1. Anasayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Koşmak

Rüyada gördüklerimiz bizlere bazen geleceğimiz ile ilgili bazı sırlar verebilmektedir. Bu sebeple doğru yorumlanmış bir rüya bize büyük kapılar açabileceği gibi büyük tehlikelerden de koruyabilir. Medyum Behçet Hoca bu yazıda sizler için rüyada koşmak hakkında merak edilenleri cevapladı. Rüyada koşmak ile ilgili tüm merak edilenler yazının devamında sizlerle...


Rüyada koşmak bir çok insanın görebileceği rüyalardan birisidir. Özellikle de hayatında olumsuz durumlar yaşayan, evliliği sıkıntıya giren ve çocuk sıkıntısı yaşayanlar bu rüyayı görebilmektedirler. Medyum Behçet Hoca özellikle rüyada koşmak hakkında olumlu ve olumsuz bir çok yorum yapılabileceğini söylemektedir. Ancak yine de rüyaların kişilere özel yorumlandığının da altını çizmektedir. Bizler de sizlere hocamızın yaptığı yorumları aktararak bir nebze olsun rahatlamanızı ancak tedbiri de elden bırakmamak gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Rüyada koşmak elbette ki farklı yorumlara muhtaçtır ancak biz sizler için bunu daha iyi şekilde yorumlamayı tercih ediyoruz. Öncelikle bu rüyayı gören kimse bilmelidir ki yakın zamanda içinde bulunduğu sıkıntılar son bulacaktır. Peşini bırakmayan ve sürekli hayatının bir parçası haline gelen borçlardan kurtulacak ve bundan sonra mutlu bir hayat yaşayacaktır. Rüyada koşmak hakkında dikkat edilmesi gereken durumlar da şunlardır.

 • Bu rüyayı gören kişi kısa süre içinde bir sağlık sorunu yaşayabilir.
 • Özellikle rüyada koşmak hakkında art arda rüya görmek de hayra yorulmamaktadır.
 • rüya yorumu konusunda bir çok kaynakta bu rüyanın çift yönlü olabileceğinden bahsedilmektedir.
 • Bir anda büyük bir zenginlik gelerek tüm sıkıntılar gidebilir ve yine değeri bilinip akıllı davranılmazsa o zenginlik daha çabuk bir şekilde ortadan kalkabilir.
 • Rüyada koşmak kişinin hayatı boyunca çok istediği her şeyin gerçek olacağına da işaret ediyor olabilir.

Rüyada Biriyle Koşmak

Rüyada biriyle koşmak çok güzel bir rüyadır. Özellikle her iki kişinin de ayakları çıplaksa bu rüya müjdeler dolu bir rüya olarak kabul edilmelidir. Bir çok kişi rüyada koşmak hakkında rüya görmektedir. Ancak rüyada biriyle koşmak ve bunu rüya aleminde sanki tüm gün beraber koşmuş gibi görmek son derece önemlidir. Bu rüyayı gören kişi hem maddi hem manevi rahatlığa kavuşacak demektir. Özellikle karşısına iki fırsat çıkacağı manasına da gelmektedir.

Eğer ki rüyada biriyle koşmak konusunda doğru hareket edilirse bu rüyanın verdiği müjde çok yakında gelecek demektir. Ancak her zaman belirttiğimiz gibi rüyanızı kimseye anlatmamanız gerekmektedir. Özellikle birisi rüya gördüğünde onun yorumunu yaptırıp koşarak herkese anlatma eğiliminde olmaktadır. Bu son derece yanlış ve yapılmaması gereken bir şeydir. Rüyada biriyle koşmak elbette ki çok güzel bir rüyadır ancak kişiye göre yorumlanmalıdır.

Bu rüya yorumlanırken karşınıza çıkacak fırsatlar ve karşılaşabileceğiniz tehlikeler önceden tahmin edilebilir. Bundan dolayı ayrıntılar ancak ve ancak kişisel rüya tabiri yapılırken verilebilmektedir. Misal vermek gerekirse güzel bir rüya görmüş olabilirsiniz. Bu rüya sonunda çok zengin olacağınızı haber veriyor olabilir. Ancak yine aynı rüyaya göre bir yakınınızı da kaybetme riskiyle karşı karşıya olabilirsiniz.

Bu kişisel bir rüya yorumudur ve özelikle kişisel yorumlarda söylenebilmektedir. Çünkü herkesin rüyası kendine özeldir. Rüyada biriyle koşmak da son derece güzel ve hayırlı bir rüyadır ancak kişisel yorumlarda neler çıkacağı ancak rüya yorumcusu ve rüya sahibini ilgilendiren bir konu olarak kalmalıdır.

Banner Yazı Arası

Rüyada Bir Yere Yetişmek İçin Koşmak

Rüyada bir yere yetişmek içim koşmak bazen olumlu bazen de olumsuz yorumlanan rüyalardan olarak bilinir. Genellikle de bu rüya hakkında olumlu söyleyen çok az rüyan yorumu vardır. Bunlar da kişisel yorumlar olduğu için netlik ifade etmemektedir. Bu sebeple bir kişi eğer ki rüyada bir yere yetişmek için koşmak eyleminde bulunuyorsa bilmelidir ki  ya maddi sıkıntıya düşecektir ya da maddi sıkıntılara boğulmuştur.

Bu rüya yaşanacak sağlık sorunlarına, yapılacak hatalı yatırımlara, iş yerinizdeki sıkıntılara, aile içinde yaşanılan buhranlara işaret ediyor olabilir. Genel manada pek de olumlu bir şey söylemek bu rüyanın genel yorumu için mümkün görünmemektedir. Yine de kişiye özel rüya yorumlarında bir küçük ayrıntı bu rüyanın yorumunu kökten değiştirebilmektedir. Rüyada bir yere yetişmek için koşmak hakkında rüyayı tam dinlemeden kesin bir sonuca varmak yanlış olacaktır.

Rüya tabiri yapmak kurşunu ateşlemek gibidir. Rüya tabir edilmeye başlanınca tabir eden kişi kurşunu sıkmış olur. Hedefe doğru ilerlerken her söz kaçtan vuracağını belirler. Bu sebeple de rüyaların ilmi olmayan ve rüya konusunda el almamış kişilere anlatılıp yorum istenmesi yanlıştır. Törelerde genellikle ailenin en yaşlısına anlatılır ve onlarda ilmi yoksa hayırlısı olsun deyip susarlar. Fakat ilmi olan bir rüya tabircisi ile karşılaşılınca bu rüyayı tabir ettirmek gereklidir.

Rüyada Uçar Gibi Koşmak

Rüyada uçar gibi koşmak bir çok farklı şekilde yorumlanmaktadır. Özellikle de bir olaylar silsilesinin başlayacağına ve iyi ile kötünün art arda yaşanacağını veya iç içe olacağına işaret eder. Bu rüya bazı zor kararlar almak gerekebileceğini de bizlere anlatmaktadır. Ancak doğru kararlar verildiğinde de feraha kavuşulacağı müjdelenmiştir. Bu özel rüya kişinin büyük bir sınava hazır olması gerektiği yönünde tabir edilir. Rüyada uçar gibi koşmak öyle zorluklarla mücadele edeceğinizi anlatır ki bazen pes etmeniz bile gerekebilir. Fakat şunlara dikkat edilirse bu sınavı atlatmak mümkün olacaktır.

 • Rüyada uçar gibi koşmak zorlu bir sürecin başlayacağını haber vermektedir.
 • Bu rüya önceden haber verilen bir sınavı anlatıyor ve bizim buna hazır olmamız istenir.
 • Bu sınavı geçmemiz istenmeseydi bu rüya görülmezdi.
 • Rüyada uçar gibi koşmak bu sınavın sonunda çok büyük hayallerin gerçek olması demektir.
 • Bu rüyayı gören kişi kesinlikle zorluklarda vaz geçmemelidir. Yoksa kaybedilecek olan şeylerin telafisi olmayacaktır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir