1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Yüzmek

Rüyada yüzmek hakkında bir çok farklı rüya tabiri var. Peki bunların her biri neden farklıdır? Bu yazımızda sizlere bu sorunun cevabını verirken bir yandan da rüyada yüzmek hakkında bilinmeyenlere değineceğiz. Özellikle Medyum Behçet Hoca bizlere bu rüya hakkında gerekli bilgileri sunarken aklınızdaki sorulara da yanıt bulmuş olacaksınız. Tüm detaylar yazının devamında...

Rüyada Yüzmek

Rüyada yüzmek bilinen en hayırlı rüyalar arasında gösterilir. Ancak bazen ufak tefek farklılıklar yüzünden bu rüyalar hakkında da kişisel rüya tabirleri değişiklik gösterebilmektedir. Bir kimse değişik sebeplerden dolayı rüyada yüzdüğünü görebilir. Önemli olan o rüyanın sahih yani rahmani bir rüya olmasıdır. Sahih rüyalar bize bir haber verebilir ve yalnızca bunlar yorumlanabilir.

Çünkü diğer rüyalar bilinç altının bize sunduğu bazı karmaşalardan ibarettir. Medyum Behçet Hoca gerçek bir rüya yorumcusunun hangi rüyanın yorumlanıp hangisinin ise önemsiz olduğunu iyi bileceğini söylemektedir. Bu yüzden gördüğümüz her rüyanın bir anlamı olmak zorunda değildir. Ancak rüyada yüzmek ile ilgili olarak ele alındığında eğer ki rahmani bir rüya ise çok güzel haberler içeriyor olacaktır.

İnsanlar bu rüyayı gördüklerinde eğer ki doğru yol haritası ile ilerlerlerse hayatlarında önemli değişiklikler olacaktır. Özellikle bu rüya maddi konularda çok fazla şey ifade etmektedir. Diğer yandan yine rüyada yüzmek ile alakalı farklı durumlarda farklı yorumlar yapılabilmektedir. Özellikle bu rüyayı gören kimseler hakkında şu rüya tabirleri yapılmaktadır.

 • Rüyada yüzmek manevi yönden çok rahatlayacağınıza işarettir.
 • Rüyasında yüzen kimse çok büyük bir servete kavuşacaktır.
 • Bu rüyayı gören eğer ki manevi bir terbiye altındaysa makam atlıyor demektir.
 • Rüyada yüzmek genel manada rahatlama ve sıkıntılardan arınmak demektir.
 • Böyle bir rüya genel olarak iyi manada yorumlanır ancak rüyanın tamamı bazen farklı yorumlanabilir.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denize yüzmek hakkında çok fazla rüya yorumu bulunmaktadır. Fakat bu rüya yorumları kişiye göre yorumlandıkları için farklı sonuçlar vermektedir. Örneğin rüyada denizde yüzmek ile ilgili tüm yorumları yazacak olsak bunu sayfalar almayacaktır. Bu sebepten dolayı da en doğru hareket kişinin kendi rüyasına ve o kişinin hayatına göre rüyayı yorumlamak olacaktır. Medyum Behçet Hoca rüya yorumu konusunda çok tanınmış bir medyumdur. Özellikle deniz ile ilgili rüyaların da insan için çok önemli olduğunun da altını çizmektedir.

Rüyada denizde yüzmek o kişi için hayır, bereket, bol rızık ve güzel haberler demektir. Bu listenin uzayarak girmesi mümkündür. Bundan dolayı da en doğru olan herkesin anlayacağı genel bir öngörü ile açıklamaya çalışmaktır. Bir kimse rüyada denizde yüzmek hakkında bir şey görürse bunun çok ama çok büyük bazı haberler içerdiğini ya da hayatımızda olabilecek bazı değişikliklerden haber verdiğini bilmelidir. Özellikle de bu rüya görüldüğünde hayatınızın iyiye gideceği ve çok güzel haberler alacağınıza emin olabilirsiniz.

Bu rüya bazen de kötü haberler ya da zorlukları haber veriyor olabilir. Burada nasıl bir denizde yüzdüğünüzün de önemi vardır. Örneğin dalgalara ve fırtınaya karşı kulaç atıyorsanız bu rüya ile durgun denizde yüzdüğünüz bir rüya elbette ki aynı yorumlanmayacaktır. Bir de batıl olan şu inanç vardır. Rüyaların tersi çıkar şeklinde bilinen bu inanç çok yanlıştır. Rüyalar ancak yoruma muhtaçtır ve bu da doğru şekilde yapılmalıdır.

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuzda yüzmek bir çok farklı şekilde yorumlanabilir. Bazı kimseler için ferahlık, rahatlık, huzura kavuşma, borçtan kurtulma manalarına gelebilmektedir. Bazı kişiler için de rüyada havuzda yüzmek tam tersi durumları ifade edebilmektedir. Özellikle de yüzme bilmeyen kimselerin rüyada havuzda yüzmesi ile bilen birisinin de yüzmesi farklı yorumlanmaktadır. Bir çok kimse böyle bir rüya gördüğünde heyecanla bunu etrafındakilere anlatabilmektedir. Oysa en güzeli rüyanızı anlatmamak olmalıdır.

Rüyalar her insanın özelidir. Rüyada havuzda yüzmek de her insan için özeldir. Kimi için gizli sırların açığa çıkması kimisi için de zenginlik ve para. Bu iki durumda sonunda aynı yere çıkabilmektedir. Yani bu rüyada size zenginlik gösterilse de sonu kötü bitebilmektedir. Elbette ki Medyum Behçet Hoca bu konularda bir çok açıklama yaparak neden sonuç ilişkisine dikkat çekmiştir. Yine de bazen insanların basiret bağlanmakta ve yalnızca iyi olanı görmektedirler.

Rüyada havuzda yüzmek her insanın görebileceği bir rüyadır. Sonuç olarak da herkesin bu rüyasının mana taşıması gerekmez. Ama bir kimse bu rüyasının sonunda olabilecekleri de bilme hakkına sahiptir. Özellikle Medyum Behçet Hoca ile iletişime geçerek tüm öğrenmek istedikleriniz hakkında kendisiyle görüşebilirsiniz. Ayrıca rüyada havuzda yüzmek konusunda da sizin için ne manaya geldiğini ilk ağızdan öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Rüyada Gölde Yüzmek

Rüyada gölde yüzmek bir çok rüya yorumcusunun ifadeleri incelendiğinde olumlu ve olumsuz bir çok farklı yorum almıştır. Elbette ki bu rüya özellikle bizlerin hayatlarında olması muhtemel bazı haberleri veriyor olabilmektedir. Rüyada göl görülmesi bereket, huzur, iyilik, hayırlı iş, bol rızık ve iyi bir yuva gibi manalara gelmektedir. Ancak bu durum rüyada gölü nasıl gördüğünüz ile de alakalı bir durumdur. Bundan dolayı da kişinin rüyasında gölde yüzmesi farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Medyum Behçet Hoca bu rüya hakkında iyi düşünülmesi ve hayırlı olarak görülmesini tavsiye etmiştir. Ancak yine de bir rüya tabircisine danışabilecek imkan varsa bunun değerlendirilmesi gerektiğini de belirtmiştir. Rüyada gölde yüzmek son derece değişik haberler verebileceği gibi bunun bazılarının da tehlikeli olabileceği bir gerçektir. O yüzden de böyle bir rüya gördüğünüzde ya kimseye anlatmamalı ya da Medyum Behçet Hoca gibi iyi bir rüya yorumcusuna danışmalısınız. Rüyada gölde yüzmek ile ilgili şu meselelere dikkat edilmesi gereklidir.

 • Rüyada gölde yüzmek eğer ki durgun ve güzel bir sudaysa iyi haberler ve zahmetsiz bol rızık demektir.
 • Bu rüyayı gören kimse gölün içini göremiyorsa bu tehlike be sıkıntılı bir zamana girildiğini ifade eder.
 • Rüyada gölde yüzen kimse zorlanıyorsa bu borçları olduğuna delildir.
 • Aynı rüyayı üst üste görmeniz durumunda size büyü yapılmış olabilir.
 • Rüyada gölde yüzmek evlilik haberi olabilir.

Yorum Yap