1. Anasayfa
  2. Büyüler

Sirkeli Su ile Yıkanmak

Sirkeli Su ile Yıkanmak
Sirkeli Su ile Yıkanmak

Sirkeli su ile yıkanmak büyü ile ilgilenen ve büyü konusunda çok yönlü araştırma yapanların merak ettiği konuları oluşturur.

Sirkeli suyla yıkanmak büyü bozma uygulamasının ve işlemin en son kısmını oluşturur. Tek başına sirkenin yeterli olmadığı işlem bir uygulamayla entegre olduğunda kişilere fayda sağlayan esirlere sahip olur.

Bu suyla yıkanmak kişilerdeki kötü enerjilerin izlerini sıfırlamak, bıraktığı kötü hasarı gidermek, kişileri korumak ve rahatlatmak için uygulanır.

Sirke kötü tesirler taşıyan kara büyüleri bozma işlemlerinden sonra yapılır. Üzerinde kara büyü olduğundan şüphelenen ve büyünün verdiği negatif enerjilerden kurtulmak isteyen kişilerin, alanında uzman ve üst düzey eğitimli Medyum Behçet Hoca‘dan yardım istemesi ve danışması gerekir.

Sirkeli Su ile Yıkanmak Nedir?

Sirkeli su ile yıkanmak nedir, neden sirkeli suyla yıkanılır, sirkeli su ne için kullanılır, etkisi var mıdır sorularının cevabını kendisine danışan kişilere bakım çalışması yapan medyum hoca yanıtlar.

Sirkeli suyla yıkanmak, sirkeli su içmek ve sirkeli suyla haneyi temizlemek için kullanılan sirkenin, gücü ve etkisi yoktur. Sirkeli suya güç ve etkiyi medyum hocanın güçlü nefesiyle okuduğu, özel ve gizemli dualar verir.

Banner Yazı Arası

Duaların okunmasıyla sirkeli suya kutsal sırlar ve tesirler, medyum tarafından oluşturulan pozitif enerjiler yüklenir. Okunan sirkeli su büyülerde bulunan varlıkların medyum hocanın kudretinden çekinmesini ve kişiye musallat olmasına engel olur.

Sirkeli suya okunan duaların güçlü etkisi medyum hocanın güçlü nefesi suya geçer. Bunu hisseden varlıklar kişilerin medyumun korumasına girdiğini anlar ve o kişiye, çevresine yaklaşmaz uzak durular.

Sirkenin faydaları : https://www.acibadem.com.tr/hayat/sirkenin-faydalari/

Sirkeli Su ile Yıkanmak Ne İşe Yarar?

Sirkeli su ile yıkanmak ne işe yarar kişiye tesiri nasıl olur, yararı olur mu, uygulama yapılmalı mıdır gibi birçok konunun cevabı bakım çalışması sonrasında medyum hoca tarafından belirlenir.

Sirkeli su uygulaması büyü bozma sonrasında kişilerdeki hasar durumuna göre belirlenir. Medyum hocanın okuduğu özel ve gizli dualarla sirkeli su büyüde görev alan varlıkların yaklaşmamasını, uzak durmasını ve kişiye tesir etmesini engellemek için uygulanır.

Varlıklar inatçı ve görevi tamamlama hissi ile büyü bozma işlemi sonrasında kişiyi tekrar yoklamak ve verilen görevi yerin getirmek isterler.

Bakım çalışmalarında varlıkların özelliklerini belirleyen medyum hoca büyü bozma işlemi sonunda sirkeli suya okuyarak kişinin bu suyla yıkanmasını, içmesini hatta hanesini temizlemesini ister.

Sirkeli Su Uygulaması Sonrasındaki Belirtiler

Sirkeli su uygulaması sonrasındaki belirtiler yaygın olarak büyü bozma işleminden sonra kişiye olumlu etkiler sağlaması için yapılır ve etkisi kısa sürede görülür.

Kişiler sirkeli suyla yıkanınca fiziksel ve ruhsal açıdan huzur, gevşeme, rahatlama ve dinginlik hisseder. Sirkeli suyla yıkanmanın kişilere sağladığı fayda ve belirtiler:

  • Kendi düşüncelerinde yarattığı kuruntu, endişe, panik, şüphe ve korku kaybolur.
  • İşlemden sonra daha dingin, sakin, rahat, özgüvenli ve huzurlu olur.
  • Panik, kuruntu, evham ve vesvese hali son bulur.
  • Aksilikler, sakarlıklar, kazalar ve kendisine zarar verme durumları son bulur.
  • Fiziksel ve ruhsal yorgunluk, gerginlik, ağrı ve şikayetleri biter.
  • Daha dinamik, zinde, yapıcı ve umutlu olur.

Sirkeli Su ile Nasıl Yıkanılır?

Sirkeli su ile nasıl yıkanılır sirkeyle uygulama ve işlem nasıl yapılır detayları, medyum hoca tarafından kişiye verilir ve tarif edilir.

Büyü bozma işleminden sonra medyum tarafından okunan sirkeli su, büyü bozma aşamasının en son kısmını oluşturur.

Kişi işlem sonrasında rahatlığa, selamete, huzura kavuşsa bile fiziksel ve ruhsal arızaların giderilerek tamir edilmesi gerekir. Okunan sirkeli su yıkanmak, içmek ve temizlik için verilmişse uygulamadan önce bölünerek kullanılması daha doğru olur.

Banyonun sonunda kurulanmadan gusül abdesti alınıp, niyet edilerek, verilen dualar okunarak 3 kere baştan ayağa dökülür. Bu işlem 7 günden 21 güne kadar devam edebilir. Tüm ritüel uygulaması bitince kişi iç huzur, rahatlık ve şifaya kavuşur.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir