1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Wicca Büyüsü

Wicca Büyüsü

Wicca büyülerinin gerçek kökleri putperest inançlara dayanır ve doğa onlar için merkezidir. Bu inanç bir yaşam tarzıdır ve büyücülük farklı bir isimdir. Bu inanca göre, her cadı kendi tarzında yaşar ve bu inancı olan insanlar kendilerini Wicca olarak adlandırır. Cadılar için sihir yapmak kolaydır. Bu işlem için herhangi bir malzemeye bile ihtiyaçları olmayabilir.


Wicca büyüsü yapabilmek için bu işin uzmanı olmak ve doğru uygulamayı doğru zamanda yapabilen kişilerden olmak gerekmektedir. Bu bir büyü; insan, bu yaşamdaki tüm iyilik ve kötülüklerden etkilenir ve cezanın karşılığı birçok defa ona geri verilir. Bu sihrin yardımıyla doğanın gücünü kullanabiliriz. Bu, büyünün doğasına göre şekillenen bir büyüdür. Savunma büyüsü Wicca Büyüsü koruyucu büyülerdir ve bu sahte, sahte doktrine dayanan eski bir büyü olduğundan, genellikle isim olarak adlandırılmaz. Ülkemizde koruyucu büyü olarak bilinir ve kullanılır.

Bu yüzden medyum Behçet Wicca büyüsünü bilir ve birçok müşterisine uygular. Bu nedenle, psişik Behçet’dan yardım alan insanlar, sebepsiz yere, tedavi edilmeyen, yoksulluk ve mutsuzluk hastalıklarına güvenirler. Kara büyülere karşı etkili koruma, yalnızca Türkiye’deki Medyum Behçet tarafından gerçekleştirilir. Çünkü bu büyü inanç bilgisini gerektiriyor. Pek çok insan onlardan koruyucu bir büyüleri olduğunu söylüyor, ancak psişik Behçet onları incelerken, gerçekten koruyucu bir büyü olmayan bu insanların basitçe hile yaptığını anlıyor. Bu nedenle, en özel koruyucu Wicca Büyüsü, Behçet hocadan alınmalıdır.

Wicca büyüsü nedir?

Wicca sihrinin asıl amacı, sihir etkisi altında kendi eylemlerinin etkisinin daha fazlasını görmektir. Bu nedenle, eğer bir kişi iyi işler yaparsa, daha fazla para alır ve kötü gelirse daha fazla öder. Enerji ve nedensellik güçlü bir büyüsü olan Wicca Büyüsü, bir insanın büyüsünün etkisi altındaki davranışını etkiler.

Bu büyüyle, kötülük yapmayı bırakabilir ya da karşılaştığı felaket ve sıkıntılarla ilgili olarak daha agresif ve agresif bir hale gelebilirsin. Karakterinizin güçlü bir benzeri olan bir Wicca büyüsü, çok karmaşık ve etkili bir büyü olduğundan, her şekilde gerçekleştirilemez.

Wicca ritüelleri nelerdir?

Wicca büyüsü, birçok büyü ve ritüel içeren şamanist bir geleneğe ait bir büyüdür. Her canlıyı harekete geçirmek ve kontrol etmek için gerekli olan bu ritüeller doğru yapılmazsa etkisiz olacaktır. Bu nedenle psişik Behçet, bu bilimin doğru bir şekilde yapabilmesi için uzun yıllar çalışılması gerektiğinden ve aynı zamanda seçilmesi gerektiğini iddia ettiğini söylemektedir. Bu ritüellerle, bakımı için yeterli ve gerekli enerjiyi toplamak kolaydır. Daha sonra, büyünün yönlendirilmesi istenirse, yani toplanan enerji bir kalkan gibi hareket etmeli ve bu kişi için ritüel gerçekleştirilmelidir. Bu ritüelleri tamamladıktan sonra, Wicca büyüsü olan bir kişi tüm kara büyüye karşı önlem alacaktır.

Yorum Yap

YORUM YAP / SORU SOR