1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyanızda neler göreceğinizi siz bilemezsiniz. Rahmani alemlerden sizler için gelecek haberlerin kesinlikle normal dünyada olup bitenle ve tercihlerle alakası yoktur. Medyum Behçet Hoca özellikle bu konuda sizler için bazı açıklamalarda bulundu. Rüyada birinin kustuğunu görmek de bu şekilde bir rüyadır. Bu rüya ile ilgili tüm merak ettikleriniz yazını devamında sizlerle...

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada birinin kustuğunu görmek farklı şekillerde yorumlanan bir rüyadır. Bu rüya kişinin durumuna göre ve yaşantısına göre değişik manalara gelebilir. Özellikle bazı insanlar için sıkıntı ve bunalımlı bir dönemi temsil ederken bazı kimseler için ise daha güzel zamanların geleceğini ve maddi açıdan refaha kavuşmayı temsil eder. Medyum Behçet Hoca bu rüyayı gören kişilerin özellikle ayrıntıları da anlatmalarını istemektedir. Çünkü rüyada birinin kusmasından ziyade daha sonra olanlar da çok büyük önem taşımaktadır. Bazı durumlarda o kişi kusarken sizin ne yaptığınız olayların nasıl gelişeceğini haber verir.

Medyum Behçet Hoca bu rüya sonucunda olumlu yada olumsuz oluşabilecek tüm durumlara karşı hazırlıklı olmayı tavsiye etmektedir. Rüyada birinin kustuğunu görmek hakkında yapılan yorumlar kesinlikle farklı kaynaklarda farklı şekillerde olabilir. Ancak bu sizi asla yanıltmamalıdır.

Rüya tabiri sizin hayatınızı etkilememelidir. Fakat bilinçli olarak davranmalı ve gerçekleşecek olaylara da hazır durumda bulunulmalıdır. Bu şekilde sorunların üstesinden gelebilmeniz için doğacak fırsatları iyi değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Medyum Behçet Hoca bu konuyla alakalı olarak şu açıklamalarda bulunmuştur.

 • Rüyada birinin kustuğunu görmek sizin için sıkıntılı bir döneme işaret edebilir.
 • Bu rüyayı gören kimse iftiraya uğrayacak olabilir.
 • Bu rüya gören için bazı durumlarda hayırlı sonuçlar verir.
 • Özellikle rüyada kusan kişiye yardım etmeniz maddi kazanca işarettir.
 • Böyle rüyalar konusunda Medyum Behçet Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Rüyada Tanıdık Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada tanıdık birinin kustuğunu görmek özellikle yaşanılan sorunlardan dolayı başınıza büyük sıkıntılar açılacağına delildir. Bu rüyayı gören kimse kiminle yakınlık kurduğuna çok dikkat etmek zorundadır. Özellikle sevdiğiniz ve kendinize yakın gördüğünüz kişiler bir urumdan ötürü sizi zor duruma sokarak başınıza iş açabilirler. Bu konuda şüpheleriniz varsa da bunu hocamızla paylaşabilirsiniz. Özellikle böyle bir rüyayı gören kişinin aldatıldığı da söylenebilir. Fakat bu kesin değildir. Yani kişinin rüyası dinlenerek ona göre yorum yapmak daha adil olacaktır.

Medyum Behçet Hoca özellikle bu rüya sonucunda bahsedilen olaylar gerçekleşirse ve bu kişi hocamızın talimatlarıyla uygun hareket ederse şeref sahibi birisi olur ve maddi manevi zenginliğe ulaşır. İnsanlar gördükleri bu tür rüyalardan endişe de duymamalıdır. Bu rüya herkes için kötü yorumlanmak zorunda değildir. Rüyada tanıdık birinim kustuğunu görmek ve bu rüyanın geri kalan kısmında neler olduğu yorumcular için çok önemlidir. Bu sebeple de kimin nasıl davranması gerektiğini sizler için açıklayan rüya yorumcularına danışmanız sizin için hayırlıdır.

Rüyada tanıdık birinin kustuğunu görmek bir çok yönden incelenebilir. Fakat en önemli olan ise o kişiyle sizin aranızdaki yakınlıktır. Bazen direk o kişiyi tanıyabilirsiniz. Ancak kötü olan ise rüyanızdaki kişinin tanıdık olduğunu bilip kim olduğunu hatırlayamamanızdır. Bu tehlikenin nereden geleceğini kestirmenizi zorlaştırabilir. Ancak hocamız gibi işinin ehli olan rüya yorumcuları sizler için bu sorunların da üstesinden gelebilmektedir.

Rüyada Beyaz Kusan Birini Görmek

Rüyada beyaz kusan birini görmek hakkında farklı tabirler oldukça fazladır. Kimi rüya tabiri kitapları bu rüyanın maddi kayıpları haber verdiğini söylerken kimisi de bu rüyayı gören kişi için çok güzel haberler olduğunu belirtmektedir. Elbette verdiğimiz bu iki örnek de doğru olabilir. Bunun sebebi ise rüyanın genelinde olan bitenlerin yorumlanmasıdır. Bir rüyayı o rüyanın ana unsuru üzerine yorumlamak son derece yanlıştır. Rüyaların tersi çıkar demek de yanlıştır. Çünkü bir rüya yorumlanırken tersi de olabilir ya da çok başka bir şey de anlatıyor olabilir. Bunu çözmenin tek yolu rüya ilmine sahip olmaktır.

Medyum Behçet Hoca bu rüya konusunda bir çok insanın en kötüye hazırlıklı olmasını söylemektedir. Çünkü bu şekilde bir rüya gören kişinin maddi olarak kayıplar yaşayacağı bilinir. Bu maddi kayıplar zamanla olabileceği gibi birden de yaşanabilir.

Bununla ilgili önlemler almak mümkündür ve hocamız sizler için bu konuda özel çalışmalar yürütebilecek bir medyumdur. Bir diğer yandan çok nadir durumlarda ise hayırlı bazı haberleri içeriyor olabilir. Bu da rüyada beyaz kusan birini görmek hususunun aslında kişiye göre yorumlanmasının gerektiğini bir kez daha bizlere kanıtlamaktadır.

Bu tür rüyaların anlattığı bir çok haber olmakla birlikte asıl önemli olan ise doğru kararları verebilmektir. Yani rüyanızın sahih olması ve bu rüyadan kaynaklı olayların vuku bulmasıyla sergileyeceğiniz davranışlar çok önemlidir. Medyum Behçet Hoca rüya yorumlamanın çok büyük bir sır olduğunu ifade etmektedir. Yani gördüğünüz bir rüyanın herkese anlatılmaması gerekmektedir. Rüyanız yorumlandıktan sonra bile ancak sonuçlanmasını bekleyerek başkalarına anlatmanız normaldir. Aksi durumda her önüne gelenin rüyanıza yorum yapması uygun bir durum kabul edilmemektedir.

Rüyada Birinin Kustuğunu Temizlemek

Rüyada birinin kustuğunu temizlemek büyük bir mükafata işaret eder. Bu rüyayı gördüğünüzde bilmelisiniz ki sizin için uygun şartlar oluştuğunda sevindirici bir çok haber vardır. İnsanlar bu konuyla alakalı olarak ne kadar değişik yorumla okurlarsa okusunlar aslında tabir edilmesi daha iyi olacaktır. Bir kimse bu rüyayı gördüğünde ondan çok etkilendiyse muhakkak ki hocamızla irtibata geçmesi gerekir. Çünkü sizin için gerçekleşecek fırsatları kaçırmamak için hazırlıklı olmanız gereklidir.

Rüyada birinin kustuğunu temizlemek maddi anlamda umulmadık kazançlar elde etmeye işaret eder. Bir çok insan bu rüya sayesinde aldığı kararlar ile aradığı huzura ve zenginliğe kavuşmuştur. Rüyalar sizler için haberler içermektedir. Bunları değerlendirip değerlendirememek ise sizlerin elindedir. Medyum Behçet Hoca özellikle rüya yorumlama konusuna önem verilmesini savunur. Ancak rüyaya bağımlı olmamak gerektiğini de vurgulamaktadır. Bu rüya hakkında bilmeniz gereken bilgiler şunlardır.

 • Rüyada birinin kustuğunu görmek alacağınız hayırlı habere işarettir.
 • Size ummadığınız yerden gelecek parayı bildirir.
 • Bu rüyayı gördüğünüzde kesinlikle rahmani olup olmadığını öğrenmeniz gerekir.
 • Bu rüya yapacağınız bir işin çok başarılı olacağını anlatıyor olabilir.
 • Kesinlikle Medyum Behçet Hoca ile bu rüya hakkında iletişime geçmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Yorum Yap