1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Soğutma büyüleri çok fazla tercih edilen büyüler arasında yer alıyor. Bunun sebebinde birçok neden yatmakta. Bu yazımızda konuyu irdeleyerek soğutma büyüleri hakkında bilinmeyenleri sizler için araştırdık. Farklı yapılış amaçları ve değişik çeşitleri ile soğutma büyüleri hakkında detaylar yazının devamında…


Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır ve soğutma büyüsünden şüphelendiğimizde ne yapmalıyız merak konusudur. Özellikle aileleri dağıtmaktan tutun da işten soğutmaya kadar birçok amaç için yapılmaktadır. Büyüler yapılış maksatlarına göre yazılan, çizilen ve tılsımlarla birlikte cin gibi varlıklardan da yardım alınan işlemlerdir. Soğutma büyüleri de hem tercih edilmesinin çok fazla oluşu hem de her büyü yapmayı bilen medyumun büyü bozma konusunda tecrübesiz oluşu gibi sebeplerle sık sık gündeme gelmektedir. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusuna birkaç başlıkla cevap verelim.

 • Kişi eşine karşı buz gibi olur, konuşmak bile istemez.
 • İş için yapıldıysa iş yerinde sürekli sıkıntı çıkarıp ayrılmaya yer arar.
 • Soğutma büyüsü yapılan kimse unutkanlıklar yaşamaya başlar.
 • Soğutma büyüleri cinsel yönden sıkıntılar verir.
 • Aşırı bir uyuma isteği belirir.

Soğutma Büyüsü Bozma Duası

Soğutma büyüsü bozma duası aslında büyü bozma işlemlerinden sonra okunan bir kısım duaları ifade etmektedir. Bunlar büyü bozma duaları değil ruhu rahatlatmak için yapılan dualardır. Soğutma büyüleri iki insanın arasını soğutmak için yapılmaktadır. Genellikle eşlerin arası açılıp yuvaları bozulsun diye yapıldığına sıkça rastlanmaktadır. Soğutma büyüsü bozma duası aslında bu tarz büyü bozma işlemlerinde yerine getirilen ritüeller, okunan tılsımlı sözler ve bazı büyü metinlerine verilen isimlerin tümüdür. Soğutma büyüsü bozma konusu sanıldığı kadar kolay değildir. Büyü bozma ritüelleri büyü yapma işlemlerinden çok daha zordur. Medyum Behçet Hoca büyü bozma konusunda en iyi medyumlar arasında yer alır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü nasıl bozulur ve büyü bozmak için neler yapmak gerekir bir merak konusu olarak kulaktan kulağa sorulagelmiştir. Bilindiği üzere büyü yapma işlemleri oldukça zor, meşakkatli, kullanılan materyallerin temini zor ayrıca da çok risklidir. Alemler arası bir kapı açmaya büyü adı verilmiştir. Hal böyleyken büyü bozmak daha da zordur. Çünkü her büyünün kendine has bir metodu olduğu için büyü bozma işlemleri de bu metoda uygun yapılmak zorundadır. Özellikle de sık sorulan soğutma büyüsü nasıl bozulur sorusuna yüzlerce farklı bakış açısıyla cevap vermek mümkünse de aslında yöntemi bir tanedir ve yalnızca o büyüye has olarak yapılmak zorundadır. Büyü nasıl yapıldıysa aynı metotlar yeniden işlenip büyü bozma ritüelleri ile uyum sağlar şekilde bozulabilir.

Soğutma Büyüsü Tehlikeli Bir Büyü Mü?

Soğutma büyüsü tehlikeli bir büyü mü merak konusudur. Esasında gerçek bir medyumun elinde yapılmayan her büyü pimi çekilmiş bomba gibidir. Bu sebeple de ehil olmayan ellerde her büyü tehlikeli bir hal alacaktır. Büyü özünde doğa üstü güçleri barındırdığı için zaten başlı başına dikkat gerektiren işlemler topluluğudur. Ayrıca cinler ile irtibat kurma, iblisler ve ifritlere güç geçirme tahminlerden daha zor işlemlerdir. Soğutma büyüsü tehlikeli bir büyü mü sözü anlaşıldığı üzere duruma göre değişiklik göstermektedir. Kimin yaptığına ve yaptıran kişinin niyet ölçüsüne göre bu büyü değerlendirilmelidir.

Soğutma Büyüsünü Herkes Yapabilir Mi?

Soğutma büyüsünü herkes yapabilir mi sorusu tabi ki de insanın meraklı doğasına uygundur. Ancak sadece soğutma büyüsünü değil hiçbir büyüyü her önüne gelen yapamaz. Birçok insan büyü yapmayı deneyimlemek istemektedirler. Bunun içinde kendileri hem deneme yanılma hem de buldukları tarifleri uygulama yoluna girmektedirler. Sebebi her ne olursa olsun insanların sıklıkla sormuş olduğu soğutma büyüsünü herkes yapabilir mi sorusuna bir medyum ile temasta olmadan asla yapılamaz demek gerekmektedir. Aksi durumda başa gelebilecek tüm sıkıntılar yenir yutulur cinsten olmayacaktır. Büyü yapma konusunda şunlar çok önemli kurallardır.

 • Büyü yalnızca müsaade edilen kimseler tarafında yapılıp bozulabilir.
 • Herhangi bir büyü yapmak için hem yetenek hem ilim gerekir.
 • Büyü yapmak için en son bir üstattan müsaade yani el almak gerekir.
 • Arınmış bir zihne sahip olma şartı vardır.
 • Güçlü bir irade sahibi olunması çok önemlidir.

Erkeği Ailesinde Soğutma Yolları Nelerdir?

Erkeği ailesinden soğutma yolları içinde en bilineni büyü yöntemleridir. Kimi zaman eşlerin birbirine soğuması için yapılsa da bazen de erkeğin anne, baba ve kardeşlerinden soğuması için de yapıldığı bilinmektedir. Soğutma büyüleri içinde onlarcası bulunmaktadır. Ancak önemli olan kişiye uygun olan büyünün büyü bakımı ile tespit edilip yapılabilmesidir. Erkeği ailesinden soğutma yolları nelerdir sorusunun aslında birçok farklı cevabı olsa da hem günümüzde hem de daha öncesinde en çok kullanılan yöntem büyü yapma yöntemidir. Burada kullanılacak olan soğutma büyüsü ister erkek ile eşini soğutma olsun isterse de erkek ile anne babasını soğutmak olsun kesinlikle kontrollü bir şekilde yapılmazsa başa gelebileceklerin bir sınırı yoktur. Büyü bu dünyada en dikkat gerektiren konulardan biridir.

Yorum Yap