1. Anasayfa
  2. Ritüeller

Su Falı Nasıl Bakılır?

Su Falı Nasıl Bakılır?
Su Falı Nasıl Bakılır?

Su falı nasıl bakılır diye merak edenler için bazı alet ve araçlar kullanılarak ya da bazı yöntemler denenerek bakıldığı söylenebilir. İçinde bulunulan zamanla ilgili ya da geleceğe dair yorumlar yapma ve tahminlerde bulunma işi, fal olarak adlandırılmaktadır.

Bu amaçlar doğrultusunda fal bakan kimseye de falcı denilmektedir. Birçok farklı fal çeşidinden birisi olan su falı, dünyadan bilinen en zor fal türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu falı bakacak olan medyumun kalbinin temiz olması gerekmektedir.

Fal bakacak kimsenin suyu kendisinin doldurması gerekmektedir. Fal bakmada kullanılacak su, ya bir bardağa ya da bir tasa doldurulmaktadır.

Önce niyet edilmekte ve sonrasında ise fala bakılmaktadır. Dünyanın en zor falı olan su falına Medyum Behçet ile kolay bir şekilde bakılıp doğru neticeler alınmaktadır.

Su Falı Tarihi

Su falı tarihi oldukça eski zamanlara dayanan ve günümüzde hala popülerliğini korumaya devam eden su falı, kişilerin aklına takılan soruların hakkındaki cevabı gün yüzüne çıkaran ve gelecek zamandan haber veren önemli bir fal çeşidi olarak tanımlanmaktadır.

Bu fal çeşidinde, falın bakılmasını isteyen kimselerin isteklerine göre pek çok soruyu net bir şekilde cevaplamaktadır. Su falına bakılırken dikkat edilmesi gereken farklı noktaları barındıran çok önemli kurallar bulunmaktadır.

Banner Yazı Arası

Su falı, bu kurallara dikkat edilerek bakıldığı takdirde falı baktıran kimse adına en iyi neticeleri vermektedir. Bu önemli kuralları hiçe sayarak su falı bakmak ise istenilen neticenin alınmasını imkânsız hale getirmektedir.

Su Falının Belirtileri

 Su falının belirtileri merak edilen konulardan biridir. Adından da anlaşılacağı üzere su falı, suya bakılarak neticeleri ortaya konan bir fal türü olmaktadır.

Su falı birçok farklı belirtisi ile insan üzerinde de farklı yönlerden bu belirtileri ortaya koymaktadır. Su falı ile geleceğe dair bilinmeyen yönlerin ortaya çıkacak olması hissiyatı, kişide büyük bir rahatlama sağlamaktadır.

Bu bilgileri elde etme düşüncesi dahi psikolojide olumlu belirtilerin oluşmasını sağlamaktadır. Bu şekilde fal ile ortaya çıkan bu belirtiler, insan yaşamını da olumlu yönde etkilemekte ve insanı rahatsız ve huzursuz eden endişeleri ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede rahat bir nefes alınmakta ve mutlu bir hayatın kapıları aralanmaktadır.    

Su Falı Etkileri Nelerdir?

Su falı etkileri nelerdir araştırması yapan birçok insan vardır. Günümüzde birçok insanın gelecekle ilgili merak ettiği birçok bilinmeyeni ortaya koyma yönünde oldukça başarılı bir yöntem olan su falı, çokça talep görmektedir. Bu yönde bir talebin oluşma nedeni su falının oldukça etkili olmasıdır. Su falının etkileri ise şu şekilde ortaya çıkmaktadır:

  • Bu uygulama ile insanın gelecekle ilgili merakı giderilmektedir.
  • Bu fala baktıran kimse geleceğe dair bilgilere ulaşabilmektedir.
  • Su falı ile bir kimse geleceğe dair bilinmeyenleri ortaya koyduğun buna karşı bir tavır sergileyebilmektedir.

Su falı baktırmak, bu ve buna benzer birçok farklı avantajı beraberinde getirmekte ve bilinmeyenlere karşı bir duruş sergilemeyi mümkün kılmaktadır.

Su Falı Ne İşe Yarar?

Su falı ne işe yarar sorusu oldukça önemli bir meseleye işaret etmektedir. Her insanın farklı sebep ve amaçlarla yöneldiği su falı, bu yönde ortaya çıkan sorulara cevap vermekte ve oluşan sorunları da çözmektedir. Birçok kimse gelecekle ilgili planlar yapmakta ve geleceğe dair hayaller kurmaktadır.

Fakat geleceğin bilinmeyen yönü, bu plan ve hayallerin ne yönde olması gerektiğine dair şüpheler ortaya koymaktadır. Bu noktada ise su falı devreye girerek geleceğe ait sırları gün yüzüne çıkarmaktadır.

Bu şekilde medyum kimselere su falı bakmak, bunun gibi sorunları ortadan kaldırmakta ve bu yönde oluşan endişeleri de yok ederek insanda bir rahatlama sağlamaktadır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir