1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü nedir? Şirinlik büyüsü etkileri nelerdir? Şirinlik muskası nerede taşınır? Şirinlik büyüsü nasıl bir büyüdür? Şirinlik vefki çeşitleri nelerdir? Medyum Behçet Hoca şirinlik büyüsü ya da şirinlik vefki hakkında ne gibi görüşler açıklamıştır? Şirinlik büyüsü herkes için yapılabilir mi?


Şirinlik büyüsü, genel olarak ifade etmek gerekirse daha çok birini etkilemek ve ona şirin görmek, onunla arada bir sıcaklık doğmasını sağlamak amacıyla yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Fakat yine şirinlik büyüsü işlemleri iş yerinde sayılan ve sevilen birisi olmak, arkadaş ortamlarında popüler ve sürekli çağırılan birisi olmak, eşine şirin görünmek ve akrabalarına ve sevdiklerine şirin görünmek için de yapılabilmektedir. Şirinlik büyüsü aynı zamanda havas yöntemleri sayesinde vefk işlemleri olarak da uygulanabilmektedir. Şirinlik büyüsü işlemlerinde tercih büyüyü yaptıran kişiye göre değişebilmektedir.

Özellikle eşler arası sıcaklığı arttırmak ve şirin görünmek adına danışanlarımız sık sık şirinlik büyüleri konusunda bizden yardım talep etmektedir. Medyum Behçet Hoca olarak şahsım ve danışanlarım için şirinlik büyüsü konusunda en iyi işlemleri yapmak ve en uygun büyü ya da vefk işlemini seçmek için sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayım. Şirinlik büyüsü aşk büyüsü değildir. Ancak dilendiği takdirde bir erkeğe ya da kadına şirin görünmek için yapıldığında buna bir takım değişiklikler yapılarak aşk büyüsü benzeri bir çekim ve etki kurulması da sağlanabilir. Şirinlik büyüsü ile ilgili insanların yanıldıkları noktalardan birisi de bu büyünün sadece bir ilişki büyüsü sanılmasıdır. Oysa şirinlik büyüsü aynı zamanda bir sosyal hayatı aktif etme sosyal hayat inde sevilmek için yapılan genel bazlı büyüler arasında yer almaktadır. Şirinlik büyüsü ile insanların toplum içinde kabulü de kolaylaşmaktadır.

Şirinlik büyüsü etkileri

Şirinlik büyüsü etkileri, özellikle incelendiği zaman son derece diğer aşk büyüleri ile benzerlik gösterse de daha hafif etkileri olan ve ak büyüler inde yer alan bir büyü olarak bilinmektedir. Bu sebeple de şirinlik büyüleri ile ilgili yapılan çalışmalar bir çok farklı medyumun farklı bakış açılarını gözler önüne serebilmektedir. Şirinlik büyüsü etkileri sanıldığı gibi cinlerin ya da başka varlıkların sizi esir ettiği bir büyü olmayıp yine de belli ölçülerde cinlerden yardım alınan bir büyü olarak da karşımıza çıkmaktadır. Şirinlik büyüsü yaptırdığınız zaman insanlar sizi hem çok güzel, hem çok çekici, hem çok alımlı ve sohbeti mükemmel birisi olarak görecektir. Dilerseniz şirinlik büyüsü işlemlerini bir kişi için yaptırabilir dilerseniz de belli bir topluluğa özel ve isterseniz de herkesin aurasını etkileyecek şekilde yaptırabilirsiniz.  Şirinlik büyüsü etkileri ile ilgili yapılan şirinlik büyüsünün çeşidine göre bir takım farklılıklar olması son derece normaldir.

Bazı şirinlik büyüleri vardır ki karşı tarafın sizi sürekli düşünmenizi, sisin kullandığınız parfümü sürekli duymasını ve aklından sizi bir türlü atamamasını ve bundan memnun olmasını sağlamaktadır. Bazı şirinlik büyüsü işlemleri vardır ki, bunlarda size öyle bir öz güven gelir ki kendinizi dünyanın en güzel kadını ya da erkeği gibi hisseder, insanlar ile diyaloglarınız artar ve kendinizi bile tanıyamaz hale gelerek pozitif yönde gelişmeler yaşamaya başlarsınız. Şirinlik büyüsü etkileri saymakla bitmez ancak belli başlı ve en çok görülen etkileri bunlardır. Şirinlik büyüsü etkileri doğru bir şekilde yaşabilmesi için de medyum tarafından verilen tüm talimatlar harfiyen dinlenmelidir. Medyum Behçet Hoca olarak danışanlarımızın şirinlik büyüsü etkileri konusunda bilinçlenmesini sağlamak için elimden geldiğince bu hizmetlerin yürümesini sağlamak da benim şahsi görüşüm ve hedefimdir.

Şirinlik muskası nerede taşınır?

Şirinlik muskası nerde taşınır sorusu şirinlik vefki ya da şirinlik büyüsü yaptırıp da bunu şirinlik muskası formunda taşımak isteyen ya da taşıması gereken insanlar tarafından sorulan soruların başında gelir. Şirinlik muskası nerede taşınır sorusuna cevap vermek için o şirinlik muskasının büyü mü vefk mi yoksa başka amaçla yapılmış bir şirinlik muskası mı olduğunu bilememizde fayda vardır. Şirinlik muskası nerede taşınır sorusunu soran kişi öncelikle bu muskayı neden yaptırdığını, hangi amaca hizmet için kullandığını ve aslında şirinlik muskasının sonunda niyetinin ne olduğunu bilmekte fayda vardır.

Şirinlik muskası eğer ki gönül meseleleri için yapılmış ve sonunda şirin görünmek istediğiniz o kişi ile aranızda bir elektrik bir ilişki yaşanacaksa bu kesinlikle iç çamaşırı gibi giysilerin belirli noktalarına rahatsızlık vermeyecek şekilde iliştirilmelidir. Bunun haricinde şirinlik muskası nerede taşınır sorusunu soran kimse evli ve eşi için bu muskayı yaptırdıysa yatak odasına belirlenen noktalardan birisine bu muskayı koymalıdır. Şirinlik muskası nerede taşınır diye soran kimseler bununla ilgili tek bir nokta olmayacağını ancak büyü yapılırken buna da belli başlı ayarlamalar yapılabileceğini ifade etmekte fayda bulunuyor.

Bazı şirinlik muskaları nerede taşınır siye soran kimseler, şirinlik muskası işlemlerinin etkilerinin şiddetinin tam olarak hissedilmesi ve şirinlik muskasından tam olarak faydalanılabilmesi için tarif edilen şekilde kullanılmasını kendileri bizzat test ederek şahsım medyum Behçet Hoca’ya ulaşmışlardır. Doğru yere koyulan şirinlik muskasının ne farklı derecede etkileri olduğunu da bizzat yaşamış olmaktadırlar. Şirinlik muskası nerede taşınır sorusundan daha önemli olan konu ise şirinlik muskası yapılırken talimatlara tam olarak uymak ve medyumun dediklerinin dışına çıkmamaktır.

Şirinlik vefki çeşitleri

Şirinlik vefki çeşitleri çok fazladır. Aklınıza gelecek ve şirinlik içeren her konu ile alakalı olarak şirinlik vefki yapılması mümkündür. Şirinlik vefki çeşitleri daha önce de bahsettiğimiz üzere insanlara şirin görünmek adına hazırlanan şirinlik vefki işlemlerinin her birisine verilen bir isimdir. Şirinlik büyüsü ya da şirinlik vefki işlemlerinde kesin olarak bilinmesi gereken olayların başında hangi işlemin ne amaçla ve ne niyetle yapıldığı gelmektedir. Vefk ya da büyü fark etmeksizin kesinlikle amacından saptırılmamalıdır. Amacından sapan işlemler kesinlikle sonu kontrolsüz bir yapıya dönüşecektir. Medyum Behçet Hoca olarak şahsımın da yürüttüğü bazı şirinlik vefki çeşitleri hakkında size bilgi vermek gerekirse bunları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Eşler arasını ısındırmak ve şirin görünmek için yapılan şirinlik vefki.
  • İş hayatında kendini sevdirmek için yapılan şirinlik vefki.
  • Arkadaş ortamlarında kendini sevdirmek için yapılan şirinlik vefki.
  • Sevdiğiniz bir erkek ya da kadının ilgisini çekebilmek adına yapılan şirinlik vefki
  • Okulda öğretmen ve arkadaşlarınıza ya da öğrencilerinize şirin görünmek için yapılan şirinlik vefki

Bu saydığım şirinlik vefki çeşitleri danışanlarımın normal şartlar altında şahsımdan sürekli talepte bulunduğu şirinlik vefki çeşitleri içinde yer almaktadır. Bu şirinlik vefki çeşitleri her amaca hizmet edecek şekilde özel olarak hazırlanabilen vefk işlemleri olup özellikle de bayanların yoğun ilgisini çekmektedir. Danışanlarımızın da almış olduğu güzel sonuçlar sayesinde şirinlik vefkleri ile ilgili olarak yürüttüğümüz çalışmalar giderek yayılmakta ve insanların da buna teveccühü her geçen gün artmaktadır. Kadim kaynaklar ve geçmiş üstatların da yöntemlerinin karmalarından oluşan ve kendi güzünüze uyarladığımız şirinlik vefki çeşitleri ile her daim sizlerin hizmetinizdeyiz.

Yorum Yap