1. Anasayfa
  2. Dualar

Şans Getiren Dua

Şans Getiren Dua
Şans Getiren Dua

Şans getiren dua birçok kişi tarafından ihtiyaç duyulur ve araştırılır. Hayatında hep aksilikle karşılaşanlar, bütün beklentileri terslikle sonuçlananlar, isteklerine kavuşamayanlar ve umutsuzluk içinde olanlar, bu döngüden çıkmak ve rahatlamak isterler.

Mukaddes ilimlerde yer alan şans duaları, kişileri bu sıkıntıdan ve yaşadıkları sorunlardan kurtulmalarını sağlar.

İslami ilimlerin en yüce ilmi olan Ledün ilminde yapılan ak dualar kişilere hayır, şifa, sevgi, birlik, beraberlik, bolluk, bereket, şans, kısmet, hayırlı kapılar nasip eden güzel gelişmelerin anahtarıdır.

Şans dualarına ihtiyacı olanların alanında uzman deneyimli ve üst düzey eğitimli Medyum Behçet Hocaya danışmaları gerekir. Medyum hoca kişiye uygun ilimde olan en özel duaları okuyarak kişilere en hayırlı olanın nasip olmasını sağlar.

Şans Getiren Dua Nedir?

Şans getiren dua nedir ne işe yarar, etkisi nedir, kişilerde görülen belirtileri gibi birçok soru ve konu merak edilerek araştırılır.

Şans duaları mukaddes ilimlerde yer alan özel dualardır. Ledün ilminde okunan şans duaları kişilere ömür boyu şans ve uğur getirir. Şansız olan kişilerin ya yıldızları düşüktür ya da kendilerine etki eden negatif enerjilere maruz kalmışlardır.

Banner Yazı Arası

Medyum hocaya danışan kişilere öncelikle bakım çalışması yapılarak olumsuz yönde etkileyen negatif enerjiler sıfırlanır ve kişilere etki etmesi engellenir.

Ledün ilmin bütün özelliklerine vakıf deneyimli ve tecrübeli medyum hoca, ilme ait şans dualarını okuyarak kişilerin şanslarının açılmasını ve uğur getirmesini sağlar. Okunan duaların olumlu enerjileri kişileri hayırlara vesile eder, hayırlı kapıların açılmasını sağlar.

Şans Getiren Dua Ne İşe Yarar?

Şans getiren dua ne işe yarar etkileri hemen görülür mü, hangi ilimde en etkili sonuç alınır sorularının cevabını medyum hoca kişilere bakım sonrasında verebilir.

Bakım çalışmasında şansızlığı oluşturan nedenler ve kişilik analizleri çıkar. Kişinin yıldızı düşükse ve negatif enerjilere maruz kalmışsa öncelikle kişilerin olumsuz etkilerden kurtulması, ardından yıldızının düşüklüğüne çözüm olunması ve ardından şansızlığı giderecek duaların okunarak pozitif enerjilerin oluşturularak kişilere koruma yapılması gerekir.

Bütün bu etkiler ledün ilminde okunan şans dualarıyla yapılmaktadır. Kişilerin sorunlarının çözümü için Allah’ın da izni ve onayına sahip ilimle en etkili sonuç alınır.

Kişiler içinde bulundukları durumdan çıkarak geleceğe umut, güven ve cesaretle sarılır. Önünde hayırlı kapılar açılır ve dua uğurlu gelir.

Şans Getiren Dua Yapılınca Görülen Belirtiler Nelerdir?

Şans getiren dua yapılınca görülen belirtiler nelerdir, kişilere nasıl etki eder, etki kaç günde oluşur soruları medyum hoca tarafından yanıtlanır.

Şans duası okunan kişi okuma süresi tamamlanınca olumlu gelişmeleri ve olumlu etkileri hayatında hissetmeye başlar. Ledün ilminin etkisi güçlü ve hızlı olarak kişilere yansır.

Kişilerde görülen belirtiler:

  • Hayatında, çevresinde işinde ve ailesinde yaşadığı terslikler azalarak son bulur.
  • Olumsuz olarak değerlendirdiği her durum düzene girer.
  • Hayırlı kısmetler ve hayırlı kapılar açılır.
  • Karşısına hayırlı kişiler ve pozitif yaklaşımlar çıkar.
  • Şansı açılır, her işi uğurlu olur.
  • Hayata ve geleceğe dair umutları ve inancı artar.

Şans Getiren Dua Nasıl Okunur?

Şans getiren dua nasıl okunur, hangi gün ve hangi sayılarda okunması gerekir, ritüelleri nelerdir açıklamasını medyum hoca kişi analizine göre yapar.

Kişinin üzerindeki olumsuz enerjiler sıfırlandıktan sonra, kişinin yıldızı düşükse koruma önlemi alınır. Kişi için 21 günlük şans duası medyum hoca tarafından niyet edilerek suya okunur.

Okunan su içmesi için kişiye verilir. Dualı su 21 gün boyunca her gece okuma sonrasında içilir. Kişinin evde okuması için her gece 7 kere Nas, Felak, Ayetel Kürsi ve Salatı Tefriciye duaları verilir. Okuma tamamlanınca kişinin şansı açılır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir