1. Anasayfa
 2. Dualar

Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dua

Sevmek çok güzel bir duygudur. Ancak bazen hiç olmadık sebeplerden sorunlar çıkabilir. Bunun sonucunda da o büyü bozularak bir taraf diğerini terk edebilir. Medyum Behçet Hoca bu yazımızda sizler için sevdiğinin pişman olup geri gelmesi için dua yapılır mı sorusunu yanıtladı. Konuyla alakalı merak ettikleriniz yazının devamında...

Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dua

Sevdiğinin pişman olup geri gelmesi için dua yapan çok sayıda insan vardır. Bu duyguları kontrol edememe ve birine çok bağlanma ile ilgili bir durum olarak da kabul edilebilir. İnsanlar hata yapabilirler ancak bundan dönmek ya da pişman olabilmek ise herkesin harcı değildir.

Bu konuyla alakalı olarak yapılan onlarca farklı dua ve büyü gibi çeşitli uygulamalar da bulunmaktadır. Biz bu yazımızda sizlere rahmani yöntemlerden olan dua ile bu sorun nasıl çözülebilir onu anlatacağız. Özellikle de sizi üzüp giden sevdiğinizin nasıl pişman olup geri dönebileceği hakkında gerekli bilgiler edinmiş olacaksınız.

Medyum Behçet Hoca insanların ilişkilerinde sürekli bir hareketlilik istemesinin normal olduğunu belirtmiştir. İnsan doğası herkes için farklı çalışır. Bazı insanlar sürekli hareketlilik ister ve durağanlıktan sıkılırlar. Sevdiğinin pişman olup geri gelmesi için dua da özellikle bu durumda terk edip giden kimseleri geri döndürebilmek için yapılır.

Bu dualar kesinlikle büyü değildir. Bu sebepten dolayı birisinin iradesini ele geçirme gibi bir durum asla söz konusu değildir. Özellikle terk edip giden kişiye iyi günleri hatırlaması ve size karşı hisleri hatırlatılır. Bu konuyla alakalı olarak şunlar bilinmelidir.

 • Sevdiğinin pişman olup geri gelmesi için dua yapmak konusunda profesyonel yardım alınmalıdır.
 • Bu dualar kimsenin iradesini elinden almamaktadır.
 • Böyle dualar ile aradaki sıkıntıların çözülmesi sağlanmaktadır.
 • Bu duayı yapan kimse kişiye özel olarak yapıldığını bilmelidir.
 • Kesinlikle çok sağlam niyet tutulmalıdır.

Köpek Gibi Pişman Etme Duası

Köpek gibi pişman etme duası sayesinde sizi sıkıntıya sokan ve üzen kimselerin pişman olmaları sağlanmaktadır. Medyum Behçet Hoca özellikle bu dua sayesinde sevgilisini, eşini terk edip giden kimselerin geri dönüp geldiğini söylemektedir. Bu dua sebebiyle pişmanlık en yüksek derecede yaşanmaktadır. Bu yüzden köpek gibi pişman etme duası adını almıştır. Hiç kimse yuvasının parçalanmasını ve terk edilmeyi istemeyecektir. Ancak bu tür bir sıkıntı da da kolu kanadı kırılmış hale gelecektir.

Medyum Behçet Hoca bu duruma düşen kişilerin dualar sayesinde ilişkilerini kurtarabileceğini belirtmektedir. Çünkü duanın gücü evrenseldir. Doğru sözler ile doğru zamanlarda yapılan duaların sağladığı faydalar oldukça fazladır. Bu konuda sizin faydanıza olabilecek doğru medyumlar ile çalışmak da ok önemlidir. Bu konuda en önemli şey sabırdır. Duanız size fayda sağlaması uyguladıkça görülmektedir. Köpek gibi pişmen etme duası adından da anlaşılacağı üzere karşı tarafı derinden etkileyen bir dua olarak bilinir.

Banner Yazı Arası

İnsanların dualara sığınmasında bir sorun yoktur. Dua yaratıcıdan istemektir. Ancak her şeyini onlara bağlamak yanlıştır. Bu sizin kişisel güçlerinizi yok saymanızı ve hazırcılığa alışmanızı sağlamaktadır. Fakat özel dualar sayesinde neyin ne zaman ve hangi durumda söylenmesi gerektiği bilinmektedir. Bu konuda yapılan dua ile sizi terk eden kimse çok yüksek pişmanlıklar yaşayacak ve size geri dönmek için her yolu deneyecektir.

Sevgiliyi Kesin Geri Döndüren Dua

Sevgiliyi kesin geri döndüren dua çok özel olarak hazırlanan ve sizi hak edeceğine inandığınız kişiyi geri döndürme gücüne sahip bir duadır. Bu dua genellikle evli ve çocuklu olup terk edilen kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Tek başına çocuk büyütebilmenin zorlukları ve aşılması zor engeller olduğundan dolayı bu duaya başvuran çok sayıda insan vardır. Bu duanın yapılabilmesi için en büyük şart ise her iki tarafın içinde de sevgi ve aşk olmasıdır. Bazen bir taraf kızıp terk etse de aslında için için sevmeye devam etmektedir.

Medyum Behçet Hoca insanların ilişkilerinde çoğunlukla kendini ifade zorluğu yaşadıklarını söylüyor. Bu son derece doğru bir tespittir. Sırf bu sebeplerden dolayı bir çok ilişki son bulmakta ve bir çok yuva dağılmaktadır. Özellikle sevgiliyi kesin geri döndüren dua ile birlikte bu tür sorunlar da sorun olmaktan çıkmaktadır.

Sevgiliyi kesin geri döndürme duaları ile size özel hazırlanan özel sözler belirli zamanlarda belirli sayılarda okunmalıdır. Bunun ardından sevgilinizin size tekrardan ısınması ve sizi çok özlemesi kaçınılmaz hale gelecektir. Bu sürecin sonunda sevgiliniz geri dönecek ve eski güzel günler yaşanmaya devam edecektir. Bu tür dualar inançla yapılmalıdır. Bu duaları yaparken sürekli niyet kontrol edilmelidir. Kesinlikle nefsi arzular için bu duaların yapılması doğru değildir.

Sevgilinin Pişman Olup Sizi Araması İçin Dua

Sevgilinin pişman olup sizi araması için dua başta olmak üzere uygulanacak bir çok yöntem vardır. Dua edilmesi en zararsız ve en önce uygulanması gereken yöntemlerdendir. Medyum Behçet Hoca insanların bu dualar sayesinde hayatlarında bir takım değişiklikler yapabileceklerinin de doğru olduğunu söylemektedir. Örneğin sizi terk edip giden sevgiliniz geri döndüğünde sizi daha bir sevgi ve aşkla istemesi kaçınılmaz olacaktır. Bu dualar ile bir çok sorun ortadan kaldırılacak ve sizin için olumlu gelişmeler yaşanacaktır.

İnsan sevdiğinin gitmesine çok zor katlanabilir. Gidenin geri gelmesi için her şeyi denemeye hazır insanlar vardır. Medyum Behçet Hoca bu insanlar için en sağlam reçetelerden birisinin ise dualar olduğunu bildirmektedir.

Sevgilinin pişman olup sizi araması için dua yapmak de bu özel yöntemlerdendir. Her insan mutluluğu hak eder. Bu dualar da siz ne kadar çok severseniz o kadar etki edecektir. Ancak bu sevgi saf ve temiz olmak zorundadır. Medyum Behçet Hoca bu dualar hakkında şu bilgileri vermiştir.

 • Sevgiliyi pişman olarak size döndürme duası yapmak için sizin haklı olmanız gereklidir.
 • Sizi zulmeden birisiyseniz bu yaratıcının da zoruna gidecektir.
 • Özellikle çok iyi niyetli olmanız lazım gelir.
 • Bu dualar yapılırken bedenen ve ruhen temizlik çok önemlidir.
 • Böyle bir duanın hazırlanabilmesi için Medyum Behçet Hoca’ya danışmanız mümkündür.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir