1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

Sevgili ile güçlü bağlara sahip olmak, eşiniz ile sonsuza kadar beraber olma duygusu çok büyük bir olaydır. Bir çok kimse bazı meseleler yüzünden bunun sarsılmasından korkarak özel dualar yapmaktadırlar. Büyüden farklı olarak hazırlanan bu özel dualar sevgililerin bağlarını güçlendirerek birbirine daha bağlı olmalarını sağlamaktadır. Bu yazımızda özellikle bu konuya değindir. Merak ettiğiniz tüm detaylar yazının devamında...


Sevgiliyi bağlamak için dua yapılması çok karşılaşılan bir durumdur. Bir çok kimse sevgilisinin yalnız ona bağlı olmasını ve yalnız onu sevmesini istemektedir. Bu ciddi ilişkiler ve evlilikler için çok önemli bir konudur. Bu yüzden bir çok kıskançlık krizleri ve ayrılıklar yaşanabilmektedir. Medyum Behçet Hoca özellikle sevgiliyi bağlamak için dua konusunun da yanlış anlaşılmaması gerektiğini vurgulamaktadır. Çünkü dualar direk Allah’tan istemek ile ilgilidir. Bunun da usulünce yapılması gerekmektedir.

Bir kişi sevdiğinin yalnızca ona bağlı olması için yalvarıp yakarabilir ancak sonu hüsran ile de bitebilir. Burada suçlu aranmamalıdır. Yani kişi nasıl isteyeceğini bilirse alabilir. Aksi halde bir karşılık bulması pek de kolay olmayacaktır.

Sevgiliyi bağlamak için dua yapılması aslında kişinin iyi bir medyumdan destek alması ile başarabileceği bir konudur. Nerede ve nasıl dua edileceğinin bilinmesi çok önemlidir. Allah bazı durumlarda vaatler vermiştir. Doğru zamanda doğru sözlerle yapılacak bir dua ile istekleriniz kabul olabilir. Bu dualar kişiye özel ve Kuran temelli dualardır. Medyum Behçet Hoca özellikle şu bilgileri vermektedir.

 • Sevgiliyi bağlamak için dua yapılması ciddi bir konudur.
 • Özellikle arada nikah gibi bir bağın olması daha etkilidir.
 • Bir kimse bu duayı tarife uygun yaparsa kısa sürece karşılığını alacaktır.
 • Bu dualar büyüler ile kesinlikle karıştırılmamalıdır.
 • Özellikle verilen tariflere uyularak tekrar sayısına uyulması çok önemlidir.

Uzaktaki Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

Uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua yapmak bir çok aşığın denediği bir yöntemdir. Mesafeler araya girdiğinde insanlar çaresiz kalmakta ve ilişkinin soğuması sebebiyle de biteceğinden korkmaktadırlar. Böyle durumlarda özellikle değişik kaynaklardan araştırmalar yaparak okunması gereken dualara ulaşmak isteyen bir çok kimse bulunmaktadır.

Bu kişiler sevdiklerinin uzakta olması sebebiyle büyük aşk acıları çekmekte ve sevginin biteceği korkusunu yaşamaktadırlar. Bu son derece normal bir korkudur. Çünkü sevdiğiniz uzakta olunca gözden ırak olan gönülden de ırak olabilmektedir.

Medyum Behçet Hoca uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua çalışmaları ile tanınmış bir medyumdur. Bu sebeple de bir çok danışanının hayatında güzel değişiklikler yaşamasına vesile olmuş biridir. Sizler de bu konu için kendisine her zaman ulaşabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bu özel dualar kesinlikle büyü değildir. Kişinin nefsani isteklerini bir kenara bırakıp tamamen kalbi arzular ile sevdiğine kavuşmak istemesidir. Sevmek kötü değildir bunu dillendirerek sevdiğinizi rencide etmek kötüdür.

Bir kimse uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua çalışmaları yapmaya başladığında özellikle kalbindeki kötü arzulardan temizlenmelidir. Bu dua ile yaratıcıya yalvarılacağının farkına varmalı ve ona göre bir üslup takınmalıdır. Niyet çok önemlidir. Kişi niyetini temizleyerek güzel bir üslupla duasını yaparsa ve tarife uygun hareket ederse çok güzel sonuçlar alabilecektir. Uzaktaki sevgiliniz, eşiniz sizi çok özleyecek ve kalbi sürekli sizin için atar bir hale gelecektir.

Bağlamak İçin En Etkili Dua

Bağlamak için en etkili dua özellikle evliliklerde sıklıkla kullanılan bir duadır. Bu dua kişiye özel olarak hazırlanmakta ve belirli aralıklarla da tekrar edilmesi gereken bir dua olarak bilinmektedir. Bir kimse bu özel dua sayesinde eşiyle arasındaki soğukluğun kalkmasını ve birbirlerine tutkuyla bağlı hale gelmeyi sağlayabilir. Fakat özellikle bu dualar bir kimsenin hayatının büyük bir bölümünün nasıl geçirilmesi gerektiğini de belirleyeceği için kalbinizde zerre şüphe olmaması gereklidir.

Medyum Behçet Hoca insanların evlilikleri için ya da sevgilileri için bu duayı yaptırmak istediklerini ve bu dua sayesinde daha da bağlı hale geldiklerini belirtmektedir. Bağlamak için en etkili dua sizin için özel olarak hazırlanan duadır. Çünkü bir çok özel dua vardır ve bunları herkesin yapmasında bir sıkıntı yoktur. Ancak yine de bir sonuç almak her zaman mümkün olmayabilir. Yine de insanlar içlerinden gelerek bu duaları sıkça yapmaktadır.

Bağlamak için en etkili dua ise özellikle size özgü hazırlanan ve sizin derdinize derman olacak bir duadır. Başka birisinin bu duayı okuması ona bir şey katmayacaktır. Ancak siz ve ilişkiniz için ise bulunmaz hind kumaşı gibi etkisindedir. Evliliklerinde ve ilişkilerinde bağlanma sorunları yaşayan kimseler bu özel dua sayesinde bu durumu aşarak çok güzel bir hayata yelken açabileceklerdir.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Esmaül Hüsna

Sevdiğini kendine bağlamak için esmaül hüsna kullanılması sıkça uygulanan bir yöntemdir. Aslında esmaül hüsna bir çok duanın hazırlanışında kullanılan Allah’ın en güzel isimlerini içermektedir. Bu Esmaların kullanılışında bir takım özel şifreler ve ayetler de işin içine dahil olmaktadır.

Bu sebeple kişiye özel olarak hazırlanan bu duaların kaç kere okunması ve ne zaman okunması gerektiği gibi bir çok özel durum ortaya çıkmaktadır. Medyum Behçet Hoca bu tür çalışmalarda niyetin ve sayıya riayet etmenin çok önemli olduğunu her seferinde yinelemektedir.

Bir çok sebepten ötürü sevdiğini kendine bağlamak için esmaül hüsna duası hazırlanarak uygulanabilir. Bu dua çok etkili bir bağlılık duasıdır. Kişi yuvasının huzuru da başta olmak üzere bir çok sebepten dolayı dua yöntemini tercih edebilmektedir.

Önemli olan doğru kararlar vererek doğru zamanda doğru niyetle dua etmektir. Sevdiğimiz, eşimiz bizim için çok önemlidir. Adeta bir elmanın iki yarısı gibi olduğumuz kişileri kaybetmemek adına bu duaya başvurmak da bizler için çok önemlidir. Bu konuda şunların bilinmesi gereklidir.

 • Bu özel dualar kesinlikle büyü değildir ve o şekilde muamele edilmemelidir.
 • Böyle dualar yapılırken niyet çok önemlidir.
 • Özellikle abdestli ve aç karnına yapılması faydalıdır.
 • Bağlama duaları yapılırken evlilik bağı olan kimseler için daha etkili olduğu bilinmelidir.
 • Sevdiğiniz kişi için bu duaları yaparken tek düşünceniz huzurlu bir yuva olmalıdır.

Yorum Yap