1. Anasayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Çamur Görmek

Rüyalarımızın bize anlattığı o kadar çok şey olabilir ki bunların hepsini yazmakla bitirmek mümkün değildir. Bu sebeple sizleri bilgilendirmek adına seçtiğimiz konuları yayınlamaktayız. Bu seferki konumuz rüyada çamur görmek hakkında oldu. Medyum Behçet Hoca'nın bu konudaki yorumlarına yazımızın devamında ulaşmanız mümkündür...


Rüyada çamur görmek farklı manalarda yorumlanan bir rüya türüdür. Çünkü bu rüyada çamurun nasıl göründüğü ve çamurla ne yapıldığı gibi durumlar da söz konusudur. Bir kimse bu rüya sonucunda çok mutlu da olabilir çok sıkıntıya da girebilir. Burada en önemli kıstas rüyanın detaylıca yorumlanabilmesidir. Medyum Behçet Hoca bu rüya ile ilgili kendisine başvuranların rüyalarını ayrıntılıca dinlemektedir.

Çünkü bu rüyada çamurun bulaşması, çamura batma, çamuru temizleme gibi onlarca farklı kıstas bulunur. Bunların her birisi farlı yorumlara muhtaçtır. Her yorum da değişik biçimlerde sonuçlar verebilmektedir. Önemli olan doğru rüya yorumcusuna rüyanızı tam olarak anlatmanızdır. Medyum Behçet Hoca rüyalarınızı yorumlarken aynı zamanda sizlerin nelere dikkat etmeniz gerektiğini belirtmektedir. Özellikle görülen rüyaların bir işaret olduğu da unutulmamalıdır.

Rüyada çamur görmek olumlu ya da olumsuz fark etmeksizin yorumlandığında rüya gören kimsenin yapması ya da yapmaması gereken bazı davranışlar ve bazı işler vardır. Bunlar konusunda hocamızın sıklıkla uyarılar yaptığı da bilinmektedir. Çünkü insanlar rüyalarını görünce her şeyin hallolduğunu ya da mahvolduğunu sanmaktadırlar. Bu aslında böyle değildir ve henüz rüyayı görmek olayın başlangıcıdır. Bununla alakalı şunları unutmamak gerekir.

 • Rüyada çamur görmek genellikle olumsuz bir rüyadır.
 • Ancak bu rüyanın olumlu olduğu durumlar da çoktur.
 • Bu rüyayı gördüğünüzde ayrıntılarını unutmamalısınız.
 • Rüya tabircisinden başkalarına bu rüyanızı anlatmamalısınız.
 • Rüyada çamur görmek hakkında doğru bilgiyi hocamızdan alabilirsiniz.

Rüyada Çamur Temizlemek

Rüyada çamur temizlemek oldukça güzel yorumlanan rüyalardan birisidir. Ancak bu rüyada da belli başlı püf noktaları vardır ki olumsuz olduğunu da gösterebilir. Bu rüyayı gören kimsenin çamuru kendi üzerinden mi yoksa başkasının üzerinden mi temizlediği de çok önemlidir.

Başkasının üzerinden temizliyorsa bunu neden yaptığı da büyük önem arz etmektedir. Böyle rüyalar puzzle gibi karmaşık olabilirler. Çünkü her parçanın yerli yerine koyulması gerçekleşmeden rüya tabir edilemeyecektir. Bunu da becerebilecek kişiler ancak rüya ilmine hakim olan medyumlardır. Rüyada çamur temizlemenin yorumlanmasında bahsettiğimiz hususlara bakılmaktadır.

Medyum Behçet Hoca bu rüya konusunda eski kaynaklarda da benzer yorumların yapıldığını belirtiyor. Ancak dikkatimizi her zaman çektiği asıl konu ise rüyaların kendine has bir yorumu olmasıdır. Yani her insanın rüyası kendisine has haberler vermektedir. Bir kimse hayatında hiç rüya görmediğini iddia etse bile bu gerçek değildir. Bazılarına bu hatırlatılır bazılarına ise hatırlatılmaz. Bunun da farklı farklı nedenleri vardır. Ancak bu başka bir konudur. Rüyada çamur temizlemek arınmak ve sıkıntılardan kurtulmak olarak kabule dilmiştir.

Banner Yazı Arası

Bir başkası için rüyada çamur temizlemek ise o kişinin kirli işlerine bulaşabileceğinize ve dikkatli olmak zorunda olduğunuza delil kabul edilmiştir. Rüyada çamur temizlemek eğer ki bunu kendiniz için yapıyorsanız çok güzel haberler vermektedir. Yakında borçlarınızın biteceğine yorulur. Aynı zamanda bu rüyanın sizin için yeni bir geleceğin habercisi olduğu da söylenebilir.

Rüyada Çamura Girmek

Rüyada çamura girmek bazı kimseler için olumlu bazıları için de olumsuz yorumlanmaktadır. Özellikle de rüyada çamura girmekle ilgili bilinen en önemli şey sağlık açısından bir haber veriyor olabileceği ve maddi konularda bazı durumlar yaşanacağıdır. Medyum Behçet Hoca bu rüyayı gören bir kimsenin rüyasını dikkatlice anlatmasının ve bunun doğru biçimde yorumlanmasının önemine dikkat çekmiştir. Çünkü bu rüya çok ince çizgileri olan bir rüyadır. Bir yanı ateş bir yanı sudur. Yanlış bir yorum ya da rüyayı yanlış anlatma rüya sahibi için bir çok sıkıntıya mal olabilir.

Rüyada çamura girmek olumlu açıdan yaklaştığımızda çok hayırlı haberler verir. Özellikle şifa bekleyen kimselerin şifayı bulacağına ve düşmanı olan kimselerin de onlardan korunacağına işarettir. Bu rüyaların bir çok farklı sebebi olabilmektedir. Ancak en önemli husus ise sahih rüya olup olmamasıdır. Sahih olmayan bir rüyanın hiç bir koşulda yoruma bile ihtiyacı yoktur. Bu rüyaların görülmesinin sebepleri psikolojik etmenler olabilmektedir. Fakat diğer yandan asıl önemli konu ise yoruma muhtaç bir rüyanın ne haberler verdiğidir.

Medyum Behçet Hoca bu rüyanın olumsuz yönlerinin daha çok olduğunu söylemektedir. Rüyada çamura girmek isteyerek ya da istemeyerek bir olaya dahil olmaya ve bundan dolayı da başınızın derde gireceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişilerin bir çoğu yakın zamanda borç batağına sürüklenecektir. Rüyada çamura girmenin en sıkıntılı yorumu ise başınıza gelecek ağır bir hastalık sebebiyle kendinize yakın gördüğünüz kişilerin aslında öyle olmadıklarına şahit olmanız olacaktır.

Rüyada Çamurdan Çıktığını Görmek

Rüyada çamurdan çıktığını görmek hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı görenlere bir çok müjdeli haberler bulunur. Özellikle hastaların bu rüyayı görmeleri yakında şifaya kavuşacakları şeklinde yorumlanır. Bekar birisi bu rüyayı gördüğünde hayırlı kısmetinin yaklaştığını anlamalıdır. Üzerinde büyü olan birisi bu rüyayı gördüğünde o büyünün bozulduğunu anlamalıdır. Bunlar gibi saymakla bitmeyecek yüzlerce farklı şeyi bu rüyadan anlamak mümkündür. Ancak bunların her birisi farklı kişiler için geçerlidir.

Rüyada çamurdan çıktığını görmek hususunda yapılan rüya yorumlarının özü maddi ve manevi rahata kavuşmaktır. Ancak burada da her zaman olduğu gibi dikkat edilmesi gereken bir çok konu bulunur. Bu konuların başında da rüyalarınızın sizin için çok özel ve size has olmasıdır. Özellikle kişilerin başka rüya yorumlarına bakarak kendilerininki ile kıyaslaması sağlıksız olacaktır. Bu özel rüya hakkında şunların da söylendiğini bilemek gereklidir.

 • Böyle rüyaların en önemli yanı olumlu ya da olumsuz olduğunu anlayabilmektir.
 • Daha sonrasında medyumun yetenekleri sizi büyüleyecektir.
 • Özellikle rüya yorumlamada ilk kural sahih olup olmaması konusudur.
 • Zira yorumlanmaması gereken bir rüyayla vakit harcamak boşunadır.
 • Bu rüyayı yorumlattığınızda hocamızın uyarılarını da dikkate almanız faydanıza olacaktır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir