1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Ücretsiz Bakım

Ücretsiz bakım nedir? Ücretsiz bakım yapan medyumlar kimlerdir? Ücretsiz bakım yaptırmak istiyorum ne yapmalıyım? Telefonda ücretsiz bakım yapan hocalar kimlerdir? Medyumların hepsi ücretsiz bakım yapmakta mıdır? Ücretsiz bakımdan kasıt nedir? Medyum Behçet Hoca ücretsiz bakım konusunda ne düşünüyor? Sizler için ücretsiz bakım hakkında hazırladığım bu makaleyi kaçırmayın.

Ücretsiz Bakım

Ücretsiz bakım, medyumlar tarafından uygulanan ve kişinin büyü ve diğer bazı konularda genel analiz ve durumsal bilgilerini kontrol etmek ve herk-hangi olumlu ya da olumsuz bilgileri kişi ile paylaşmak için kullandıkları ve bunu yaparken de yıldız haritasından da faydalanabildikleri işleme denmektedir. Özünde ücretsiz bakım hiçbir medyumun yapmak zorunda olduğu bir işlem değildir. Çünkü bir taraftan da cinler ve diğer doğa üstü güçler ile sık iletişim kurma yoluna girilmesi gerektiği için bir medyum dilerse ücretsiz bakım konusunda insanlara yardımcı olabilmektedir. Bunun bir çok sebebi olduğu gibi ücretsiz bakım yapabilmenin de bir çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Kimi medyumlar ücretsiz büyü bakımı yaparken kimi medyumlar da ücretsiz kişilik analizleri yapabilmektedir.

Burada önemli olan ise bunun medyumun kendi isteği ile yapıyor oluşunun farkında olmaktır. Elbette ki ücretsiz bakım yapmak büyü yapmak değildir ancak bazı bakım çeşitleri için de bir takım materyaller ve özel gereçler gerektiği için maddi bir karşılığının olması da son derece normaldir. Ücretsiz bakım genel itibari ile Şahsım Medyum Behçet Hoca’nın da zaman zaman danışanlarım ile aramdaki bağı kuvvetlendirmek ve daha çok kimsenin sıkıntılarını çözebilmek adına kullandığım bir bakımdır. Fakat ücretsiz bakım konusunda bir medyum her konuya bakmak zorunda değildir. İnsanların bir çoğu büyü çözdürmek adına bir medyuma ücretsiz bakım yaptırarak daha sonra vasıfsız bir medyum olduğu bile şaibeli kişilere büyü bozma işlemleri yaptırıyor olmaları ve maddi yönden de zarar görmeleri son derece sık karşılaşılan bir durumdur.

Ücretsiz bakım yapan medyumlar

Ücretsiz bakım yapan medyumlar genel manada zaman içinde bu şekil bir takım işlemler ile danışanlarını mutlu etmek ya da danışanlarının genel sorunlarını görmek isteyen kişilerdir. Ücretsiz bakım yapan medyumlar denildiğinde her medyum her bakımı ücretsiz yapacak diye bir kaideyi de içinde barındırmamaktadır. Ancak burada en dikkat edilmesi gereken konu ücretsiz bakım yapan medyumların bu bakımlar ile ilgili olarak ne kadar yeterli olduğu konusudur. Bazı kişiler insanları kandırmak ve onların sıkıntılarından faydalanmak adına medyum gibi işlemler yaptıkları iddiası ile sömürü yoluna gitmektedirler. Bu son derece yanlış ve kesinlikle o kişilerin hayatlarının etkilenmesine yol açacak derecede kötü sonuçları peşi sıra getirecektir. Bundan dolayı da hem ücretsiz bakım yapan medyumlar hem de ücretsiz bakım yapan medyumlar ile çalışmak isteyen kimseler bu konunun üzerinde iyi düşünmeli ve doğru kişi ile çalıştıklarına emin olmalıdırlar.

Ücretsiz bakım yapan medyumlar kesinlikle konusunda uzman ve işini iyi bilen kimselerden oluşmalıdır. Medyumluk için bir yetenek ve icazet olarak adlandırdığımız bir takim manevi ilimlerin talim ve terbiye altında öğrenildiğine ve yapı taşlarının oturtulduğuna dair bir yapı olmalıdır. Ücretsiz bakım yapan medyumlar arasında zaman zaman Medyum Behçet Hoca olarak danışanların için ayrıcalıklar sunmaktayım. Bundan dolayı da bir çok kişinin problemlerinin çözülmesinde ve nihayete erişmesinde yaptığımız bir çok çalışma ile başarı sağlamanın da önünün açılmasına katkı sı-sunmaktayım. Ayrıca ücretsiz bakım yapan medyumlar genellikle yıllardır beraber çalıştıkları danışanlarına özel olarak da hizmetler verebilmektedir. Bu kişisel bir tercih olmakla birlikte şahsımın da uyguladığı bir metottur.

Ücretsiz bakım yaptırmak istiyorum

Ücretsiz bakım yatırmak istiyorum şeklinde hemen hemen her medyuma başvuruda bulunan ya da medyumların daha öncede bahsettiğimiz sebeplerden dolayı yaptıkları ücretsiz bakımlara katılmak isteyen kimseler muhakkak ki bulunmaktadır. Ücretsiz bakım yaptırmak istiyorum diyen kimseler öncelikle medyumun hangi konuda ücretsiz bakım yaptığını iyi anlamalı ve her konuda bunun da mümkün olmadığını bilmelidirler. Çünkü bakım yapmak ve özellikle bir takım zorlu bakımlar medyumların hem enerji hem de spritüel açıdan sıkıntılı bir süreç geçirmelerine sebep olabilmektedir. Bu Sebeple medyumlar genellikle sayılı danışana hizmet verecek şekilde kendilerini ayarlamakta ve buna göre işlemlerini yapmaktalar.

Bu bakımdan ücretsiz bakım yaptırmak istiyorum diye başvuran bir yoğunluk yaşanması sonucunda medyumlar bunları kibarca geri çevirebilmekte ya da uygun koşullarda zaman zaman sizlere bu konularda yardımcı olabilmektedirler. Medyum Behçet Hoca olarak yıllardır danışanlarım içinden ücretsiz bakım yaptırmak istiyorum diye başvuranlara belirli koşul ve kaideler ışığında ve belirli bakımlarda yardımcı olmakta ve yine saydığım mücbir sebepler dolayısı ile de belli bir kapasiteden fazlasını kibarca başka zaman bakmak konusunda reddedebilmekteyim. Bu medyumların kişisel tercihleri olduğu kadar sorumlu olduğu bir çok danışanına da hak geçmemesi açısından olağan bir durumdur.

Ücretsiz bakım yaptırmak istiyorum şeklinde başvuran kimseler için de dönemsel olarak yaptığım çalışmaların bir çoğu belirli bir konu ile alakalı olmaktadır. Çünkü büyü bozma gibi çok fazla danışana hizmet verdiğim için bu konudaki sorumluluklarımı da aksatmamamız gerekiyor. Ücretsiz bakım yaptırmak istiyorum şeklinde başvuru yapacak kimseler bizi arayarak gerekli bilgileri almalı ve duruma göre hareket etmeleri de şahsımın vereceği en önemli nasihattir.

Telefonda ücretsiz bakım yapan hocalar

Telefonda ücretsiz bakım yapan hocalar ya da medyumlar online hizmet veren ve yaptıkları işlemler konusunda ayrıntılı çalışmalarını uzaktan kendilerine ulaşma güçlüğü yaşayan insanlar için sunan kimseler olarak biliniyor. Tabi ki hem normal yaşantımızda hem de internet çağında bu gibi durumların her ne alanda olursa olsun kullanılmaya müsait olduğu da bir gerçektir. Bu sebeple danışanlarımıza ve siz değerli okurlarıma Medyum Behçet Hoca olarak sürekli hatırlattığım konuların başında medyuma karşı duyduğunuz güven ve ondan aldığınız elektriğim önemidir.

Telefonda ücretsiz bakım yapan hocalar arasında şahsım da yer almakla birlikte zaman zaman yaladığım yoğunluk ve normalde var olan bireysel randevularım da bazen bu hizmetten beni alıkoyabilmektedir. Ancak günümüzde salgın hastalıklar ve çeşitli tıbbi sebeplerden dolayı da insanların bu konuda yardımında olabilmek adına telefonda ücretsiz bakım yapan hocalar işlemlerine devam etmektedirler. Bu konuda en iyi medyumlar ile çalışmak ve gerek internet gerekse de iletişim çağında olmamız hasebiyle çağa ayak uydurmak da gereklidir.

Telefonda ücretsiz bakım yapan hocalar elbette ki her birisi medyum değil ve elbette ki her birisi işinin ehli kimseler değildir. Bu gayenin iyi anlaşılması açısından da medyumların yani gerçek medyumların bakımlarının sizi nasıl etkilediği ve ses tonlarının size verdiği huzuru yaşadığınızda dediklerimi anlamanız daha da kolaylaşacaktır. Bir kimse ilacının nerede olduğunu ondan fayda gördüğünde anlamaktadır. Telefonda ücretsiz bakım yapan hocalar da başta olmak üzere bir çok medyumun bilmesi gereken diğer konu ise suistimalin önüne geçmek adına bunu belirli zman aralıklarında yapmanın daha doğru olduğu ve bu sayede kişiler arasında haksızlığın ortadan kaldırlacak olmasıdır. Medyumlar ücretsiz bakım konusunda özgürdür ve bu konuda sınırlı çalışma yapması doğal kimselerdir.

Yorum Yap