1. Anasayfa
  2. Dualar

Şans İçin Dua

Şans İçin Dua
Şans İçin Dua

Şans için dua genel olarak kısmet kapalılığı, baht kapalılığı, nazar, kıskançlık ve hasetten yapılan işlemlere karşı koruyucu ve baht açıklığı dualarıdır.

Kişiler için en hayırlı, en iyi ve en uğurlu olanların nasip olmasını sağlar. Kısmeti kapalı kişilerin her işi ters ve aksi gider. El attıkları hiçbir işten hayır ve selamet gelmez.

Kısmet kapalılığı çoğunlukla yıldızı düşük kişilerde etkili olur ve güçlü tesirlerle kişileri etkisi altına alır. Bu sorunu yaşayan kişiler en kısa sürede bu soruna çözüm bulamazlarsa, hayatlarında hiçbir iş istedikleri gibi olamaz ve hedeflerine kavuşamazlar.

Şans duasına ihtiyaç duyan kişilerin alanında uzman ve deneyimli Medyum Behçet Hocadan yardım alması ve üzerindeki olumsuz etkileri kaldırarak şansının açılmasını sağlar.

Şans İçin Dua Nedir?

Şans için dua nedir ne için okunur ne işe yarar nasıl etki eder kişilerdeki belirtileri nelerdir gibi sorular birçok kişi tarafından merak edilerek araştırılan konuların başında yer alır.

Şans dualarının en etkili ve en güçlü olan çeşitleri Ledün ilminde okunan dualardır. Ledün ilminde okunan dua, ilmin özelliğinden dolayı ömür boyu kalıcı etki sağlarken, kişilere en hayırlı olan iyiliklerinde nasip olmasını, kişiye uğur ve hayır getirmesini sağlar.

Banner Yazı Arası

Ledün ilmi çok özel ve sayılı, doğuştan yetenekli medyumlara Allah tarafından bahşedilen özelliklere ve ayrıcalıklara sahiptir.

Ledün ilmi başkasından öğrenilemez ve bilgileri, sırları ve özellikleri başkalarına aktarılamaz. Mukaddes ilimlerin ve dünya üzerinde bulunan bütün ilimlerin üstünde olan ilimle okunan her dua, yapılan her uygulama ve işlem Allah tarafından da onaylanır.

Şans İçin Dua Ne İşe Yarar?

Şans için dua ne işe yarar nasıl etki eder, kişilerde görülen belirtilerinin neler olduğu gibi bütün uygulama ve sonuç detaylarını medyum hoca, kişiye yaptığı bakım çalışması sonrasında belirler.

Şans duaları okunmadan önce kişiye yapılan bakım çalışmaları ile kişilere olumsuz etki eden negatif enerjiler tespit edilir. Bakım çalışmasında kişilerin yıldızlarının durumuna da bakılır.

Yıldız düşük olan kişiler her türlü olumsuz enerjilere açık hedef haline getirir. Bu durum için önlem alınmazsa kişiler sürekli olumsuzluklar ve kötü olaylarla karşılaşırken aynı zamanda hiçbir işte başarı şansı bulamazlar.

Medyum hoca öncelikle kişilerdeki olumsuz etkileri sıfırlar, yıldız düşüklüğü için koruma uygulaması ve çalışması yapar, ardından şans duaları okuyarak kişiler için hayırlı yolların açılmasını sağlar.

Şans İçin Dua Belirtileri Nelerdir?

Şans için dua belirtileri nelerdir kişilerde ne gibi etkiler gösterir en çok merak edilen konulardır. Şans yönünden sorun yaşayan kişiler iş, ev, aşk gibi hayatlarının her aşamasında terslikler ve olumsuzlar yaşarlar.

Şanssız olan kişiler hiçbir işte başarılı olamazlar. Şans duası okuyup hayatına yeniden yön veren kişilerde görülen belirtiler:

  • Kişilerin iş, aşk, aile ve çevresinde yaşadığı olumsuzluklar son bulur.
  • Kişinin yaşadığı bütün terslikler biter.
  • Hayırlı kapılar ve hayırlı kısmetler açılır.
  • Kişinin cesareti, umudu ve özgüveni artar.
  • Yaşadığı ve karşılaştığı her şey, kişi için uğurlu ve hayırlı olur

Şans İçin Dua Nasıl Okunur?

Şans için dua nasıl okunur uygulama yöntemleri nelerdir, hangi günler, hangi sayıda ne şekilde okunur gibi uygulama detaylarını medyum hoca bakım sonrası kişilere belirtir. Şans duaları Ledün ilmine ait çok özel ve gizli dualardan oluşur.

Şans için medyum hoca tarafından kişiye niyet edilerek okumalar yapılır. Medyum hoca okumaları sirkeli suya karşı yapar.

Okuma sorasında kişi bu suyun yarısını 7 gün boyunca içer ve diğer yarısıyla 7 boyunca yıkanır. 7. gün sonunda kişilerdeki her türlü olumsuzluk son bulur.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir