1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyülerinin etkileri oldukça yüksektir. Yanlış anlaşılma ve kendini sevgiliye ifade edememe gibi durumlarda maalesef ilişkiler son bulmaktadır. Bu yazımızda terk eden sevgiliyi geri getirme büyüleri hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Ayrıntılar yazımızın içeriğinde sizlerle…


Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü insanın ilk duygularından biri olan aşk duygusunun kuvvetini içinde barındırır. İnsanlar kimi zaman sevgilerine karşılık bulamayarak terk edilirler kimi zaman küçük bir hata evliliklere mal olur, kimi zaman da üçüncü kişilerin müdahaleleri ilişkilerin sonlanmasına sebep olur. Bu sebeple kadim zamanlardan beri medyumlar kendilerine başvuran insanlar için değişik versiyonlarının da olduğu bilinen terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü işlemlerine başvurmaktadırlar. Geri getirme büyüsü yapılırken uygulanması gereken birtakım incelikler şunlardır.

 • Medyum ile iletişime geçtiğinizde gerçek bilgiler kullanılmalı.
 • Büyü yaptırmak istediğiniz kişi ile ilgili niyetiniz açıkça ifade edilmeli.
 • Terk eden kişi geri dönünce ne olması istendiği belirtilmeli.
 • Cinler ile irtibata geçileceğinin bilincinde olunmalı.
 • Medyumun size söyledikleri tam zamanında uygulanmalı.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Gideni geri getirme büyüsü kaç günde tutar sorusu bu büyü ile alakalı olarak sık sorulan bir sorudur. Ancak bu büyünün onlarca çeşidi ve yapılış maksadına göre içeriği değiştiğinden dolayı da net gün vermek yanlış olacaktır.

Bazı geri getirme büyüleri üç günde bazıları bir haftada bazıları bir ayda kesin sonuçlar verebilmektedir. Her insana büyünün farklı etkileri olabileceği gibi her büyünün tesir süresi de kişiden kişiye farklılıklar gösterebilmektedir. Medyumlar ister papaz büyüsü, ister se de diğer kara büyü çeşitleri olsun her birine eşit mesafede ilim sahibi olmalıdırlar. Bundan dolayı da özellikle Medyum Behçet Hoca ve onun gibi düşünen ilim sahibi medyumlar insanlara doğru fayda sağlama adına çalışmalar sürdürmektedirler.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü Hangisidir?

En hızlı geri getirme büyüsü kişiye özel olarak yapılan ve yapımında en tehlikeli ifrit ve iblisler kullanılan büyüklerdir. Bu büyüler hem etkileri şaşırtıcı derecede çok yüksek hem de uzun süre boyunca çözülme imkanı olmayan büyülerdendir. Gerçek medyumlar hem büyü yapma hem de büyü bozma konusunda uzmandırlar. Fakat bu büyünün kolay bir şekilde yapılabileceği manasına da gelmemektedir. Büyü karanlık alemleri bu dünya ile bağlayan bir geçittir. Bu geçitleri en iyi bilen medyumlar en hızlı geri getirme büyüsü de yapmakta muktedir olmaktadırlar. Özellikle kişiye özel olarak yapılan kara büyüler ile en hızlı sonuçları alınmaktadır.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Eski sevgiliyi geri döndürme duası insanlar tarafından sıkça internette aratılan dualardandır. Fakat aslına bakılacak olursa da böyle kestirme bir duanın olmadığı görülmektedir. Özellikle bir kısım kimseler eşlerin arasının ısınması için okunacak bazı ayetlerin üzerinden kim olduğu bilinmeyen alimlerin sözlerini insanlara eski sevgiliyi geri döndürme duası olarak pazarlamaktadırlar.

Öncelikle büyüde okunan bazı dualar vardır fakat bunlar özünde tılsım sözleri ve bir takım eski büyü kitaplarında geçen sözlerden oluşmaktadır. Eski sevgiliyi geri döndürme duası medyumlar tarafından yapılacak bazı kişiye özel hesaplar sonucunda yöntemlere uygun olarak çıkarılmakta ve talimat olarak danışana verilmektedir.

Fotoğrafla Geri Geri Getirme Büyüsü Hakkında

Fotoğrafla geri getirme büyüsü sık kullanılan büyüler arasındadır. Özünde birçok büyü yapımında fotoğraflardan faydalanıldığı biliniyor. Burada fotoğrafın görevi büyü yaptıran ve büyü yapan kimseye ait bir zaman dilimini temsil etmesidir. Büyü sanıldığından çok daha karmaşık ve zorlu bir işlemler bütünüdür. Bu sebeple gerçek medyumlar üfürükçü değildirler. Geçmiş çağlarda yaşayan büyük ve gelişmiş toplumlar incelendiğinde büyücü kahinlerin önemli bir sınıf oluşturduğuna rastlanmaktadır. Medyum Behçet Hoca da büyünün kadim aleminin üstatları arasında biliniyor. Onun yorumlarına göre fotoğrafla geri getirme büyüsü mümkün ve isabet verecek olan büyüler arasındadır. Fotoğrafla geri getirme büyüsü yaptırılırken şunlar iyi bilinmelidir.

 • Fotoğrafla geri getirme büyüsü için bilgiler kesin doğru olmalıdır
 • Bu büyüde her iki taraf da zarar görmemesi adına niyet hep aynı kalmalıdır.
 • Gerçek bir medyum ile çalışmak gerekmektedir.
 • Fotoğraf büyüsü yapılan kimse ile daha önce yakınlık olup olmaması çok önemlidir.
 • Bu işlemler yapıldıktan sonra kimseye bahsedilmemelidir.

Dua ile Sevgilisi Dönenler Var Mıdır?

Dua ile sevgilisi dönenler konusu aslında duadan ne kast edildiği ile alakalıdır. Dinlerin birçoğu nikahsız ilişkileri ve hatta bazı durumda farklı inançta olan evlilikleri bile onaylamamaktadırlar. Buradan anlaşılacağı üzere dua ile sevgili döndürme meselesi dinlerin konusu da ilgi alanı da değildir. Medyumlar kendilerine başvuran kimseler için geri döndürme işlemleri yapmakta ve bunun için de danışanlarına bazı okunması gereken metinler verebilmektedirler. Bazı durumlarda ise sevgili büyü ile kendinden uzaklaştırılan kimse için bu büyü bozulmakta ve ona da bu duruma uygun dualar hazırlanmaktadır. Dua ile sevgilisi dönenler var mıdır sorusu aslında çok genel bir soru olmakla birlikte duanın nasıl anlaşıldığı burada önem arz etmektedir. Yaratıcıya af için yapılan duadan ziyade sevgilinin geri dönmesi için okunan yakarış ve özel tılsımları içeren dualar isabetini bulabilmektedir. Aksi halde her dile pelesenk edilen duanın da sonuç vermesi beklenemez. Bu sebeple en iyi medyumlar ile çalışmak şarttır.

Yorum Yap