1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Sevdiğin kişinin rüyasında girmek için hangi duaların okunması gerekir? Aşık olduğumuz kişinin rüyasına nasıl gireriz? Bu sorular hep aklımızı kurcalayan ve cevabını merak ettiğimiz sorulardır. Bu yazıda sizler için sevdiğimiz kişiyi rüyada görmek konusuna değinirken bunun için yapılacak dualar meselesine de açıklık getirdik. Ayrıntılar yazının devamında...


Sevdiğinin rüyasına girmek için dua denildiğinde akıllara pek çok dua gelebilir. Fakat bunlardan hangilerinin daha etkili olduğunu bilmek, ilk adımda son derece önemlidir. Kişi, bazen sevdiği kişileri rüyasında görmek, ya da sevdiği kişinin rüyasına girmek için dua okur.

İki yöntem için de aynı dualar okunabilir. Uzun zamandır görmediğimiz ve çok özlediğimiz kişiyi rüyamızda görerek özlem giderebiliriz. Sevdiğimiz kişiyi aklımızda büyütmek ile alakalı bir durumdur aslında bu.

Ama ne yaparak yapalım özlem duygusunun önüne geçmek mümkün olmayabilir. Dualar, büyüler ve çeşitli gizli ilimler bu konularda bizlere yardımcı oluyor. Sevdiğinin rüyasına girmek için dua konusunda bilgi için sitemizi takip edin.

Birinin Rüyasına Girmek

Birinin rüyasına girmek aslında çok derin ve karmaşık bazı durumları kapsıyor olabilir. Rüyalar hayal aleminin bir yansımasıdır. Çok gerçekçi olduğu için rüyamızda özlem duyduğumuz şeyleri görmek isteriz. Bazen ise birinin rüyasına girmek, ona kendimizi hatırlatmak da isteyebiliriz. Bunun için dua okuruz.

Dualar insanların tüm isteklerini karşılayabilir. Fakat daha önce de ifade ettiğimiz gibi samimi duygularımız ile okumamız gerekir. aksi halde dualar istediğimiz etkiyi göstermez. Bu durumda da isyan etmemek gerekir. Birinin rüyasına girmek farkında olmadan yaptığımız bir şeydir. Fakat bunu istemek normal bir süreçtir. Kendimizi başkasının rüyasında bile hayal edebiliriz.

Bu sevdiğimiz kişiye karşı olan tutkumuzu gösterir. Rüyasına girmek için okuyabileceğimiz çok çeşitli dua vardır. Bu dualar sabah ve akşam ezanı sonrasında okunması halinde etkisini katlarca fazla gösterir. Rüya görmek, insan hayatında bilinçaltının yanmasını görmesi açısından önemlidir.

Bazen alakasız, hayatımızı hiç ilgilendirmediğini düşündüğümüz şeyleri rüyamızda görürüz. Fakat buna bu şekilde bakmak doğru olmaz. Aslında rüyalarımızda gördüklerimiz bizi yakından ilgilendirebilir. Fakat bunu anlamak konusunda zorluklar çekeriz.

Sevdiğinin Beynine Girmek

Sevdiğinin beynine girmek özünde telkin ve rüya yöntemi ile onun sürekli aklına düşmek manasına gelmektedir. Kişi, rüyasında görmek istediği kişiyi uykuya dalmadan önce düşünür. Bu şekilde onu rüyasında görebilmenin mümkün olduğuna inanır. Bazen de mümkün olur. Fakat bu devamlılık sağlamak için doğru yöntem değildir.

Her gece de sevdiğimiz kişiyi rüyamızda görmemiz, bizim sağlığımız açısından doğru değildir. Sevdiğinin beynine girmek her insanın hayalidir. Onun ne düşündüğünü, ne arzu ettiğini bilmek ister. İnsanoğlu meraklı bir canlıdır. Merak duygusu insanı hayatta tutar.

Daha çok yaşaması ve mutlu olması için bir nedendir. Merak etmeyen bir insanın hayattan zevk alması kolay olmaz. Zaten merak etmeyen bir insan olması mümkün değildir. Sadece kendini tanıtma şekli farklıdır. Sevdiğimiz kişi ile olan ilişkilerimiz hayatımıza bir yön verir.

Bu yönde ilerlerken bazen takılırız. Zorlu süreçler her zaman karşımıza çıkabilir. Bunların üstesinden gelmek isteriz. Ama çözüm bulurken zorlanırız. Destek almak önemli bir yol olabilir. Güvenilir bir medyum Hoca bu süreçlerde bize yardımcı olabilir.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Birinin rüyasına girmek için dua isteği, kişinin düşünce yapısına ilişkin değişik nedenler içerebilir. Herkes rüyasında birini görmek isteyebilir.  Fakat birinin rüyasına girmek istemek için o kişinin aklında kalma niyetine sahip olmak gerekir. Çok çeşitli dualar ve benzeri gizli ilim çalışmaları bu konuda hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Birinin rüyasında girmek için dua etmek, insanın iyi niyetinin ve temizliğinin sembolü de olabilir. Dualar okunurken samimi bir duygu oluşur. Rüyalarımızda istediğimiz, sevdiğimiz simgeleri ya da kişileri görebiliriz. Bunun yanında bizde kaygı duygusunu tetikleyen, korkmamıza neden olan şeyler de rüyalarımızın parçaları olabilir. Bu konuda seçici olan biz değiliz. Bilinçaltımız seçer ve bizim önümüze servis eder. Çok etkili dualar ile rüyamızda görmek istediğimizi belirlemek mümkün olur.

Aslında bu bir sihir değildir. Ortama yayılan enerjinin bilinçaltımıza sirayet etmesi ile alakalıdır. Rüyalarımız hakkında sitemiz üzerinden de bilgiler alabilirsiniz. Medyum Behçet Hoca olarak rüya yorumlama konusunda başarılı bir kariyerim var. Bu konuda edindiğim kaynaklar üzerinden hizmet vermekteyim. Sizlerle de bu kaynaklarımı paylaşabilirim.

Sevdiğini Rüyada Görmek İçin Dua

Sevdiğini rüyada görmek için dua okuyan kişilerin bazı noktalara dikkat etmesi gerekir. Aslında bu noktalar tüm dualar için geçerlidir. Dua okuyan kişi, neden dua okuduğunu ve hangi doğrultuda kendine beklenti çizdiğini bilmelidir. İyi niyet ve temiz kalp ile okunan duaların daha etkili olduğu biliniyor.

Gerçek bir medyum Hoca, dua okurken daha çok öğretici olmalıdır. Medyum Behçet Hoca olarak, dualar konusunda bilgimi sizlere sunmam, benim de yeni şeyler öğrenmeme neden oluyor. Hayat öğrenmek için belirli bir süreçtir. Öğrendiklerimizi tekrar hayat içinde uygulamak için bizlere çok geniş bir alan sağlanır. Bu alanı doğru değerlendirirsek işte o zaman saygı duyulan biri haline geliriz.

Sevdiğimiz kişiye olan özlemimiz ne kadar çok olursa, onun bizim hayatımıza etki alanı da o kadar fazla olur. Aslında bunu farkında olmadan yaparız. Hayatımıza girmesine izin verdiğimiz kişi, hayatımızı yöneten kişilerden biri olacaktır.

Sevdiğini Rüyada Görmek

Sevdiğini rüyada görmek çeşitli anlamlar ifade edebilir. Kişi eğer sevdiği kişiyi rüyasında görüyorsa tez zamanda o kişi ile kavuşur. Fakat kişiyi nasıl gördüğü de önemlidir. Eğer sevdiğimiz kişiyi ağlarken görürsek, bu bereket ve bolluk anlamında gelmektedir.

Eğer kişi beyazlar içindeyse, bu dönüşünde ilişkinizin kademe atlayacağı anlamına gelir. Sevdiğiniz kişi ve rüyanızda gördüğünüz kişi eşiniz ise, bu eşiniz ile sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir. Fakat eşinizin yanında annesi ya da babası var ise, bu kısa süre içinde bir kayıp yaşayacağınızın göstergesidir.

Rüyalarımız bizlere gelecek hakkında bilgi verme özelliğine sahip olduğu için ilk çağlarda, düşman olarak görüldü. Birçok insan rüya görmemek adına kendini öldürdü. Fakat bunların etkisi zaman içinde daha iyi anlaşıldı. Sevdiğini rüyada görmek hususunda dikkat isteyen konular şunlardır.

 • Her rüya mana verilecek kadar geçerli olmayabilir.
 • Rüyalarınızı kesinlikle işinin ehline danışmanız gerekir.
 • Özellikle sevdiğinizi gördüğünüz rüyalar herkese anlatılmamalıdır.
 • Yanlış yorumlanan rüya sizi bir çok şeyden alıkoyabilir.
 • Sevdiğini rüyada görme sonrasında yorumcunun talimatları uygulanmalıdır.

Rüyada Sevgiliyi Görmek İçin Dua

Rüyada sevgiliyi görmek için dua istememiz gayet normal bir durumdur. Bunun için okunacak belli başlı dualar vardır. Bu sebeple rüyada sevgiliyi görmek için dua okurken bunun içten yapmanın yanında kalp gözümüzü de açmamız gerekir. Kalp gözü bizim iyi niyetimizi gösterir.

Niyetimiz kötü ise sonuçlar da her zaman için kötü olacaktır. Rüya görmek isteyen kişiler, ne görmek istediklerine bağlı olarak uyumadan önce belirli düşünce kalıpları içine girerler. Mesela sevdiğimiz kişiyi görmek için uyumadan önce onu düşünürüz.

Bu kimi zaman işe yarar, kimi zaman ise başarısız sonuç verir. Fakat dua etmek son derece etkilidir. Aynı zamanda rüya görme büyüleri de vardır. Bunlar için de Medyum Behçet hoca ile görüşme yapabilir ondan yardım alabilirsiniz. Rüyada sevgiliyi görmek için dua hazırlanması ehil kişileri işidir ve özellikle tüm talimatları harfiyen uygulanmalıdır.

Rüyada Eşini Görmek İçin Dua

Rüyada eşini görmek için dua yapmak tüm insanların arzulayabileceği doğal bir şeydir. Sevdiğimiz fakat ayrı kaldığımız kişi eşimiz ise, ona karşı özlem duymamız büyük bir vefadır. Genel olarak evlilik aşkı öldürür yanılgısı vardır. Evlilik ile beraber ölen şey aşk değil, egodur.

Kişi eğer yüksek ego sahibi ise evlilik süreçlerinde bunu doğru kullanmayı beceremez ve egosunu tamamen öldürür. Bu a onun mutsuz bir evlilik yaşamasına neden olur. Evliliklerde mutlu olmak için çaba göstermek gerekiyor. Çaba gösteren kişiler de ancak doğru yolu izlerse mutlu oluyor.

Rüyada eşini görmek için dua eden kişinin doğru yol izlediğini ve evliliğinde mutlu olduğunu ifade edebiliriz. Bunun da ana nedeni aslına bakılırsa sabır ve ödün vermektir. Kişi evliliğini sürdürmek için ödün vermek zorundadır.

Ölen Sevdiğini Rüyada Görmek İçin Dua

Ölen sevdiğini rüyada görmek için dua yapılması aradaki büyük aşkın nişanı sayılabilecek bir durumdur. Ancak bazı durumlar vardır ki bu ne kadar istesek de mümkün olmamaktadır.

Ölen eşimizi, sevgilimizi ya da bir yakınımızı son bir kez daha canlı gibi görmek için her şeyimizi feda etmek istesek bile bu mümkün olamayacağı için rüyalar bir sığınaktır. Yine de kendi kendimize ettiğimiz dualar tesirli olmayabilir ve bu çok istediğimiz rüyaları göremeyebiliriz.

Bu sebeple de ölen sevdiğini rüyada görmek için dua yaptırmak adına işinin ehli kişilere danışmak gerekebilir. Bu konuda da sıkça yapılan bazı hatalar ve bilinmesi gerekenler şunlardır.

 • Sürekli ve bilinçsiz dua etmek rüya görmenizi sağlamaz.
 • Bir bilenin hazırladığı rüya duaları ile kendi kendinize yapılan dualarda aynı sonuç alınmaz.
 • Ölen sevdiğinizi rüyada görmek için onun ruhunu rahatsız etmeniz de doğru değildir.
 • Kesinlikle ehil bir medyum ile çalışmak doğru olacaktır.
 • Ölen sevdiğini rüyada görmek için hazırlanan dualar direk ruhu ile sizi görüştürecektir.

Yorum Yap