1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Sabun Büyüsü Belirtileri

Büyü, insanların dünyasını etkileyen ve çoğu zaman imkansız denilen bir çok şeyi gerçekleştirmeye muktedir olan işlemlere deniliyor. Sayısız büyü çeşidi içinde en merak edilenlerden birisi de sabun büyüleri olarak bilinmekte. Bu yazımızda sizler için sabun büyüleri hakkında bilinmeyenlere değindik. Ayrıntılar yazının detaylarında…


Sabun büyüsü belirtileri bu büyü hakkında en merak edilen konular arasında yer alıyor. Bundan dolayı da insanların farklı kaynaklardan karşılarına birçok değişik bilgi çıkıyor. Fakat bildiğiniz gibi büyü bir gizem olmasının yanında gizli bir ilimdir. Ayrıca cinler ve diğer gizemli varlıklar da büyünün doğasında var olan ve onunla iç içe olan varlıklardır.

Sabun büyüsü gibi büyüler de bu bakımdan ele alınmalıdır. Özellikle kara büyü olarak ele aldığımız tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Dikkatli ve ehil medyumlar tarafından yapılması gerekir. Sabun büyüsü belirtileri nelerdir sorusuna ise birkaç farklı yönden bakmak gerekir. Örneğin aşk büyüsü amacıyla yapıldıysa şu belirtiler hasıl olur.

 • Sabun büyüsü yapılan kimse kilo kaybı yaşar
 • Bu büyü kara büyüdür ve cinler sıklıkla musallat olmaktadır.
 • Sabun büyüsü belirtileri içinde en sık karşılaşılan vücutta uyuşma ve zamansız gelen uyku halidir.
 • Sabun büyüsü olan kimse tuvalet ve banyoda uzun kalır.
 • Bu büyü size yapıldıysa yaptıran kişi sık sık rüyalarınıza girmeye başlar.

Sabunla Kısmet Açma Var Mıdır?

Sabunla kısmet açma Anadolu’da en çok kullanılan büyüler arasında yer alır. Bunun bir kısmı batıl olmakla birlikte bir kısmı da gerçektir. Evde kalmış kızlar ve evde kalmış erkekler için medyumlara başvuran birçok kimse sabunla kısmet açma büyüsü istemektedir.

Ya da birçok kişinin özel bakımları yapıldığında onlar için zamanı en uygun olanın sabunla kısmet açma büyüsü olduğu görülmektedir. İslam coğrafyalarında beyaz tülbende sabun sarıp ona kırk bir kere ihlas okuyup niyet ederek akar suya atmak gibi inançlar vardır. Fakat bu büyünün aslı o şekilde değildir. Sabunla kısmet açma büyüsü ile ilgili Medyum Behçet Hoca gibi gerçek medyumların görüşü ortaktır. Sabunla kısmet açma için özel ritüeller, sabuna yazılması gereken bazı tılsımlar vardır. Sonrasında sabun eritilir ya da uygun şekilde suya bırakılır.

Sabun Büyüsü ile Neler Yapılabilir?

Sabun büyüsü ile neler yapılacağı aslında sınırlı değildir. Bununla alakalı birçok büyü olduğu biliniyor. Bugün dünyanın değişik toplumlarında farklı amaçlar için kullanılan sabun büyüleri de bulunuyor. Bazı sabun büyülerinde özel sabunlar kullanılmaktadır.

Bunların bazıları da başta domuz olmak üzere bazı hayvanların katkı maddeleri ile yapılmaktadır. Bu bakımdan da kullanılan sabun yapılacak ya da yapılan sabun büyüsü hakkında bizlere bazı detaylar vermektedir. Sabun büyüsü ile neler yaparız konusunda ucu açıktır. Kimi zaman ölüm büyüsü, kimi zaman hastalık büyüsü kimi durumlarda aşk büyüsü, bazen bağlama büyüsü ama her duruma uygun tılsımlar ve sabunlar kullanılarak yapılmaktadır. Burada sabunun yapıldığı madde kadar kaç günde eriyip kaybolduğu da önemlidir.

Evde Sabun Buldum Ne Anlama Geliyor?

Evde sabun buldum ve korkuyorum şeklinde sözler medyumların yabancı olmadığı sözlerdir. Çünkü insanlar evlerinde olmadık yerlerde sabunla karşılaştıklarında buna mana vermeyerek kulak ardı edebilecekleri gibi akıllarına kötü şeyler de gelebilmektedir. Ancak her ne koşulda olursa olsun gerçek büyü ile karşılaşıldığında sonuç hep aynı olacaktır. Evde sabun buldum diye birisi medyuma danıştığında sabunun evde olan diğer sabunlar işle benzer olup olmadığı incelenir. Her halükarda medyum büyü bakımı yapmaktadır. Bu yapılan büyü bakımları sonucunda sabun büyüsü olduğu anlaşılırsa sabunun özelliklerine ve büyünün ne maksatla yapıldığına yoğunlaşarak büyü bozma seanslarına acilen başlanmalıdır. Evde bulunan sabun da şu özellikler olabilir.

 • Bir kalıptan kesilmiş gibi görünebilir.
 • Üzerinde değişik simgeler olabilir.
 • İnce ince işlenmişi birtakım yazılar olabilir.
 • Sabunun içinde değişik kıl veya tüyler olabilir.
 • Sabunda anlamsız bir renk ya da değişik kokular olabilir.

Sabun Büyüsü Bozma Duaları Var Mıdır?

Sabun büyüsü bozma duaları hakkında insanları sıkça medyumlara ve dini temsilcilere sorular sormaktadırlar. Ancak sabun büyüsü ya da başka bir büyünün bozulması için dua okumak faydasız olacaktır. Özellikle de kara büyü olarak bilinen bu büyülerin bozulması için dua kişinin inancı ölçüsünde en son uygulanan yöntemdir. Misal verecek olursak önce sabun büyüsü bozma duaları değil büyü bozma işlemi uygulanmalı ardından medyumun tarif ettiği dua ve ritüeller yapılmalıdır. Sabun büyüsü bozma işlemi yapılan sabun büyüsüne göre değişiklik gösterebileceği gibi büyüde kullanılan cin ve ifritlerin tutumu ve gücü de gidişat hakkında bilgi sahibi olmayı sağlamaktadır. Kimi sabun büyüleri çok kalay olarak çözülüp dualar ile de geri şifa kazanma sağlansa da bazı sabun büyülerinde bu süreç biraz uzayabilmektedir. Özellikle de ölüm ve hastalık gibi aşk büyüsü gibi konularda yapıldıysa da daha dikkatli olunması gerekmektedir. Sabun büyüleri medyumlar tarafından bozulması gereken büyülerdendir.

Yorum Yap