1. Anasayfa
  2. Büyüler

Sirkeyle Yıkanmak

Sirkeyle Yıkanmak
Sirkeyle Yıkanmak

Sirkeyle yıkanmak ne işe yarar, nedir, etkisi nelerdir, belirtileri ne şekilde görülür kim tarafından yaparsa etkili olur gibi birçok konu merak edilip araştırılır.

İlk olarak sirkeyle neden yıkanmak gerekir sorusunun yanıtlanması gerekir. Sadece sirkenin temizlikten başka hiçbir etkisi yoktur. Tek başına sirkenin kullanılması dezenfektan faydası dışında başka bir işe yaramaz. Sirkeye mistik şifa etkisi veren ilimlerle okunan duaların gücü ve okuyan deneyimli medyum hocanın güçlü nefesinin etkisidir.

Özel dualarla okunan sirke kişiye şifa, bedensel ve ruhsal arınma, derinlikli temizlik sağlar. Büyü bozma uygulaması sonrasında kişilerin huzura kavuşması, ruhsal ve bedensel olarak rahatlaması, korku, panik ve endişeden uzaklaşması için sirke uygulaması yapılır.

Sirkenin güçlü etki sağlaması, deneyimli ve alanında uzman olan deneyimli Medyum Behçet Hoca tarafından okunmasıyla sağlanır.

Sirkeyle Yıkanmak Nedir?

Sirkeyle yıkanmak nedir ne için yapılır sorusunun yanıtı fiziksel ve psikolojik olarak arınmayı sağlar. Sirkeli suya okunan özel dualar evrenin bilinmeyen gizemli sırlarıyla oluşan derin güç ve şifa sirkeye aktarır.

Büyü bozma işlemi sonrasında kişide oluşan arıza ve hasarların gidilmesine, onarılmasına ve olumsuz etkilerin tamamen etkisiz kalması sağlanır. Sirkeli suyla yıkanan kişiyi rahatlar ve ferahlar. Huzura, dinginliğe ve şifaya kavuşur. Büyü bozma uygulaması çok derin bilgi ve özel yetenekle yapılır. Ledün ilmine ait dualar kişilere kesin şifa verir.

Banner Yazı Arası

Ledün ilmi bütün ilimlerin üzerinde ulvi özelliklere sahiptir. Doğuştan yetenekli özel seçilmiş medyumlara Allah tarafından bizzat bahşedilir.

İlmin özellikleri yapılan her uygulamaya ayrıcalık ve üstünlük kazandırır. Ledün ilmine vakıf deneyimli ve uzman medyum hoca tarafından okunan sirkeye de bu üstün özellikler taşınır. İçilmesiyle yıkanılmasıyla ve temizlik yapılmasıyla her türlü kötülük uzak tutulur.

Sirkeyle Yıkanmak Ne İşe Yarar?

Sirkeyle yıkanmak ne işe yarar sorusunun yanıtını büyüyle uğraşan kişiler merak ederek araştırır. Ledün ilmine vakıf deneyimli medyum hoca tarafından özel olarak okunan sirke şifalı özelliklere sahip olur.

Okunan sirkeli su kişilerdeki hasarları gidererek kişilerin arınmasını sağlar. Ledün ilminde okunan özel dualar sirkeli suya güç sağlar ve her türlü varlığın kişiden, haneden uzak durmasını sağlar. Ledün ilmiyle okunan dualar varlıkların kişilere musallat olmasını engeller.

Kişi okunan sirkeli su ile yıkandığında bedensel ve ruhsal yönden arınma yaşar. Kişide oluşan her türlü negatif hasar yok olur. Kişi büyü yapılmadan önceki beden ve ruh haline kavuşur.

Sirkeli su ile yıkanan kişilerin her türlü şansı, kaderi ve bahtı açılır. Kişiye etki eden negatif enerjiler sıfırlanır ve yok olur. Enerjileri sıfırlanan büyünün kişilere hiçbir etkisi kalmaz.

Sirkeyle Yıkanma Belirtileri Nelerdir?

Sirkeyle yıkanma belirtileri nelerdir ne gibi etkileri olur, kişilerde nasıl görünür gibi birçok konu merak edilir. Uygulama sonrasında görülen belirtiler:

  • Büyü bozma uygulaması sonucunda sirkeli ile yıkanmak kişiye iç huzur sağlar.
  • Kişinin psikolojik dengesi düzelir.
  • Gerginliği, siniri ve hırçınlığı geçer.
  • Sakin, huzurlu ve rahat olur.
  • Kişinin ters giden işleri düzene girer.
  • Kişi ailesiyle, çevresiyle ve etrafındaki herkesle mutlu ve barışık olur.
  • Kapanan kapılar tekrar açılır ve bol kazanç sağlanır.
  • Kişi bütün işlerinde başarı ve ilerleme.

Sirkeyle Yıkanmak Nasıl Olur?

Sirkeyle yıkanmak nasıl olur sorusunun cevabını medyum hoca yanıtlar. Medyum hocanın yapmış olduğu bakım çalışması sonrasında kişiye yapılmış olan büyünün etkisi ve özellikleri belirlenir.

Kişide oluşan hasar durumuna göre işlem yapılması gerekir. Genel olarak sirke ile yıkanma işlemleri 7 gün boyunca yapılır.

Kişi niyet ederek 7 hafta bu suyla yıkanır. Banyo sonunda sirkeli su baştan ayağa 7 sefer dökülür. Sirke ile yıkanma sona erince sirke ile gusül abdesti alınır.

Daha sonra 2 rekât şükür namazı kılınır. 7.gün sonunda kişi her türlü büyü yorgunluğundan ve huzursuzluğundan kurtulur. Rahatladığını ve hafiflediğini hisseder huzura kavuşur.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir