber alınacağına işaret eder.
 • Bu rüyayı gören kimseler yeni bir iş kuracak demektir.
 • Rüyada birinin evlenmesini gören kimse maddi olarak rahatlayacaktır.
 • Uzun zamandır ertelediğiniz bir çok şeyi hayata geçirecek gücü bulacağınız anlamına gelir.
 • Bu rüyanın ayrıntılı analizi kesinlikle rüya tabircileri tarafından yapılmalıdır.

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlendiğini görmek sıkıntılı bir sürecin başlayacağı ve bu durumun uzun bir süre hakim kalacağı şeklinde yorumlanır. Medyum Behçet Hoca bu rüya ile ilgili olarak insanları çok dikkatli olmaya davet etmektedir. Böyle bir rüya gören kimseler özellikle ağızlarından çıkan her sözü tartmalı ve ona göre konuşmalıdırlar. Rüyada evli birinin evlenmesi bir takım kötülüklere maruz kalınacağına da yorumlanır. Eşiniz ile arınız açılarak kavga edebilir ve bu süreç boşanmaya varan durumlara kadar gidebilir.

Bir insanın bu tür rüyalar görmesi oldukça sıkıntılı bir ruh haline girmesine sebep olur. Bu da olması bekleneni hızlandırarak aile içinde birbirini anlamama ve sözlü sataşmalara yol açar. Rüyada evli birinin evlendiğini görmek bazı durumlarda size ve ailenize, sevgilinize büyü yapıldığı anlamına da gelir. Bu durumlar incelendiğinde genellikle ayırma büyüsü, soğutma büyüsü gibi yuvanızı ve huzurunuzu yıkmak amacıyla yapılan büyüler ile karşılaşılmaktadır. Bu tür durumlarda da çok dikkatli olmak ve işi ehline bırakmak gereklidir.

Rüyada evli birinin evlenmesi sizi bekleyen kötü zamanları işaret etse bile alacağınız önlemler ile bunu en az hasarla atlatmanız mümkündür. Bu sebeple de rüyanızın tam manasıyla tabir edilmesi gerekmektedir. Bu sayede olabilme ihtimali olan büyü ve sıkıntılı durumlar için önlem almak ve bunları bertaraf etmek kolaylaşacaktır.

Rüyada Akrabanın Evlendiğini Görmek

Rüyada akrabanın evlendiğini görmek iyi manada yorumlanan rüyalardandır. Bu rüyayı gören kimselerin sıkıntıları varsa bunlar ortadan kalkmaya başlayacaktır. Medyum Behçet Hoca özellikle bu rüyayı gören kişilere bir çok müjde olabileceğini de söylemektedir. Bu rüya bazen yakınınız tarafından hayırlı bir konuda destekleneceğiniz, evlilikle ilgili gelişmeler yaşayacağınız manasına da gelebilir. Rüyanızın tam amasıyla yorumlanabilmesi için hocamız ile irtibata geçerek ondan yardım almanız son derece faydalı olacaktır.

İnsanları her gördüğü rüyada anlam araması da yanlıştır. Çünkü rüyalar bazen bir manaya da gelmeyebilirler. Fakat burada rüya ilmi bilen kimselerin özellikle baktığı ilk konu rüyanın sahih bir rüya olup olmaması meselesidir. Medyum Behçet Hoca sahih olmayan bir rüya ne kadar güzel olursa olsun anlamsız ve yorumlanmaması gereken bir rüyadır demektedir. Çünkü insanlara haber vermeyen bir rüyanın da tabir edilmesi gereksizdir. Rüyada akrabanın evlendiğini görmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilebilir. Fakat yine de ne söylediğini bilmek için rüya tabircisine danışılması gerekir.

Her insanın gördüğü rüya aynı yorumlanacak diye bir kaide yoktur. Örneğin birisinin gördüğü gelinlik siyah birininki beyazdır. Bu ikisi de gelinlik görmüş diye tabir edilmez. Bu sebeple de Medyum Behçet Hoca rüya tabirleri konusunda hassas olunmasını savunmaktadır. Her rüya yorumu yapıyorum diyen kimselerin de bu konuda tecrübeli olamayacakları da hesap edilmeli ve rüyanız anlatılmamalıdır. Rüya tabiri konusunda kesinlikle öncelik bu konunun üstadı olan hocamız gibi medyumlar olmalıdır.

Rüyada Bekar Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada bekar birinin evlendiğini görmek rüya sahibi için çok güzel kapılar açılacağı manasına gelir. Bu rüyayı doğru şekilde tabir ettiğinizde kesinlikle sizin için hayırlı olacak gelişmelerin neler olabileceğini de anlayabilirsiniz. Medyum Behçet Hoca çoğu zaman bu tür rüyalarda haber verilen şansların kaçırıldığını söylemektedir. Çünkü bir rüya size olma ihtimalini ya da olacağını söyler. Siz o olayın ne olduğunu da tam bilemezseniz şansınızın gelip gittiğini de göremeyeceksinizdir.

Rüyada bekar birinin evlendiğini görmek ilk defa iş kuran kimselerin doğru ortaklıklarla çok büyük işler başaracağına ve zengin olacaklarına işaret eder. Bu rüyanın bir çok farklı yorumu bulunmaktadır. Özellikle sıkıntıdan kurtulma ve evlilik konusunda atılacak adımlar olarak da yorumlanmaktadır. Medyum Behçet Hoca’ya bu rüya ile ilgili danışanlar onun sözlerini tam kavrayarak talimatlarına uyduklarında hiç zarar etmemişlerdir. Rüya yorumculuğu bir ilimdir. Tahmin değil önceden görebilmektir. Bu konuda şunlara dikkat edilmelidir.

 • Rüyada bekar birinin evlenmesi yeni bir iş de bol kazanç elde etmek olarak yorumlanır.
 • Bu rüya görüldükten sonra yakın zamanda hayatınıza yeni birisi girebilir.
 • Hayırlı bir kısmetinizin çıkacağını haber verebilir.
 • Aklınızda bile olmayan bir paranın cebinize girebileceğine işarettir.
 • Bu rüya doğru yorumlandığında karşınıza çıkma ihtimali olan fırsatlar kaçırılmayacaktır.

Yorum Yap