1. Anasayfa
 2. Büyüler

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü konusunda yapılan araştırmalar en çok yapılan büyülerden birisinin soğutma büyüleri olduğunu gösteriyor. Böyle ir durum ortaya çıkınca sizler için soğutma büyüsü konusuna değinmeye kara verdik. Yaptığımız araştırmalar neticesinde gizli ilimlerin bir çeşidi olan soğutma büyüsü hakkında detaylar yazımızda…


Soğutma büyüsü nasıl bozulur ya da eşimle aramızda soğutma büyüsü mü var şeklinde birçok soru ile karşılaşmaktayız. Medyumlar ile yapılan istişarelerde de hem en çok yaptırılan büyülerden birisinin soğutma büyüleri olduğunu hem de en çok bozdurulmaya çalışılan büyülerden birisinin de yine bu büyü olduğu anlaşılıyor. Ancak bildiğiniz üzere büyü yapmak ya da büyü bozmak oyuncak değil bilakis çok ciddi bir konudur. Hem tehlikeli bir ilim olması hem de cinler gibi doğa üstü güçler ile sürekli muhatap olmak oldukça yorucudur. Ancak soğutma büyüsü nasıl bozulur sorusuna dönecek olursak da şu kıstaslara dikkat etmek gerekir.

 • Soğutma büyüsü olup olmadığı medyum tarafından kontrol edilir.
 • Büyü varsa bunun ne şekilde yapıldığı çözülür.
 • Soğutma büyüsü ile alakalı evde ya da arabanızda, özel eşyalarınızda bir materyal bulduysanız söylemelisiniz.
 • Medyum hoca sizin için gerekli tılsımları hazırlar.
 • Gerçek bir medyumla çalışmak demek talimatlara uymak demektir. Her danışan talimatlara uyar ve huzur bulur.

Soğutma Büyüsü Duası Var Mı?

Soğutma büyüsü duası ile ilgili birçok farklı kaynak bulunmakla birlikte bunların doğruluğu hakkında bir veri yoktur. Konuyla alakalı semavi dinlerin kaynaklarını da araştırdığımızda büyüye karşı korunma gibi yollar sunulsa da bunların da etkin olmadığı görülmektedir. Medyum Behçet Hoca bu konuyla alakalı olarak çok net ifadeler kullanmaktadır.

Bir kimse soğutma büyüsü yaptıracağında bunu dua olarak araması son derece absürttür. Çünkü dua yaratıcı ile kul arasında bir konuşmadır. Burada asıl konu soğutma büyüsü duası yaptığında bunun büyü olmadığını sanma yoludur. Büyü vardır. Karanlık ilimlerin içinden bir ilimdir. Ancak soğutma büyüsü duası denilen ya da sanılan şey esasında büyü ritüeli sırasında medyumun okuduğu sözlerdir. Bunlar çoğunlukla eski dillerden alınma cümleler içermektedir.

Kuvvetli Ayırma Büyüsü Bozma

Kuvvetli ayırma büyüsü hakkında söylenebilecek ilk şey bunun kara büyü olmasıdır. Kara büyü birçok farklı büyü yönteminin en karanlık ve en tehlikeli varlıklar ile yapılmasıdır. Kuvvetli ayırma büyüsü denmesinin de sebebi aslında büyünün bu gücünü karanlıklardan almasında gizlidir.

İnsanlar birbirlerine farklı sebeplerden dolayı büyü yaptırmakta kimi insanlarda kendilerine ya da tanıdıklarına yapılan bu büyüleri bozdurmak için gerçek medyumların arayışına düşmektedirler. Tabi ki de insanlar kuvvetli ayırma büyüsü konusunda sonuçları görünce hayrete düşmektedirler. Ancak her medyum hem büyü yapma hem de büyü bozma işlemlerinde üstat değildir. Bu konuda kesinlikle hocamız gibi büyü ilmi geniş kimseler ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Denenmiş Uzaklaştırma Duaları Gerçek Mi?

Denenmiş uzaklaştırma duaları hakkında bir sürü internet makalesi ve kitap sayfalarında tozlanan yazıya rastlayabilirsiniz. Ancak işin özünde ise denenmiş uzaklaştırma dualarının yanlış anlaşıldığı görülüyor. Bugün dünyamızda çok az medyum ve büyü konusunda uzman kimse kalmıştır. Eski dünya külleri içinde her ne kadar yanmakta ise de bir yerlerde karanlık ilimlerin ışığı hiç sönmemektedir. Zira insanların içinde bulundukları bu durumlar da bunun örneğidir. Denenmiş uzaklaştırma duaları kısmen doğru da sayılabilmektedir. Misal olarak şunları sıralamak mümkündür.

Banner Yazı Arası
 • Düşmanı uzaklaştırmak için yapılan
 • Kötülük yapan akrabaya karşı yapılan
 • Size zarar veren kimse için yapılan
 • Hakkınızı gasp eden kimse için yapılan
 • Eşinizi elinizden almaya kast eden kimselere yapılan

Denenmiş uzaklaştırma duaları vardır. Ancak bunlar da kesinlikle büyü olmayan durumlarda güçlü bir istek ve irade ile yapıldığında fayda gösterebilmektedir.

Toprağa Okunan Ayırma Duası Nedir?

Toprağa okunan ayırma duası hakkında değişik bilgiler bulunmaktadır. Kimi zaman eşleri kimi zaman aileleri birbirinden ayırmak için mezar toprağına yapılan büyü halk arasında dua denen tılsımlar okunarak evlerinin çevresine, kapısına ya da bu kişilerin üzerlerine serpilir. Bu sayede insanların toprağa okunan ayırma duası da dediği özel büyü yapılmış olur. Önemli olan mesele ise medyumun söylediği okuma sıralamasına harfiyen uymaktır. Toprağa okunan ayırma duası ya da farlı bir işlem bile olsa mutlaka dikkat edilmeli, başa buyruk davranışlar sergilememelidir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır gibi soruların sıklıkla sorulduğunu biliyoruz. O halde bu kısımda soğutma büyüsünün nasıl anlaşılabileceğini inceleyelim. Büyüler genellikle benzer özellikler gösterirler. Bunların belli başlı ayırt edici özellikleri olsa da yapılan kişinin de özellikleri göz önüne alınarak daha iyi bir analiz yapılmalıdır. Kesinlikle soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun en önemli cevabı büyü bakımı yapmaktan geçmektedir. En iyi medyumlar ile bu konuda çalışabilmek demek sorunun çözümüne bir sıfır önde olmak demektir. Medyumlar soğutma büyülerinde ani bir değişim olabileceği yani patlamalar yaşanabileceği gibi hissizleşme ve umursamazlığın da baş göstereceğini anlatmışlardır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir