1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Sevilmek İçin Dua

Sevilmek için dua okuyan kişilerin belirli bir gayesi vardır. Eşi tarafından sevilmek için dua, arkadaşı tarafından sevilmek için dua, akrabası tarafından sevilmek için dua gibi bunu bireysele indirgemek yanında, toplum tarafından sevilen bir kişi olmak adına da çeşitli dualar olduğu biliniyor. Bunu daha çok kendini ispatlama çabası içinde olan kişiler tercih eder. Konuyla ilgili tüm detaylar yazının devamında...


Sevilmek için dua dediğimiz zaman birçok gizli ilimler ve ritüelleri karşımıza çıkabilir. Çok sevilmek adına yapacağımız pek çok farklı işlem vardır. Fakat bunun hangi uca dayandığı da çok önemlidir. Sevilmek, biri tarafından kabul görmek ve sonrasında   o kişi tarafında benimsenmek olarak yorumlanabilir. Fakat bunun aşk olarak tanımlanan evresi de vardır. Tüm bunlar farklı başlıklar altında incelenmelidir.

‘Ya Nur’ Esması okuyan kişiler toplumla olan ilişkilerini saygı çerçevesi içinde gerçekleştirebilir  ve bunun yanında insanların sevgisini kazanır. Tüm bunların namaz sonrasında okunması son derece etkili olacaktır.  Sevilmek için insanların ayrı bir çaba göstermesi doğru bulunmaz. İnsanlar kişilere karşı olan davranışlarında samimi ise ve bunu yansıtırsa sevilir.

Sevilmek için dua bu konuda çok faydamıza olacaktır. Aynı zamanda herkes tarafından sevilen bir kişi olmak mümkün değildir. Günümüzde bu imkansız bir hale gelmiştir. Sevilmek için dua ile ilgili şunlar bilinmelidir.

 • Herkes sevilmek isteyebilir. Bu ihtiyaç ve insani bir duygudur.
 • Dua Allah’tan istenir ve yapılmasında sakınca yoktur.
 • Sevilmek için dua yapmak büyü değildir.
 • Sevilmek için yapılan dualar talimatlara uygun olarak yapılırsa fayda sağlanır.
 • Bu duayı yaparken kalbimizden sürekli niyet tazelemek iyidir.

Sevilmek İçin Dua Denenmiş

Sevilmek için dua denemiş ya da denememiş çeşitleriyle bir sürü kaynakta karşımıza çıkmaktadır. Duaların etkilerini ancak okunduktan ve yapıldıktan sonra anlamak mümkündür. Her duanın etkisi aynı değildir ve kişilere göre de farklılıklar gösterir. Dua okuyacak olan kişinin temiz bir zihin yapısına sahip olması, insanlar arasındaki ilişkisine özen göstermesi de gerekir. kısacası sevilmek için dua okuyan kişinin bu anlamda başarılı bir kişi olması adına yapması gereken çok fazla şey vardır ve bunları doğru bir şekilde incelemek önem arz eder.

Sevilmek, dünyada başımıza gelen en güzel duygulardan biridir. Fakat bu sevginin de samimi olduğunun farkında olmamız gerekir. Sevilmek için dua denenmiş seçenekler çok fazladır. Medyum Behçet Hoca olarak bu konuda da çalışmalarım var. Bunları yaparken de insanlara olan ilişkimden örnek alırım ve yeniliklere açık bir kimliğim olduğunu ifade etmek gerekir.

Sevilmek adına yapılan tüm büyüler ve dualar tutmaları için belirli süreçler gereken işlemlerdir. Hangi duanın ya da büyünün yapıldığı bu açıdan önemlidir. Büyü Yapan Medyum Hocalardan biri olarak, gizli ilimler kitaplarından aldığım bilgileri kullanırım. Bunlar kadim kitaplardır ve zamanın büyük üstatlar tarafından yazılmıştır.

Sevilmek İçin Dua Edilir Mi?

Sevilmek için dua edilir mi sorusu da merak edilir. Çünkü insanların başkalarının sevgisini kazanmak adına kısa yolu tercih ettiği yönünde biz izlenim olur. Ama bu tamamen hatalı bir görüştür. Sevilmek için okunan dua, insanın çevresini değil kendisini değiştirmesi için yaptığı bir duadır. Bu dua sonrasında insan farklı bir pencereden dünyaya bakacak parlak bir zihne sahip olabilir. Bu zihin sayesinde insanlara farklı alanlarda bakar, farklı iletişim kurar ve bu da sevilmesine neden olur.

Sevmek çok zor bir eylem değildir. İnsan sevince kendisinden bir şey kaybetmez. Aksine sevmek insana değer katar. Sevebilmek önemli bir özelliktir. Bu özelliği de geliştirmek mümkündür. Sevilmek için dua edilir mi sorusu da bu açıdan değerlendirdiğimiz zaman evet yanıtını alabilir.

Dua etmek, Allah huzuruna çıkmak ve ondan istekte bulunmaktır. Allah bizden ona dua etmemizi, ona karşı şükürlerimizi iletmemizi ve istekte bulunmamızı ister. Bu nedenle dua etmek hem sevap hem de kişinin dünyaya pozitif enerji yaymasıdır.

İnsanlar Arasında Önemsenmek İçin Dua

İnsanlar arasında önemsenmek için dua etmek hakkında bir sürü bilgi bulunmaktadır. Saygınlık kazanmak saygılı davranmak ile olur ve belirli bir süreçtir. İnsanlar topluma başka insanlardan saygı görmek ve bu saygıyı devamlı hale getirmek adına bir takım işlemler yapabilir. İnsanlar arasında önemsenmek için dua da, kişinin toplumun kabulünü görmesi adına tercih edeceği önemli bir yöntemdir.

İnsanlar, sevecekleri kişiyi belirlerken ya da birini severken bazı noktalara daha dikkat eder. Ama genel bir sevgi yargısı vardır. Genel sevgi yargısı iletişim ile başlar. Doğru iletişim kurmak da kişinin samimiyeti ile alakalı bir durumdur. Bu da sevginin temelinin samimiyet olduğunu gösterir. Samimiyet ötesinde var olan sevgiler çıkar ilişkisi olarak isim alabilir.

İnsanlar arasında önemsenmek direkt olarak sevgi ile alakalı değildir. Kişinin görüşlerini, düşüncelerini, yapısını ya da bir çok özelliğini önemseyebiliriz. Bu onu sevdiğimiz anlamına gelmez. Fakat nefret durumu da söz konusu değildir. Nefret ettiğimiz kişiyi ne sevebiliriz ne önemseyebilir. O kötü bir duygudur ve insan hayatını köreltir.

Sevilmek İçin Özel Dua

Sevilmek için özel dua yapıldığı bilinmektedir. Bir takım işlemler için bir takım farklı manevi gücü yüksek olan işlemler vardır. Sevilmek için de duaların okunduğu ve bu anlamda imkanların değerlendirildiği biliniyor. Sevilmek için özel dua okuyan kişinin bu duayı içten bir şekilde okuması ve okuduğu duanın anlamını bilmesi gerekir. Anlamanı bilmediğimiz duaları okumak bizi zor bir sürece sokar.

Büyü yapmak, dua okumak, vekfler ve herhangi bir gizli ilim konusu temelde sevgi ile alakalıdır. Aslında dünyada var olma amacı da sevgidir. Eğer sevmezsek yaşamak için bir neden bulmak konunda zorlanırız. Sevmek için herhangi bir yeteneğe ya da beceriye de ihtiyacımız yoktur. Bu kalbi bir şeydir.

Herkes tarafından sevilmek iltifat görmek için dua

İltifat görmek için dua etmek, kişinin arzularını bastırması ve bir amaca ulaşması gibidir. Özellikle kadınlar sevildiklerini, beğenildiklerini duymak isterler. Bazen hissetmek bile yeterli olmaz. Ağızdan çıkacak bir söz mutluluk kaynağıdır. Herkes tarafından sevilmek iltifat görmek için dua, Medyum Behçet Hoca’nın etki alanını kapsar.

En etkili büyüler, dualar ve daha bir çok konuda genel bir yargı elde etmek için sitemiz üzerinden bizi takip etmeye devam edin. Medyum Behçet Hoca olarak uzun zamandır sizlere hizmet vermeye ve sorunlarınızı çözmeye devam edelim. Etkili büyüler ve beceriler sonrasında sizlere yardımcı olur. Büyü yapmak ve diğer gizli ilimler konuları sitemizde aktif bir şekilde sizlere sunulur.

Çevrende Sevilen Biri Olmak İçin Dua

Çevrende sevilen biri olmak için dua yapılması son derece doğaldır. İnsan toplum içinde kendini ifade edebildiği sürece kendini yaşamak için motive edebilir. Çevrende sevilen biri olmak için dua da kişinin kendini daha iyi gerçekleştirmesi, anlatabilmesi için uygun olan zemini sunar. Mutlu olmak, hayattan kopuk olmamak ve başarılı bir kişi olmak için atılması gereken adımlar vardır.

Çevrende sevilen biri olmak için dua mutlu olmanın pek çok farklı yöntemlerinden biridir. Sevilen biri olmak insanı mutlu eder fakat ne kadar yeterli olduğu konusu her zaman tartışmaya açıktır. Sevgi gören kişi daha naif olur ve insanlara almış olduğu sevgiyi vermek ister. Sevgi görmeyen kişi de bu konuda her zaman eksiklik hisseder.  Buna temel tanım olarak aile içinde alınan sevgi örnek gösterilir. Eğer aile içinde sevgi alan bir çocuğa bakarsak, ileri ki hayatında bu konuda eksiklik hissetmediğini görebiliriz.

Sevdiğin Biri Tarafından Sevilmek İçin Dua

Sevdiğin biri tarafından sevilmek için dua sıklıkla karşılaşılan bir istektir. Aşk, iki insan arasında var olduğu sürece tanımlanabilir. Aksi halde tek taraflı yaşanan aşkın pek bir tarifi yoktur. Tek taralı aşklara anam katabilmek için edebi eserler üretilir. Bunlar yoruma açıktır. Fakat karşılıklı olarak yaşanan aşkın tanımı bellidir.

Bu şekilde incelediğimiz zaman sevdiğin biri tarafından sevilmek için dua etkisi daha rahat anlaşılır. Kişiler arasında var olan sevgi son derece büyük olursa bu başarı aşamasında önem arz eder. Aşık olduğumuz kişi eğer bize karşılık vermiyorsa, bu konuda onu ikna etmek gerekir. Ama bunun için de yeterince elimizden geleni yapamıyor olabiliriz.

Aşık etme büyüleri, aşık etme duaları, aşık etme işlemleri ve çok daha fazlası için sitemizi takip etmeye devam edin. Medyum Behçet Hoca olarak sizlerin yanında olmaya ve sorunlarınızı çözmeye devam ediyoruz.

Sevilmek İçin Dua Etmek

Sevilmek için dua etmek konusunda çok fazla dua olduğu ve bunlar arasında seçim yapmak için uzman bir hocadan yardım almak gerektiğini ifade edebiliriz. Medyum Behçet Hoca olarak, yaptığım çalışmalar ile sizlere dua ve büyü gibi uygulamalar için gerekli olan bilgilerimi aktarıyorum ve sizlerin dönüşünü bekliyorum.

Sevilme ihtiyacını bastırmayan kişiler, bu anlamda kendilerine daha çok değer katmalıdır. İnsan kendisini ne kadar çok severse, sevgiye olan açlığı körelir ve kendine yeten bir kişi haline gelir. Fakat sevgisiz yaşamak da mümkün değildir. Sonuç olarak dünyada var olan duyguları tatmak için fırsatları doğru şekilde değerlendirmek gerekiyor.  Sevilmek için dua etmek de sizlere olumlu anlamda bir çok kapı açabilir.

Uzaktaki Birisin Sevgisini Kazanmak İçin Dua

Uzaktaki birinin sevgisini kazanmak için dua yapmak ve onu düşünmek çok güzel bir duygudur. Bu sebeple de bir çok kimse bu dua hakkında medyumlara danışmaktadır. Bazen istemesek bile uzak mesafeler sevdiğimiz ile aramıza girer.

Bu da bazen ilişkilerin bitmesine bazen de sevdiğimiz kişinin bize ısınamamasına sebep olur. Ancak gerçek aşk sınır tanımazdır. Bundan dolayı da kendi kalbimiz gibi sevdiğimizin de kalbi bize yansın diye uzaktaki birisinin sevgisini kazanmak için dua yöntemine başvurulur.

Medyumlar bu konuda insanlara yardım eden çok önemli kişilerdir. Medyum Behçet Hoca bu dua hakkında tanınmış bir medyum olarak bilinir. Bu gibi bir sürü sebepten dolayı aşkımızdan vaz geçmek kalbimizi yoracak ve bizim değişmemize sebep olabilecektir. Bu değişimi ret edip aşkımız için dua etmek ise naif bir kalple ve gerçek aşkla mümkün olabilmektedir. Bu konuda şunlara dikkat etmek gerekir.

 • Bu duayı yaparken niyet çok ama çok önemlidir.
 • Sürekli olarak nefis ve arzuları uzak tutulmalıdır.
 • Aşk için sevdiğinizle aranızdaki mesafeler yok sayılmalıdır.
 • Bir kimse bu dua sayesinde sevdiğinin kalbine düşecektir.
 • Isındıran da soğutan da Allah’tır. Bize düşen doğru şekilde dua ederek istemektir.

Yorum Yap