1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Sakız Büyüsü

Medyum Behçet Hoca, son zamanların en merak edilen büyüleri arasında adını geçiren sakız büyüsü hakkında en merak edilen soruları yanıtladı. Sakız büyüsü nedir? Sakız büyüsü işlemi neden dolayı yapılır ve etkileri nelerdir? Sakız ile bağlama büyüsü yapılır mı gibi aklınızda ter eden ve emin olamadığınız tüm soruların cevabı yazımızın devamında.

Sakız Büyüsü

Sakız büyüsü ne için yapılır? Medyum Behçet Hoca ilmin ve bilgeliğin insan için en büyük değer olduğuna inanan en iyi medyumlar arasındadır. Bu sebeple insanlara doğru bilgiyi vermenin ve uyarmanın da önemini her seferinde anlatmaktadır. Son zamanlarda insanların en çok söz ettiği büyüler arasında yer alan sakız büyüsü de Medyum Behçet Hocamızın uzmanlık alanlarındandır. Sakız büyüsü yapmak için bildiğimiz marketlerde satılan sakız kullanılmamaktadır. İnsanların yanıldıkları en önemli husus da budur.

Medyum Behçet Bey, sakız büyüsü için ülkemizde de günlük sakızı olarak bilinen ve farklı yörelerde Sığla, Amber ve Günlük ağacı gibi adlarla anılan ağacın reçine sakızının kullanıldığını belirtmektedir. Hatta bu reçine de Çin’ de yetişen ve endemik bir tür olan, değeri altın ile yarışan özel bir Amber ağacının reçinesinden elde edilen günlük sakızdır. Sizler de sakız büyüsü ile bağlama büyüsü ve aşk büyüsü yaptırmak için hocamız ile irtibata geçiniz.

Sakızdan büyü olur mu?

Medyum Behçet Hoca müsait olduğu zamanlarda insanlara yardımcı olmakta ve sorularını yanıtlamaktadır. Hocamıza sakız büyüsü hakkında ve diğer büyü çeşitleri hakkında onlarca soru sorulmaktadır. Bunlardan birisi de sakızdan büyü olur mu sorusudur. Medyum Behçet Hoca bu konuda insanları aydınlatmakta ve büyünün asla hafife alınmaması gereken bir olgu olduğunu belirtmektedir. Marketlerden aldığımız sakızlar ile büyü olmaz, sakızdan büyü olur mu sorusuna ise evet olur cevabını vermektedir. Burada bahsedilen büyü sakızı ise çok özel bir amber ağacından üretilen günlük sakızıdır.

Günlük sakızı büyüsü

Sakız büyüsü dünyanın birçok bölgesinde oldukça yaygın şekilde kullanılan bir büyüdür. Bu büyü esasen Asya kökenli bir büyüdür. Fakat geçmişte de günümüzdeki gibi iletişim bir şekilde olduğundan dolayı tüm dünyaya yayılmıştır. Günlük sakızı büyüsü ise bu büyünün ülkemize en uygun ismidir. Medyum Behçet Hoca sakız büyüsü isminden dolayı insanların bu büyüde normal damla sakızı kullanıldığını sanmalarının büyük hatalara yol açtığını belirtmektedir.

Oysa ağaçların reçinelerine de sakız denilmektedir. Medyum Behçet Hoca en iyi medyumlar arasında gösterilmesinin ne kadar doğru olduğunu her geçen gün sizleri bilinçlendirerek kanıtlamaktadır. Günlük sakızı büyüsü ise Medyum Behçet Hocamızın çok pahalı ve özel bir ağaçtan elde edilen kömür, özel bir karışımla elde edilen su ve Çin’ den getirilen özel bir Amber ağacının günlük sakızından yapılmaktadır.

Suya atılan büyüler

Sakız büyüsü işlemi de suya atılan büyüler sınıfına girer. Ancak burada ince bir mesele vardır. Medyum Behçet Hoca bu işlemlerin kesinlikle uzman medyumlar tarafından yapılması gerektiğini özellikle belirtmektedir. Hazırlanan sakızlar özel bir karışım olan suyun içine atılır ve özel tılsımları okunarak işlem başlatılır. Gerekli ritüeller Medyum Behçet Hoca tarafından yapılarak daha sonda sakızlar suyun içerisinden gümüş bir süzgeç yardımıyla ayrılır.

Daha sonra gereken okumalar yapılarak cinlerden en güçlüleri bu işlem için seçilir ve işleme mühürlenir. Daha sonra özel bir ağaçtan elde edilen kömür ateşine bu sakızlar atılır. Gereken okumalar ve yazma işlemleri de gereken şekilde uygulanır. Suya atılan büyüler arasında gösterilen bu bağlama büyüsü de Medyum Behçet Hocamızın en iyi sonuçlar aldığı büyüler arasındadır.

Sakız büyüsü nasıl bozulur?

Sakız büyüsü ile ilgili birçok soruya cevap veren Medyum Behçet Hocamız sizlerin bu konudaki en merak ettiği soruya da cevap vermektedir. Genel olarak büyü nasıl bozulur diyerek sorulan birçok soru vardır. Fakat konumuza binaen de sakız büyüsü nasıl bozulur sorusu sıkça sorulmaktadır. Sakız büyüsü cinler ve özel işlemler kullanılarak yapılan bir büyüdür. Evde büyü yapmak ve evde büyü bozmak ne kadar tehlikeliyse, bir medyum için bile büyü bozmak tehlikeli olabilir. Bu sebeple her medyum büyü bozma hususuna istekli olmayabilir. Fakat medyum Behçet Hoca büyü nasıl bozulur sorusuna adeta cevap niteliğinde büyü bozma işlemleri ile bilinir. Sakız büyüsü bozma konusu da hocamızın ilgi alanıdır.

Yorum Yap