1. Anasayfa
 2. Dualar

Sevdiğine Kendini Sevdirme Duası

Sevmek çok kutsal bir duygudur. Bu sebeple insanların başvurduğu bir çok yol bir çok yöntem bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere sevdiğine kendisi sevdirme kendini düşündürme duaları hakkında bilgiler verdik. Medyum Behçet Hoca'nın bu konu hakkındaki açıklamalarını yazımızda bulabilirsiniz...

Sevdiğine Kendini Sevdirme Duası
Sevdiğine Kendini Sevdirme Duası

Sevdiğine kendini sevdirme kendini düşündürme duası yapmak için bazı koşulların yerine getirilmesi ve bazı meselelerin de doğru anlaşılması lazımdır. Özellikle dualar iki türlüdür. Bunlardan birincisi rahmani dualar olarak adlandırdığımız ve yaratıcıya ithaf edilen dualardır.

Bunlar en önemlileridir ve kesinlikle yaratıcının hoşuna gitmeyen bir şeyi istemek de mümkün değildir. Ancak yine bir tür dua vardır ki bunda ne dilerseniz onu istemek mümkündür. O da özel bazı esmaları içermektedir. Bu dualara ismi azam duaları denildiği de bilinmektedir. Fakat burada bahsettiğimiz ikinci tür bu değildir.

Medyum Behçet Hoca bu özel dualardan ikincisinin ise bir çok farklı isteğe cevap veren karanlık dualar olduğunu belirtmektedir. Bu dualar karanlık güçlerin sizin tılsımlı sözlerinizle isteklerinizi yapma şeklidir. Bunlar için de bir çok bedel ödeyebileceğiniz de aklınızdan çıkmamalıdır.

Sevdiğine kendini sevdirme kendini düşündürme duası çok ama çok özel bir duadır ve doğru yöntemle yapıldığında mükemmel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Hocamız bu duanın olayların gelişimine göre iki türde de yapıldığını bildirmektedir. Özellikle bu dualar hakkında bilmeniz gerekenler şunlardır.

 • Sevdiğinize kendinizi sevdirmek için yapılacak dua aranızdaki bağa göre değişir.
 • Rahmani bir dua için aradaki denklik çok önemlidir.
 • Rahmani olarak yapılan bu dualarda kesinlikle iradenin ele geçirilmesi söz konusu olamaz.
 • Böyle bir dua hakkında danışmanız gereken kişiler alanında uzman olan medyumlar olmalıdır.
 • Özellikle karanlık yüzü de olan bu dua hakkında hocamıza danışmanız önemlidir.

Deli Gibi Özletme Duası

Deli gibi özletme duası çok özel bir duadır. Ancak adı etkisinin çok yüksek oluşundan dolayı halk arasında bu şekilde anılmaktadır. Medyum Behçet Hoca uzun yıllardır danışanlarının ilişkilerinde hareket olması ve aralarına mesafe girenlerin birbirlerine tutkuyla bağlanmaları için böyle özel duaların yaptırıldığını söylemektedir.

Özletme duaları aslında sevdiğinizin aklından çıkmamak için yaratana doğru sözlerle ve doğru ritüellerle istekte bulunmaktır. Özellikle de evli ya da uzun süreli ilişkileri olanların bu duayı sıklıkla kendileri için hazırlattıkları biliniyor.

Banner Yazı Arası

Medyumların bu dualara en az büyüler kadar vakit ayırdıkları da bir gerçektir. Deli gibi özletme duası her insan için özel olarak hazırlanmaktadır. Elbette ki bazı genel duaların ya da surelerin de bu duanın ardından okunması gereklidir. Fakat bu kesinlikle ezbere olmamalı Medyum Behçet Hoca’nın talimatlarına göre yapılmalıdır. Bir çok hususta doğru kararların alınması kadar doğru medyumla çalışmak da sizi hem ruhi açıdan hem de beşeri açıdan rahatlatacaktır.

Medyum Behçet Hoca sevdiğinizin uzak yada yakın olması fark etmeksizin sizden ayrı kaldığı zamanlarda sizi deli gibi özlemesi adına hazırladığı dualar çok önemlidir. Bir diğer önemli husus ise bunların uygulamalarının da doğru yapılmasıdır. Belirtilen zamanlarda belirtilen ritüeller ile bu duaları yapmak hem size hem de ilişkinize çok büyük faydalar sağlayacaktır.

Kalpleri Birbirine Isındıran Esmaül Hüsna

Kalpleri birbirine ısındıran esmaül hüsna bir çok sebepten dolayı hazırlanabilmektedir. Özellikle aralarında bir bağ olması istenen kimseler için bu yapılabilir. Genç yada yaşlı evlenmek isteyen kimseler arasında ısınma olsun diye bu duanın yapılması sık rastlanan bir durumdur.

Medyum Behçet Hoca bu duanın aynı zamanda eşler arasındaki soğukluk için de yapıldığına dikkat çekmektedir. Bazen de sevgilisiyle sıkıntı yaşayan ve birbirlerine kalben kırılan kişilerin de bu dua sayesinde ilişkilerini yoluna koyduğu bilinmektedir. Dualar daha önce de bahsettiğimiz gibi iki yönlüdür. Fakat bu dua rahmani dualar arasında yer almaktadır.

Medyum Behçet Hoca kalpleri birbirine ısındıran esmaül hüsna hakkında bir çok örnek dua verildiğini ancak bunların herkese fayda sağlamayacağını belirtiyor. Çünkü her dua o olaya mahsus ve sahibine özel hazırlanmalıdır. İki kişinin kalbini birbirine ısındırmak için yapılan bir duanın özel olması ve onun için gayret edilmesi en önemli husustur. Medyumların belirli uzmanlık alanları olabilir. Ancak hocamız gibi sayılı medyum vardır ki her ilimde kendisine nasipler olsun.

Kalpleri birbirine ısındıran esmaül hüsna hakkında yazılıp çizilen bir çok bilgi vardır. Fakat bunların sağlıklı uygulanabilecek olanları ise hocamız gibi bir medyumla iletişime geçerek kalbinizin ısınması ve onun talimatları ile hareket etmekten geçmektedir. Aksi halde rüzgarda savrulmak ve kim ne derse onu yapmak size asla bir fayda sağlamayacaktır. Fedakarlık yapmadan kimse bir şey elde edemeyecektir.

Sevdiğine Kendini Sevdirmek İçin Dua

Sevdiğine kendini sevdirmek için dua önemli ve doğru uygulandığında mükemmel sonuçlar veren bir duadır. Bu dua sayesinde sıkıntılı sürece giren ilişkiler yeniden canlanmakta ve sorunlar teker teker ortadan kalkabilmektedir.

Ancak bu tür dualar hem kişilere özel yapılmakta hem de çok özel ritüeller içermektedir. Fakat rahmani olarak uygulandıklarında kimsenin iradesini ele geçirme amacı güdülmediği de iyi bilinmelidir. Bu dualarda maksat kesinlikle kalpleri birbirine ısındırmaktır.

Medyum Behçet Hoca sevdiğine kendini sevdirmek için dua yapılmasının çok önemli olduğunu ve bu dua sayesinde kesinlikle ilişkilerin düzene gireceğini ya da küslüklerin biteceğini söylemektedir. Sevdiğine kendini sevdirme duası oldukça güçlü ve sonuçları güzel bir duadır.

Bu dualar büyü değildirler. Bu duaların asıl önemli yanları ise samimi bir şekilde yapılmaları gerektiği kalplerde asla kötü niyet bulundurulmamasıdır. Hocamız özellikle bu dualar ile ilgili olarak şu hususlara dikkat çekmektedir.

 • Kendini sevdirmek için dua yapıldığında o kişinin sizin hayırlı yönlerinizi görmesi sağlanır.
 • Böyle bir duadan faydalanmak için kalbinizde kötülük olmamalıdır.
 • Sevdiğinize zarar verip de bu duayı yapmak size fayda sağlamayacaktır.
 • Bu dualar rahmani dualardır ve doğru şekilde yapılırlarsa hayırlı sonuç verirler.
 • Kesinlikle gerçek bir medyum ile çalışarak bu duayı yaptırmanız mümkün olabilir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir