1. Anasayfa
  2. Büyüler

Saç ile Yapılan Büyü Çeşitleri

Saç ile Yapılan Büyü Çeşitleri
Saç ile Yapılan Büyü Çeşitleri

Saç ile yapılan büyü çeşitleri çift yönlü yapılan büyülerdir. Bağlama, sevgi ve kavuşma için ak büyüler, ayırma, soğutma ve aralarının açılması için kara büyüler yapılır.

Saç ile yapılan büyülerin genel özellikleri kişilere özel olarak yapılmalarıdır. Kişilerin vücutlarına ait parçayla yapılan büyüler çok güçlü etkiler taşırlar. Kişilere münhasır büyü olduğundan enerjileri en hızlı olarak kişilere ulaşır ve etki süresi hızlanır.

Saç büyülerinde kişilere ait saç telleri kullanılır. Büyüler içindeki en etkili olan türü oluşturur. Saç büyüleri için kişilerin saç telleri, fotoğrafları ve özel bilgileri alınarak uygulanır. Saç büyüleri Süryani ve Yahudi ilminde yaygın olarak tercih edilen büyülerdendir.

Saç büyülerinin orijinal uygulamalarında fotoğraf kullanılarak yapıldığı için mukaddes ilimlerde ve İslami ilimlerde tercih edilmez. Süryani ve Yahudi ilimlerinde deneyimli ve eğitimli Medyum Behçet Hoca tarafından ilmine göre olarak uygulanır.

Saç ile Yapılan Büyü Nedir?

Saç ile yapılan büyü nedir sorusunun cevabının temelini aşk duygusu oluşturur. Kişilerin birleşmesi, kavuşması veya birbirlerinden ayrılması için yapılan güçlü tesire sahip büyülerdir.

Kişilerin eşyaları ve vücutlarına ait parçalar kullanıldığı için hızlı etki gösterir. En özel büyüleri saç büyüleri oluşturur. Niyete göre oluşturulan pozitif veya negatif enerjiler kişilere hızlı olarak etki eder ve niyete göre gelimeler gösterir.

Banner Yazı Arası

Yahudi ilminin güçlü etkilere sahip saç büyüsü kişilerin ayrılması için yapılan kara büyüleri, Süryani ilminde yapılan saç büyüsü ise kişilerin kavuşması için yapılan ak büyüleri oluşturur.

Büyü uygulamasında kullanılan saç telleri tek tek okunarak resimlerin üzerine konularak dua okumaları yapılır. Uygulama ritüelleri her büyü grubunda farklı şekillerde yapılır.

Saç ile Yapılan Büyü Ne İşe Yarar?

Saç ile yapılan büyü ne işe yarar sorusu genellikle büyüleri merak edenler tarafından araştırılır.  Saç büyüleri çift yönlü uygulamalara sahiptir.

Ak büyü grubunda olan saç büyüleri kişileri ayırmak için uygulanır. Kara büyü grubunda yapılan saç büyüleri de kişileri kavuşturmak için yapılır. İslami ilimlerde tercih edilmeyen daha çok Yahudi ve Süryani ilimlerde yer alan saç büyüleri kalıcı etkiye sahiptir.

İslami ilimlerde yapılan uygulamalar orijinal değildir ve gerçekleşmesi mümkün değildir. İslami ilimlerde yapılan uygulamaların kişilere etkisi de olmaz.

Saç büyüsünün gerçekleşmesi için kişinin resmiyle birlikte kendi saçları kullanılır. Büyü uygulamasında sır olan Yahudi dualarının okunur. Sır dualar okunarak tılsımların kilitleri açılır.  Dua okumaları yapılarak büyünün şifreleri çözülür ve büyü aktif olur.

Saç ile Yapılan Büyü Belirtileri

Saç ile yapılan büyü belirtileri nelerdir, ne kadar sürede kişilere etki eder gibi birçok konu merak edilir. Etkileri büyü tamamlandıktan sonra bir hafta içinde kişilerde görülmeye başlanır.

Kişilerde en çok görülen belirtiler: Ayırma için yapılan saç büyüsünde kişiler arasında anlaşmazlık ve tartışma başlar:

  • Ayırmak için yapıldığında kişiler arasında uyumsuzluk ve huzursuzluk başlar.
  • Kişiler arasındaki sorunlar büyür, anlaşmazlık şiddete kadar
  • Kavuşma için yapıldığında kişiler arasında dikkat çeken bir uyum oluşur.
  • Kişiler birbirinden ayrı kalamaz ve birbirlerini şiddetle özlerler.
  • Kişilerin yakınlığı, bağlılığı ve sevgisi artar.

Saç ile Büyü Nasıl Yapılır?

Saç ile büyü nasıl yapılır sorusu medyum hoca tarafından yanıtlanır. Büyü uygulamaları özel ve gizli ritüellerden oluşur.

Kişilere direkt hızlı etki eden saç büyüsü uygulamasında kişilerin saç telleri ve fotoğrafları gerekir. Ak büyü için yapılan saç büyüsünde resimler birbirine bakar ve aralarında saç telleri bulunur.

Resimler üzerine safran mürekkebiyle niyet yazılır. Kara büyü için yapılan saç büyüsünde resimler birbirine ters dönük tutulur ve niyet zifiran mürekkebiyle yazılarak belirtilir.

Ak büyülerde resimler gül fidanı köküne gömülür. Kara büyülerde resimler mezara gömülerek tamamlanır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir