1. Anasayfa
  2. Büyüler

Sevgiliyle Barışma Duaları

Sevgiliyle barışma duaları sıkıntıya düşülen ve araların açık olduğu zamanlarda başvurulan özel dualar olarak bilinir. Bu özel dualar hakkında bu yazımızda sizler için bazı noktalara değindik. Konuyla alakalı olarak tüm merak ettikleriniz yazının devamında sizlerle...


Sevgiliyle barışma duaları çok merak edilen dualar arasında yer alır. Yaşadığımız hayat sürecinde, bizleri etkileyen bazı olaylar sık sık karşımıza çıkabilir. Sevdiğimiz kişiden ayrı düşmek ve onun tarafından terk edilmek bizi derin bir şekilde üzebilir. Yaşadığımız bu kötü hallerde, bir takım gizli ilim çalışmaları bizler için yol gösterici olabilmektedir. Medyum Behçet Hoca, sevgiliyle barışma duaları ile bizlere önemli ölçüde yol göstermeye,  hayatımız için yeni bir bakış açısı olmaya devam ediyor.

Sevgililik, kişinin sevdiği kişi ile birlikte olma halidir. Evlilik ve ya nişan öncesinde hazırlık evresi olarak düşünebiliriz. Kişilerin birbirine tanımak için verdiği bu sürece, bir takım anlaşmazlık ayrılmalara neden olabilir. Bazen iki taraf da ayrılmak ister, bazen iki taraftan biri bu konuda isteksiz olabilir. İsteksiz taraf, tekrar bir araya gelmek için elinden geleni yapsa da başarılı olamaz. İlmi ve manevi duyguları yoğun bir şekilde yaşayan Medyum Behçet Hoca, bu konuda çeşitli dua ve büyü çalışmaları yapmaktadır. Büyüler genel olarak dualar ile birlikte yapılır. Bu sayede etki seviyesi daha yüksek olmaktadır.

Sevgiliyle barışma duaları etkisi altında olan kişi, bunu kendi kendine hissedemezse bile, etrafındaki kişilerin belirtileri görmesi zor olmaz. Eğer siz de barışma duası ve ya büyüsü etkisi altında iseniz şu belirtiler meydana gelmektedir;

  • Kişi, ayrıldığı ve kendisine dua eden kişi tarafından etki alanı altına girmiş olur. O kişiye karşı tekrar bir sevgi hisseder.
  • Terk ettiyse bundan pişman olmaya başlar. Bu pişmanlık bir süre sonra yüreğini yakar ve artık dayanılmaz bir boyuta ulaşan bir yangın ortaya çıkar.
  • Barışma duası altında kişi, sadece sevgilisi ile birlikte zaman geçirmek ister ve gözü başka hiç kimseyi göremez.

 

Sevgiliyi geri getirme duası

Sevgiliyi geri getirme duası sıkıntılı durumlarda sıkça başvurulan bir duadır. Barışmak iki tarafından da istemesi ile ancak olabilir. Eğer taraflardan biri barışma konusunda kararsız ise, ilişkinin devam etmesi akıl karı olmaz.  Burada önemli olan nokta sevdiğimiz kişiyi ikna edebilmektir. Fakat ikna süreçleri uzun ve yorucu olabilir. Bazen sonuç vermez ve boşuna kürek çekmiş oluruz.

Sevgiliyi geri getirme duası, sevdiğimiz kişi ile tekrar eski mutlu günlere dönme şansı sunan son derece etkili dua seçenekleridir. Duaların anlamları, bizler için hangi anlamı taşıdığını ortaya koyar. Sevdiğimiz, aşık olduğumu ve evlenmek istediğimiz kişinin bizi terk etmesi halinde, yapılan planların bozulmaması, hayallerin bir çırpıda yok edilmemesi için etkili yöntemleri uygulamak gerekmektedir.

Banner Yazı Arası

Barışma duaları

Barışma duaları ve diğer tüm dualar için belli ritüeller vardır. Dua, eller açılarak semalara doğru Allah’ın huzuruna çıkmaktır. Allah’ın huzuruna çıkan kişinin bunun bilincinde olması ve özen göstermesi gerekiyor. Örnek olarak abdestli olmak ve temiz giysiler tercih etmek gerekmektedir. Kişinin temizliği ciddiyetini sembol eder.

Sevgiliyi geri getirme duası, sevgiliyle barışma duası ve barışma duaları aynı kapsam altında incelenebilir. İnceleme yapmadan önce detayları bilmek ve bunları da doğru bir süzgeçten geçirmek gerekmektedir.

Aranızın bozulduğu eşiniz, sevgiliniz ya da arkadaşlarınız ile aranız bozulduysa ve tekrar aranızı düzeltmek istiyorsanız barışma duası ritüellerini kullanabilirsiniz. Bu sayede çok kısa süre içinde barışmak istediğiniz kişi her kim ise tekrar birlikte olmaya başlayabilirsiniz.

Küs kalmak dinimize göre olumlu bir durum değildir. Özellikle seven insanların, sadece bir inat uğruna küs kalması kabul edilebilir bir durum asla olamaz. İnsanlar hayatlarında yaşadıkları tüm iyi ve kötü süreçlerde sevdikleri ile beraber olmak, zorlukları beraber olduğu kişi ile aşmak ister. Medyum Behçet Hoca, 7/24 barışma büyüleri ve duaları ile sizlere destek olmaktadır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir