1. Anasayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyalar hakkında insanoğlunun binlerce yıldan beri birikmiş bir çok sözü vardır. Ancak bu konuda konuşması gereken en özel insanlar da yine rüya yorumcularıdır. Medyum Behçet Hoca bir rüya yorumcusu olarak bu yazıda bizler için rüyada cüzdan görmek konusuna değindi. Bu rüyanın olumlu ve olumsuz yönlerinin anlatıldığı detaylar yazının devamında...


Rüyada cüzdan görmek son derece dikkat edilmesi gereken durumlar arasında gösterilmektedir. Çünkü bu rüya bir çok şeyi temsil ediyor olabilir. Medyum Behçet Hoca’nın ifadesiyle kişinin rüyada cüzdan görmesi bir takım gizli kalmış olayları temsil etmektedir. Yani sizden gizlenen bir sır olduğu ve bunu yakında öğreneceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Bir kimsenin böyle bir rüya görmesi karşısına iki yol çıkacağına delalet eder ki bu yolların bir kötüye çıkmaktadır. Bir kimse rüyada cüzdan gördüğünde kesinlikle bunu herkese anlatmamalıdır. Çünkü bu konuda şüpheleneceğiniz kişiler onar olabilirler. Bu rüya kendinizden başka yakınınızdaki kimseye bir süreliğine güvenmemeniz anlamına gelmektedir.

Medyumlar bu tür bir rüyanın kişinin yaşaması gereken bazı üzücü olayları önceden haber verdiğinde hemfikirdirler. Fakat rüyada cüzdan görmek bu olayın nasıl yaşandığı ve cüzdanın nasıl görüldüğüne göre de farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bu konuları yazının ilerleyen kısımlarında inceleyebilirsiniz. Özellikle rüyada cüzdan görmek hakkında bilmeniz gereken bilgileri toparlayacak olursak;

 • Bu rüya hem iyi hem kötü olaylar yaşanabileceğine işaret edebilir.
 • Karşınıza genellikle iki seçenek çıkacaktır.
 • Rüyada cüzdan gören kişi bir sır öğrenecektir.
 • Bu rüyanın sonucunda en yakınlarımızdan bazılarının gerçek yüzü ortaya çıkabilir.
 • Bazen de çok güzel haberler verdiği bilinmektedir.

Rüyada cüzdan görmek hakkında bir çok farklı rüya tabiri olduğu doğrudur. Ancak en doğrusu da kişiye özel olarak rüya tabiri yapılmasıdır. Bu şekilde o kişi için rüya yorumlanacak ve olumlu yönleri ile olumsuz yönleri daha doğru şekilde irdelenebilecektir.

Rüyada Kendi Cüzdanını Görmek

Rüyada kendi cüzdanını görmek sizinle ilgili bazı sıkıntılı durumlar yaşanacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. Ancak eğer ki cüzdanın içi görünüyorsa bu olumlu şekilde yorumlanmaktadır. Özellikle bu rüyayı gören kişilerin bir süre uzun yolculuklara çıkmamasında fayda vardır. Rüyada gördüklerimiz bazen sadece rüya olabilir bazen de aslında bizler için bir çok şey anlatabilir. Bunun ayrımını yapmak da rüya yorumcusunun işidir. Medyum Behçet Hoca rüya yorumları konusunda çok başarılı bir medyum olması sebebiyle danışanlarına bu konuda da hizmetler vermektedir. Rüyada kendi cüzdanını görmek değerli hocamızın üzerinde çok iyi durulması gereken bir rüya olarak belirttiklerindendir.

İnsanlar rüyalarında görmek istediklerini kendileri seçemezler. Ancak bazı travmatik durumlarda ve gün içinde sizi strese sokan meseleler ile ilgili rüya görmek de normaldir. Bu sebepten ötürü de rüyanın rahmani mi yoksa boş bir rüya mı olduğu çok iyi anlaşılmalıdır. Bu konuda ayrım yapabilmek için rüyanın başını dinlemek uzaman bir rüya yorumcusu için yeterli olacaktır.

Banner Yazı Arası

Medyum Behçet Hoca rüyada kendi cüzdanını görmek ile ilgili bir çok farklı yorum olduğunu ve bunların hepsinin de doğru olabileceğini söylemekte. Çünkü her rüya kendi sahibine göre yorumlanır. Rüyada kendi cüzdanını görmek de bazen kötü haber olabileceği gibi bazı kişiler için de iyi haberdir. Her durumda da rüya sahibini ilgilendirecek bir gelişme yaşanacağını ifade etmektedir.

Rüyada Boş Cüzdan Görmek

Rüyada boş cüzdan görmek hayırlı şekillerde tabir edilen rüyalar arasında değildir. Ancak bu rüya yine de Medyum Behçet Hoca ile görüşerek sonucuna ulaşmanızı tavsiye ettiğimiz rüyalardandır. Bir kimse rüyada boş cüzdan görmek gibi bir durum yaşarsa mutlaka maddi bir takım sıkıntılara düşmüştür ya da düşmek üzeredir. Özellikle de hiç ummadığı yerlerden maddi darbe yemeye ve hatta maaşla çalışansa işinden olmaya, iş sahibiyse batmaya kadar giden sonuçlar doğabilmektedir.

Bu sebeplerden dolayı bir kimsenin rüyada boş cüzdan görmesi çok önemsenen rüyalar içinde yer alır. Bilindiği gibi rüyalar bizler için bilinmeyenden haberler veriyor olabilir. Alacağımız önlemler ile başımıza gelebilecek olan belaları def etmek kolay olacaktır. Ya da en azından önlem alındığında daha az zararla atlatmak mümkün olacaktır. Rüyada boş cüzdan görmek tehlikeli durumları haber veriyor olabilir.

Kimi zaman size yakın olan birisinin maddi olarak size zarar vereceği, alacaklı olduğunuz birinin bunu ödemekten kaçınacağı ya da mallarınızdan bir kısmana zarar geleceği şeklinde yorumlanabilir. Bu sebeple de böyle rüyalar görüldüğünde can da bir nebze tehlikede olabileceği için dikkatli olmakta, itidalli olmakta fayda vardır. Rüya tabiri konusunda da kesinlikle en doğru kişi ile çalışmanız ve medyumunuzun vereceği talimatları dinlemeniz faydanıza olacaktır.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek bazen olumlu bazen de olumsuz yorumlanan rüyalardandır. Bunun ayrımını yapacak olan da yine rüya ilmi olan kimselerdir. Bu sebeple de rüyanın her önüne gelene anlatılması doğru olmayacaktır. Rüya yorumu için başvurulduğunda hayırlısı olsun demek de doğru değildir. Kişi rüya tabiri için başvurmuşsa hayırlı ya da hayırsız ne varsa ona bildirilmeli ve kişinin gözlerini açması sağlanmalıdır. Rüyada cüzdan kaybetmek olumlu ve olumsuz yönleriyle ele alınırsa şunlar ortaya çıkmaktadır.

 • Bun rüyayı gören kimse büyük bir yükten kurtulur ve rahata erer.
 • Rüyada cüzdan kaybetmek maddi manevi feraha kavuşmak demektir.
 • Yeni bir iş ve bol para manasına gelmektedir.
 • Diğer yandan bu rüyayı gören kimse ayrılıklar ve kavgalarla dolu bir döneme girer.
 • Yapılan hatalar sonucunda parasal ve ruhsal sıkıntılar yaşanır, rüyayı gören kimse uzun süren bir yalnızlık dönemine girer.

Rüyada cüzdan kaybetmek bu sebeple kişiye özel olarak yorumlanır. Medyum Behçet Hoca özellikle bu konudan sıkça bahsederek insanları bilinçlendirmek istemektedir. Çünkü rüyalarımızı elimize aldığımız bir rüya yorumu kitabına göre yorumlamaya kalktığımızda yanıldığımızı görebilmekteyiz.

Ancak bu kitabın yanlış olduğuna değil genel değerlere göre yazıldığına, sizin rüyanızın da size özel yoruma ihtiyaç duyduğuna işaret etmektedir. Rüyada cüzdan kaybetmek bu sebeple kimileri için bol para kimleri için de büyük zararları ifade edebilmektedir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir