1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Wicca Büyüsü

Wicca büyülerinin gerçek kökleri putperest inançlara dayanır ve doğa onlar için merkezidir. Bu inanç bir yaşam tarzıdır ve büyücülük farklı bir isimdir. Bu inanca göre, her cadı kendi tarzında yaşar ve bu inancı olan insanlar kendilerini Wicca olarak adlandırır. Cadılar için sihir yapmak kolaydır. Bu işlem için herhangi bir malzemeye bile ihtiyaçları olmayabilir.

Wicca Büyüsü

Wicca büyüsü yapabilmek için bu işin uzmanı olmak ve doğru uygulamayı doğru zamanda yapabilen kişilerden olmak gerekmektedir. Bu bir büyü; insan, bu yaşamdaki tüm iyilik ve kötülüklerden etkilenir ve cezanın karşılığı birçok defa ona geri verilir.

Bu sihrin yardımıyla doğanın gücünü kullanabiliriz. Bu, büyünün doğasına göre şekillenen bir büyüdür. Savunma büyüsü Wicca büyüleri koruyucu büyülerdir ve bu sahte, sahte doktrine dayanan eski bir büyü olduğundan, genellikle isim olarak adlandırılmaz. Ülkemizde koruyucu büyü olarak bilinir ve kullanılır.

Bu yüzden medyum Behçet Wicca büyüsünü bilir ve birçok müşterisine uygular. Bu nedenle, psişik Behçet’dan yardım alan insanlar, sebepsiz yere, tedavi edilmeyen, yoksulluk ve mutsuzluk hastalıklarına güvenirler. Kara büyülere karşı etkili koruma, yalnızca Türkiye’deki Medyum Behçet tarafından gerçekleştirilir.

Çünkü bu büyü inanç bilgisini gerektiriyor. Pek çok insan onlardan koruyucu bir büyüleri olduğunu söylüyor, ancak psişik Behçet onları incelerken, gerçekten koruyucu bir büyü olmayan bu insanların basitçe hile yaptığını anlıyor.

Wicca Büyüsü Nedir?

Wicca sihrinin asıl amacı, sihir etkisi altında kendi eylemlerinin etkisinin daha fazlasını görmektir. Bu nedenle, eğer bir kişi iyi işler yaparsa, daha fazla para alır ve kötü gelirse daha fazla öder. Enerji ve nedensellik güçlü bir büyüsü olan wicca büyüleri, bir insanın büyüsünün etkisi altındaki davranışını etkiler.

Bu büyüyle, kötülük yapmayı bırakabilir ya da karşılaştığı felaket ve sıkıntılarla ilgili olarak daha agresif ve agresif bir hale gelebilirsin. Karakterinizin güçlü bir benzeri olan bir wicca büyüsü, çok karmaşık ve etkili bir büyü olduğundan, her şekilde gerçekleştirilemez.

Wicca Ritüelleri Nelerdir?

Wicca ritüeli, birçok büyü ve ritüel içeren şamanist bir geleneğe ait bir büyüdür. Her canlıyı harekete geçirmek ve kontrol etmek için gerekli olan bu ritüeller doğru yapılmazsa etkisiz olacaktır. Bu nedenle psişik Behçet, bu bilimin doğru bir şekilde yapabilmesi için uzun yıllar çalışılması gerektiğinden ve aynı zamanda seçilmesi gerektiğini iddia ettiğini söylemektedir.

Bu ritüellerle, bakımı için yeterli ve gerekli enerjiyi toplamak kolaydır. Daha sonra, büyünün yönlendirilmesi istenirse, yani toplanan enerji bir kalkan gibi hareket etmeli ve bu kişi için ritüel gerçekleştirilmelidir. Bu ritüelleri tamamladıktan sonra, wicca ritüeli olan bir kişi tüm kara büyüye karşı önlem alacaktır.

Wicca Büyüsü Nasıl Yapılır?

Wicca büyüsü yapılması istenirse, bunun için gerçek bir cadıdan yardım almak gerekiyor. Kötülük yapmak, insanların canını yakmak isteyen kişiler için eski zamanlarda üretilen birçok büyücülük yöntemi vardır. Cadılar, eski dönemde wicca olarak anılırdı.

Bu kişilerin insanlara zarar vermek hoşuna gider, insanların acı çekmesinden zevk alan yapıları yüzünden günümüzde hala devam eden buhranlar vardır. Wicca büyüsü etkisi itibari ile de uzak durulması gereken yöntemleri kapsar. Kötülüğün karşılıklı olduğunu her daim bilmek gerekir.

Wicca büyüleri yapan kişiler insanlık adına önemli kişiler ise, bu noktada araştırılması gereken konuları ele almak gerekir. Tehlikeli ve karmaşık büyüleri tek bir çatı altında toplamak ve buna göre değerlendirmek son derece önemlidir.

Kişi eğer karmaşık bir beyin yapısına sahipse büyüleri anlaması daha basit olabilir. Genel anlamda medyum Hocaların da bu tarz bir yapıları vardır. Çok fazla şey düşündükleri için kafalarının karşılık olduğu görülür. Ama olaylara çözüm üretme noktasında son derece başarılı kişilerdir.

Yorum Yap