1. Anasayfa
  2. Büyüler

Tuzla Kısmet Açma

Tuzla Kısmet Açma
Tuzla Kısmet Açma

Tuzla kısmet açma duaları, ritüel ve büyüleri mukaddes ilimlerde var olan, hayırlı ve olumlu ak büyülerde yapılan uygulamalardan oluşur.

Tuz spiritüel alemde yaygın olarak kullanılan, insanlığın var olduğu en eski tarihlerden beri en zaruri ve en kuvvetli madde olarak kullanılır. Bütün canlılar tuz olmadan yaşamayı ve hayatta kalmayı başaramaz. Dünyanın bütün hayati dengesi ve yaşam kalitesi tuzla oluşur. Tuz sadece kısmet açmak için değil, birçok ilimde bereket ve bolluk ritüellerinde de kullanılır.

Sular, bitki, toprak, hayvan ve insanlık için hayati öneme sahip olan tuz, bütün mevcut ilimlerde, bütün dinlerde ve bütün dünyada şifa, sağlık ve yaşamı devam ettirebilmek amacıyla kullanılır. Çok güçlü tesirlere sahip tuz her ilimde yaygın olarak kullanılır.

Mukaddes ilimler kadar, Süryani, Yahudi, Afrika, Uzak Doğu, Avrupa, Asya olmak üzere tüm ilimlerde, toplumlarda ve büyülerde yer alan tuz, kısmet açma işlemlerinde kullanılarak çok güçlü ve etkili enerjilerde önemli rol alır. Tuz ile kısmet açma işlemleri için deneyimli ve alanında Uzman Medyum Behçet Hoca‘dan yardım alınması gerekir.

Tuzla Kısmet Açma Nedir?

Tuzla kısmet açma nedir niye yapılır, kişilere etkileri ve kişilerdeki belirtileri nasıl olur gibi birçok konu, kısmeti kapanan kişiler tarafından merak edilir.

Tuzla yapılan uygulamalardan olan kısmet açma büyüsü negatif enerjileri en kısa sürede etkisiz kılan güçlere sahiptir. Yapılan ilme göre kullanılan tılsımların güçlü etkileri, negatif ve olumsuz enerjileri uzaklaştırılır.

Banner Yazı Arası

Tuzla kısmet açma uygulamaları Ledün ilmiyle yapıldığında Allah tarafından hiçbir etki gösteremez. Ledün ilmi konusunda uzman medyum hoca Ledün ilmine uygun duaları ve büyüleri gerçekleştirerek kişiyi kötü enerjilerden kurtarır. Kişiler kısmet açma işleminden sonra ferahlığa ve huzura kavuşur.

Tuzla Kısmet Açma Ne İşe Yarar?

Tuzla kısmet açma ne işe yarar, kısmet açma uygulamalarında tuz neden önemlidir sorusunun cevabını medyum hoca verir.

Medyum hoca tarafından kişilere yapılacak bakım çalışması sonucunda kişiye etki eden tüm olumsuz enerjiler tespit edilerek önlem alınır ve negatif etkiler sıfırlanır. Tuz güçlü bir element olarak kısmet açma büyüsünün ana maddesini oluşturur.

Tuz tütsü olarak da yakılır ve kötü enerjilerin kovulması sağlanır. Suda eritilerek içilir ve negatif enerjilerin, zayıflaması ve etkisiz kalması sağlanır.

Tuza bu tesirli gücü ilmin duaları ve manevi ilimlerin sırları verir. Tuzla yapılan uygulamalardan kısmet açma büyüsü kişiye şans, uğur ve kısmet olarak geri döner. Kişinin yaşamında var olan tüm olumsuzluklar tuzla kısmet açma uygulamasıyla biter. Yapılan bütün işlemler hızlı ve etkili olarak sonuçlanır.

Tuzla Kısmet Açma Belirtileri Nelerdir?

Tuzla kısmet açma belirtileri nelerdir kişilerde nasıl etkili olur, sonuçları nelerdir, uygulamalar yapıldıktan sonra kişilerdeki etkileri görülmeye başlar. Tuzla kısmet açma işlemleri belirtileri:

  • Kişilerde oluşan tüm olumsuz ve negatif etkiler biter.
  • Kişiler iç huzura, dinginliğe, refaha ve rahatlığa ulaşır.
  • Kişilerin hayatında olumsuz yönde gelişen işleri düzene girer ve olumlu şekilde yol alır.
  • Kişilerin ev ve iş hayatında yaşanan negatif gelişmeler son bulur.
  • Her türlü ilişki olumlu ve pozitif olarak gelişir.
  • Sağlığı ve sıhhatinde pozitif gelişmeler yaşanır.
  • Başarı, şans ve bereket kişiyle birlikte olur.
  • Ailesiyle huzurlu ve mutlu bir yuva kürar ve kalıcılık sağlanır.

Tuzla Kısmet Açma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tuzla kısmet açma işlemleri nasıl yapılır işlemlerin uygulama şekilleri ve yöntemleri bakım çalışması sonucuna göre medyum hoca tarafından belirlenir.

Mukaddes ilimlerin en kutsalı olan Ledün ilminde yapıldığında etkisi ve sonuçları kesinleşir. Ledün ilminde yapılan işlemler ömür boyu kalıcı tesire sahiptir. Kişilerin her türlü negatif enerjiye karşı korunması sağlanır.

Tuzla yapılan büyü işlemleri en son olarak tuzun tütsü şeklinde yakılmasıyla tamamlanır. Medyum hoca tarafından okunan tuzlu suyun içilmesi de kişiye ekstra koruma sağlar. Kısmeti kapalı kişinin 7 gün dualar eşliğinde suyu içmesiyle uygulama tamamlanır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir