1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada hamile olmak ya da rüyada hamile olduğunu öğrenmek ne manaya geldiği hususunda insanların çok dikkatini çeken rüyalar arasındadır. Medyum Behçet Hoca bu konuda sizler için merak edilenleri cevapladı. Özellikle bu konuda aklınızda bulunan soruların cevaplarını yazının devamında bulabilirsiniz...


Rüyada hamile olduğunu öğrenmek güzel rüyalardan kabul edilir. Bu rüyayı gören kimsenin hayatında güzel gelişmeler olacağı kabul edilir. Bir kimse rüyasının doğru yorumlanmasını istiyorsa kesinlikle işinin ehli bir medyum ile bu konuda çalışmalıdır. Medyum Behçet Hoca rüya yorumları konusunda yorumları güvenilir olan medyumlardan birisi kabul edilmektedir. Rüyada hamile olduğunu öğrenmek hakkında bir çok kaynakta bir çok farklı yorum görmeniz mümkündür.

Burada dikkatli olunması gereken konular aslında her zaman dile getirilen konulardır. Örneğin rüya yorumunun kişiye özel olması gibi belli başlı meselelere dikkat edilmesi çok önemlidir. Medyum Behçet Hoca insanların farklı kaynaklarda yazan benzer konulardaki rüya yorumlarıyla kendi rüyalarını kıyaslayarak hataya düştüklerini de söylemektedir. O rüya yorumlarının büyük çoğunluğu yanlış değildir. Ancak o dönemdeki insanların gördüklerine göre yorumlanmış ve genellikle belli başlı objelere yoğunlaşmışlardır.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek güzel haberlere yorulur. Ancak bazı kaynaklarda bununla alakalı başka rüya tabirlerine de rastlanabilmektedir. En sağlam olanı ise medyumunuzun sizin rüyanızı dinleyerek oradaki bir çok farklı dokuyu yorumlamasıdır. Bu rüya ile ilgili şu haberler sıklıkla verilmektedir.

 • Rüyada hamile olduğunu görmek yakın zamanda hayırlı haberler almaya işarettir.
 • Böyle bir rüya gördüğünüzde hanenize bolluk ve bereket geleceği söylenir.
 • Bu rüyanın en önemli yanlarından birisi de maddi açıdan çok güzel kapılar açılacağını bildirebilmesidir.
 • Rüyada hamile olduğunuzu görmek bir çok kimsenin sizinle ilgili güzel kararlar alacağının delili olabilir.
 • Bu rüya bekarlar için hayırlı kısmetlerinizin olacağı şeklinde yorumlanır.

Bekar Birinin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Bekar birinin rüyada hamile olduğunu görmek rüya tabircilerinin ifadeleri ile hayırlı kısmet, bol rızık ve para manasına gelir. Ancak her zaman ifade ettiğimiz gibi rüyalar yorumlanırken bu şekilde genel bir bakış açısı takınmak doğru olmayacaktır. Rüyaların bir dili vardır. Size anlattıklarını doğru algılamak ve ona göre yorumlamak gerekir. Rüya tabirleri yapabilmek bu ilimde ileride olmayı gerektirir. Bir çok kimse kitaplardan okudukları ile rüya tabiri yapmaya çalışarak insanları yanlış yönlendirmektedir. Bu da doğal olarak kimi zaman gereksiz mutluluk kimi zaman da gereksiz endişeye yol açmaktadır.

Medyum Behçet Hoca bu tür durumlardan kaçınmak gerektiğini ifade ediyor. Bundan dolayı da alınan her karar nasıl sorgulanıyorsa rüya tabirine de böyle yaklaşılmasını söylüyor. Çünkü bekar birinin rüyada hamile olduğunu görmek genel manada yorumlanırsa küçük ayrıntı sanılan büyük şeyleri kaçırmak kolaylaşacaktır. Bu da rüyanın asıl anlattığını anlayamamaktan kaynaklanmaktadır. Rüyalar basitçe ele alınmalı ancak detaylı olarak yorumlanmalıdır. Rüya ile amel edilmemeli ancak tedbir de elden bırakılmamalıdır.

Bekar birinin rüyada hamile olduğunu görmek insanın hayatında oluşabilecek değişikliklerden, yakın zamanda doğacak hayırlı bir bebekten ve daha önce hiç iş kurmadığınız halde iş kurmanız gerektiğinden bahsediyor olabilir. Medyum Behçet Hoca bu konuda danışanlarının bir çoğunun rüyalarının yorumlamasını yapmış ve onlardan olumlu geri dönüşler de almıştır. Bunun sebebi rüyanın günümüz koşullarında o insana ne vermek istediği ve o insanın ne yapması gerektiğini hocamızın iyi analiz ederek aktarabilmesidir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ve Doğurmak

Rüyada hamile olduğunu görmek ve doğurmak hakkında yapılan rüya tabirlerinin bir çoğu farklılık gösterecektir. Çünkü kişiye göre doğum farklı manalara gelebilir. Genellikle bu rüya ilk başta çekilecek bazı zahmetler olduğunu ancak daha sonrasında bu zahmetin geçip gideceğini ve rahmetin geleceğini ifade eder. Özellikle yeni bir iş kuran ya da kurmak isteyen kimseler bu rüyayı görebilirler.

İlk başta büyük zorluk ve sıkıntı çekileceğine yorumlanır. Daha sonrasında ise maddi olarak yüksek gelirler kazanılacağına delil kabul edilir. Ancak farklı şekillerde de yorumlanabilmesi son derece normaldir. Çünkü kişiye göre farklı olayların gelişecek olması muhtemel kabul edilir. Rüyada hamile olduğunu görmek ve doğurmak beklenilen bir haberin yakında alınacağına ve bu konuda güzel gelişmeler olduğuna da delildir. Evlilik isteyen kimseler için bu rüya güzel gelişmeler yaşlanacağını anlatır.

İlk başta bazı pürüzlerin olması siz yanıltmamalı daha sonrasında yaşanacak güzel olayların da olduğu bilinmelidir. Medyum Behçet Hoca özellikle bu konuda herkesin uyanık olmasını istemektedir. Rüya tabir edilirken bir çok farklı açıdan incelenmektedir. Bu insanın içinde olduğu durumun da incelenmesini gerektirir. Yani bu rüya otuz yaşındaki biri için farklı yetmiş yaşındaki birisi için farklı anlamlar ifade eder.

Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek hayırlara vesile olması beklenen rüyalardan kabul edilir. Bu rüya ile insanların hayatlarında bazı değişiklikler olacağı söylenir. Özellikle büyük çoğunlukta maddi ve manevi açıdan rahatlamak olarak yorumlanır.

Fakat bu rüya aynı zamanda mülk sahibi olunacağına da işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler yakın zamanda ev sahibi olabilirler. Yeni evli birisi bu rüyayı gördüğünde hayırlı bir evladı olacağını bilmelidir. Çocuğu olmayan birisi yıllarca deneyip olmadıysa ve bu rüyayı gördüyse özellikle bilmelidir ki yakında ona güzel haberler gelecektir.

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek kadınlar açısından çok güzel bir rüyadır. Hamile olma ihtimali olan bir kadın bu rüyayı görürse kızı olacaksa çok yetenekli ve akıllı bir kız çocuğuna kavuşacak eğer erkek olursa da bu çocuk iyi bir tüccar olacaktır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kimse fakir fukaraya imkanı dahilinde sadaka vermelidir. Bu sayede gelecek olan güzellikler onun için daha hayırlı ve daha sağlam olarak gelecektir. Bu rüya hakkında en çok şunlar söylenmektedir.

 • Bu rüyayı görmek yakın zamanda alınacak mülklere işaret eder.
 • Karlı bir işe girileceğini ifade eder.
 • Bu rüyayı gören kimsenin hayırlı evladı olur.
 • Böyle bir rüyanın herkese anlatılmaması gerekir.
 • Düşman sahibi birisi bu rüyayı görürse başındaki sıkıntının geçeceğini bilmelidir.

Yorum Yap