1. Anasayfa
 2. Dualar

Sevdiğinin Seni Çok Sevmesi İçin Dua

İnsan sevdiği kadar sevilmek ister. Bu son derece normal bir istektir. Bu konuda bir sıkıntılar doğabilmekte ve ilişkiler yıpranabilmektedir. Ortak payda olan aşkta buluşmak bazen çok zor bir hal alabilmektedir. Medyum Behçet Hoca özellikle sevdiğinin seni çok sevmesi için dua nasıl yapılmalıdır konusuyla alakalı olarak sizlere bilgiler verdi. Merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz...

Sevdiğinin Seni Çok Sevmesi İçin Dua

Sevdiğinin seni çok sevmesi için dua yapmak özellikle bu konuda hassas olan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Dua insanın en samimi sığınağıdır. İnsan dualarla yaratıcısına sığınır ve ondan yardım ister. Ancak duanın da nasıl edilmesi gerektiği çok önemlidir. Söylenen sözler ve tekrarlanan yakarışlar insanın bu konudaki samimiyetinin en büyük nişanesi kabul edilmektedir.

Medyum Behçet Hoca bu duayı yaparken dikkat edilmesi gereken çok husus olduğunu dile getirmektedir. Özellikle bu duaların büyü olmadığının iyi anlaşılması lazımdır. Dua kişinin Rabbinden istemesi ve ona yalvarması niyaz etmesidir. Bu sebeple de doğru yapılması çok büyük önem arz etmektedir.

İnsan sevdiğinin seni çok sevmesi için dua yapmadan önce bu konuda tecrübeli olan medyumlara danışmalıdır. Çünkü biliriz ki hayatımız boyunca çok dualar etsek de kabul olma oranı çok azdır. Elbette ki bunun en büyük sebebi bu diyarın bir sınav yeri olmasıdır.

Fakat bazı dualar ise Allah katında büyük yer etmekte ve kabul görmektedir. Bu tür duaların olduğu kitaplar ve kaynaklara sıklıkla rastlamanız mümkündür. Ancak yine de o duaları okumak size çoğu zaman bir şey katmaz. Bu sebepten dolayı da özel olarak hazırlanan dualar için Medyum Behçet Hoca ile görüşmeniz çok faydalı olacaktır. Hocamız bu konuda şunları söylemektedir.

 • Sevdiğinin seni çok sevmesi için dua yapmak seven kimseler için doğal bir durumdur.
 • Bu duayı hazırlattırıp okumaya başladığınızda kesinlikle büyü niyeti ile okumamalısınız.
 • Bu özel dualar çok kıymetli ve kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.
 • Duanızın hazırlanışında sizin için yapılan ebced hesabına gire şifreler yer almaktadır.
 • Bunlar okuyacağınız özel bazı kelimelerin tekrar sayılarını sizin için belirtmektedir.

Birinin Seni Sevmesi İçin Zikir

Birinin seni sevmesi için zikir yapmak bazı kimselerin tercihleri arasında yer almaktadır. Zikir anmak manasına gelir. Yani sevdiğinizi düşünmek ve sizin için hazırlanan özel bazı kelimeleri belirli tekrarlar ile zikretmek gereklidir.

u konuda kesinlikle profesyonel yardım alınması gereklidir. Zikirde sayı çok büyük önem arz eder. Belli bir süre zikre devam edilmesi çok ama çok önemlidir. Çünkü bir kere zikirle sevileceğinizi sanmak son derece yanlıştır. Birinin seni sevmesi için zikir yapmak Medyum Behçet Hoca tarafından danışanlarına tavsiye edilen yöntemlerden birisi olarak biliniyor.

Banner Yazı Arası

Birinin seni sevmesi için zikir çok önemli bir uygulamadır. Çünkü bu zikir aynı zamanda Rabbinden de istemek ve onu da anmak manasına gelir. Yani kişi bu zikri yaparken kendisini bazı alışkanlıklarından da alıkoymak zorunda kalabilir.

Zikir yaparken kesinlikle temiz olunmalıdır. Kişinin hem kalbi hem ağzı hem midesi temiz olmalıdır ki zikir nakşetsin ve Allah katında bu ameliniz kabul görsün. Bu çok emek isteyen ancak sonunda da mükafatı büyük olan bir ritüeldir.

Sevdiğinin Sürekli Seni Düşünmesi İçin Dua

Sevdiğinin sürekli seni düşünmesi için dua yapmak seven kişinin başvuracağı uygulamaların içinde yer alır. İnsan sevdiğinin de onu çok sevmesini ve düşünmesini ister. Bu sebeple de dualar ve zikirler yapabilmektedir. Medyum Behçet Hoca bu konuyla alakalı olarak çalışmaları tanınmış ve danışanları tarafından takdir görmüş bir medyum olarak ön plana çıkmaktadır. Bu özel duaların yapılmasında belli başlı kurallar bulunur. Önemli olan bunlara uymak ve sabretmektir. Sabır bu uygulamalarda en çok ihtiyacınız olan duygudur. Çünkü bu isteğinizde samimi olup olmadığınızı Allah test etmek isteyebilir.

Yaratıcı kullarını her zaman gözler ve sahip çıkar. Fakat bizlerin her isteğini de kabul etmemesinin bir çok sebebi vardır. Bunların en önemlisi bu dünyanın bir sınav yeri olmasıdır. Aksi durumda her dediğimiz kabul olsaydı yaşanılanların da bir manası kalmayacaktı. Sevdiğinin sürekli seni düşünmesi için dua etmek bir çok yönden ele alınması gereken bir iştir. Çünkü bu özel dua ile siz ne kadar sevdiğinizi düşünürseniz o da sizi o kadar düşünecektir. Bu evli çiftler için uygulandığında aşkları kat kat artacak ve birbirlerine karşı bağları daha sağlamlaşacaktır.

Medyum Behçet Hoca insanların bu konudaki en büyük sıkıntılarının başında sebat olmadığını söylemektedir. Örneğin kişiye özel olarak bu dualar hazırlandığında belirli sayıda okunmaları ve belirli zamanlarda bu duaları yapmaları gerekecektir. Fakat insanlar bunu yapmadıkları için yada belirli bir disipline giremedikleri için daha sonra dualarının kabul olmasını beklemektedirler. Evren sırlarla doludur ve bu sırlerın şifreleri yalnızca sabırla çözülebilir.

Sevdiğinin Senin için Yanıp Tutuşması İçin Dua

Sevdiğinin senin için yanıp tutuşması için dua yapılması çok önemli ve ciddiye alınması gereken bir uygulamadır. Medyum Behçet Hoca özellikle bu konuda bir çok çalışmasıyla kendisini kanıtlamış olan medyumlardan birisidir. Ancak burada en önemli olan husus ise bu duayı uygulayacak kişinin samimiyeti ve içindeki aşktır. Siz sevmeden birisinin sizin için yanıp tutuşmasını dualar ile sağlayamazsınız. Dua kesinlikle büyü değildir. Bu sebeple neyi nasıl istediğiniz çok önemlidir.

Medyum Behçet Hoca bir çok evli ya da sevgilisi olan kimselerin kendisinden sevdiğinin senin için yanıp tutuşması için dua istediğini söylemekte. Ancak bu kimseler istediklerinde samimi olmadıkça ne olursa olsun bu dualar kabul olmaz. Çünkü dua ile kimsenin iradesi ele geçirilmez. Bu duaların yapılış amacı samimi kalpleri birbirine ısındırarak hayırlı bir yuva kurmaktır. Var olan yuvanın da daha sağlam temellere oturmasını sağlamaktır. Bundan dolayı bu dua hakkında bilmeniz gerekenler şunlardır.

 • Sevdiğinin senin için yanıp tutuşması için dua yapmak konusunda mutlaka işinin ehline danışmak ilk şarttır.
 • Her önünüze gelen duanın bu işe yaramayacağını bilmeniz sizin faydanıza olacaktır.
 • Bu duaları kişilere özel olarak hazırlanan dualardandır.
 • Böyle bir duanın yapılmasında uyulması gereken kurallar vardır.
 • Medyumunuz size nasıl talimat verdiyse duaları o şekilde yapmanız grekelidir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir