1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Wicca Büyüleri

Wicca Büyüleri
Wicca Büyüleri Nelerdir?

Wicca büyüsü diğer büyü seçeneklerine göre daha farklı ve etkili bir büyüdür. Eğer doğa ananın gücüne inanıyorsanız Wicca büyüsünün etkisini daha net görebilirsiniz. Doğa sizden almış oldukları ile gücünü daha net belli eder.

Wicca büyüsü diğer büyü seçeneklerine göre daha farklı ve etkili bir büyüdür. Eğer doğa ananın gücüne inanıyorsanız Wicca büyüsünün etkisini daha net görebilirsiniz. Doğa sizden almış oldukları ile gücünü daha net belli eder.

Wicca büyüleri doğadan gelen güç aracılığı ile yapılmaktadır. Bu anlamda son derece etkili olduğunu ifade edebiliriz. Sizlere bu yazımızda Wicca büyüsü hakkında bilgiler aktaracağız. Wicca büyüsü nedir? Wicca etkileri nedir? Wicca büyüsü nasıl yapılır gibi sorunların yanıtlarını sizlere aktaracağız.

Wicca büyüsü, tarihte de adından çok sık söz ettiren önemli tılsımlar arasında yer alıyor. Eşsiz bir güç sunan Wicca büyüsü, aynı zamanda başkalarının üzerinde de gücünüzü kullanma etkisi vermektedir.

Wicca büyüleri ile alakalı karar verme aşaması çok zordur. Bu anlamda Medyum Hocalar sorumluluk almak istemeyebilir. Aynı zamanda her medyum hoca tarafından yapılamayabilir.

Wicca büyüleri yaptığınız zaman direkt olarak etkisi göstermeye başlar. Kişi ne yaparsa yapsın, yaptığı her şey ona 3 katı olarak geri döner.

Wicca Büyülerinin Etkisi

Wicca büyüsü, büyü etkisi altında kalan kişinin karakterine göre şekillenir. Büyü yaptığınız kişi eğer karakter olarak iyi biriyse, iyililer aynı şekilde ona 3 katı kadar geri döner.

Eğer büyü yaptırmak istediğiniz kötü biri ise, büyü o kişinin hayatına 3 katı kadar kötülük olarak yansır. Kısaca büyünün etki alanı kişini karakteri ve davranışlarından etkilenir.

Doğadan alınan güç ile yapılan büyü, son derece adaletli bir büyüdür. Doğadan gelen gücü sizlere sunar ve başkaları üzerinde de kullanmanız için aracı olur. Kişi, Wicca büyüsü yaptıramadan önce iyi bir şekilde düşünmelidir. Aksi halde istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Büyü, kötü amaçlı biri tarafından yapıldığında sonuçları çok ağır olabilir.

Uzman bir medyum yardımı ile yapılması son derece mantıklı olacaktır. Medyum Behçet Hoca bu anlamda sizlere yardımcı olacak bilgi ve birikime sahiptir. Onunla görüşme yaparak sorunlarınızı kısa süre içinde çözme yoluna gidebilirsiniz.

Bu büyünün temeli Pagan inanışına dayanıyor. Buna göre güç doğadan alınır ve büyü esnasında hayal gücü kullanılır. 6 çeşit türden oluşmaktadır. Bunlar zararı önleme büyüsü, Venüs büyüsü, arınma büyüsü, aşk büyüsü, rahatlatan büyü ve sakinleştirme büyüsü olarak tanımlanabilir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Belirli ritüelleri vardır ve daha önce de ifade ettiğimiz gibi hayal gücü kullanılır.

Büyü yaptıran kişi büyü yaptırma esnasında sadece elde etmek istediği sonucu düşünmelidir. Olumsuz düşüncülerin altını çizmeye çalışmalıdır. Wicca büyüleri korunma büyüleri grubu altında incelenir. Medyum Behçet Hoca bu anlamda koruma büyüsü uzmanıdır.

Wicca Büyüleri Nedir?

Wicca büyüsü kadim büyüler grubu altında incelenmektedir. Diğer büyü seçeneklerine göre çok fazla bilinmez. Bunun nedeni ise Şama öğretilerinden biri olmasıdır. Çok etkili olmasının yanında Türkiye’de medyum hocalar koruma büyüsü olarak kullanır.

Medyum Behçet Hoca, tüm büyüler konusunda bilgi sahibi bir kişiliktir. Özel yetenekleri ve bilgi birikimi ile sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Genel olarak kara büyülerden korunmak isteyen kişiler tarafından talep edilir.

Bu nedenle Medyum Behçet Hoca, daha önce kara büyüsü etkisi kalan ve bunun bozumu için kendine talepte bulunan çok fazla kişiye yardım etmiştir.

Kara büyüler son derece etkili büyülerdir. Kişiler çaresiz hastalıklara, nedeni olmayan fakirliklere, aşk acılarına ve bir çok olumsuzluğa üstünde var olan kara büyü nedeniyle sahip olabilir. Kara büyü belirtileri eğer sizde de varsa Medyum Behçet Hoca’ya başvurmanız son derece önemlidir.

Ülkemizde gerçek medyum hocalar sayılıdır. Bu anlamda dikkatli olmak gerekir. Büyü etkisi altında kalmadan önce bunlardan korunmak için de Wicca büyüsünün etkili olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Wicca Büyüleri Nereden Geliyor?

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi Wicca Büyüsü şaman geleneğinden gelmektedir. Bu anlamda içinde çok fazla tılsımı barındırır. Bir çok ritüel vardır. Ritüeller çevredeki enerjileri harekete geçirir. Bu sayede diğer canlılar ile işbirliği içinde hareket edilir.

Doğada bulunan canlıları harekete geçirmek için, onlar ile aynı dili konuşmak gerekir. Bu da özel yetenekler sayesinde olur. Medyum Behçet Hoca özel yetenekleri ile ritüelleri doğru bir şekilde yapar.

Wicca büyüeri arasında Venüs büyüsü en fazla bilinen olarak dikkat çekiyor. Bunun yanında diğer büyü olan Aşk büyüsü de çok fazla talep görür. Pagan döneminde kadınların temizlemek için yaptıkları, evi temizleme büyüsü de bunlar arasında yer alıyor.

Çok tanrılı dinlerin olduğu dönemlerde bu tarz yöntemlerin geliştirildiği sık sık karşımıza çıkar. Bu da büyünün etkili olduğu dönemlerden bahsettiğimizi gösteren önemli bir ipucudur. Medyum Hocalar hakkında bilgi almak için bizi takip edin.

Wicca Büyülerinin Özellikleri

Wicca büyüleri 4 adet elementi temsil eder. Bunlar yanan mum, pantacle, chalice, athame’dir. Medyum Hocaların, bu konular üzerinde deneyimli olması son derece önemlidir. Şama öğretilerinin inanışına uygun bir büyü olduğu için geleneksel büyülere oranla daha farklı olduğu ifade edilir.

Büyüyü yapacak olan kişinin seçilmiş olması ve tüm enerjileri üzerinde toplayabilmesi gerekir. Sonrasında bu enerjiyi kime istiyorsa ona yöneltir. Wicca büyüsü yapılan kişi kara büyülere karşın korunma altına alınmış olur. Medyum Behçet Hoca tarafından yapılan korunma büyüsü, hiçbir büyü tarafından bozulmaz.

Pagan inanışları baz alındığı zaman Wicca büyüsü meditasyon yöntemi olarak bilinir. Çok tanrılı inanışların olduğu topluluklarda bu tarz yöntemler koruyucu ritüeller arasında kabul edilir. Kendilerine Wiccan adı verilen bir topluluk vardır. Bu büyü ile kadın cadıya dönüştüğü zaman kendisini tüm kötülüklerden korumuş olacak, yetenekleri ile olaylara müdahale edebilme kapasitesine sahip olacaktır.

Yorum Yap