1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Yıldız Düşüklüğü Duası

Yıldız düşüklüğünü yükseltmek için bir çok yöntem vardır. İnsan içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için bir takım değişimler yapabilir. Hayatımızda eğer yolunda gitmeyen bir takım şeyler varsa bu enerji olarak yansıma yapar. İnsan kendisini kötü hissetmeye başlar ve bu kimi zaman fiziksel olarak da hissedilir. Bu da yıldız düşüklüğünün kanıtlarındandır. Bu yazımızda sizler için bu özel konuya değindir. Detaylar yazının devamında...


Yıldız düşüklüğü duası, auranın düşük olması nedeniyle, kötü enerjilere açık olmamız durumunda ihtiyaç duyulan bir duadır. Eğer auramızı yükseltirsek, kötü enerjilere kapalı hale geliriz ve bunun için yapabileceğimiz pek çok yöntem vardır.

Bunlar arasında yıldız düşüklüğü duası da yer almaktadır. Aura da meydana gelen yırtıkların, alt boyut negatif enerjili varlıkları çektiğini unutmamak gerekir. Bu anlamda düşük yıldızı yükseltmek son derece önemlidir. Doğru hizmet almanız halinde sorunlarınızdan arınabilirsiniz.

Yıldız düşüklüğü gerekli olması halinde, bu kendini bazı belirtiler ile gösterir. Yıldızı düşük olan kişi çok fazla esner ve bunun yanında sürekli olarak enerjisi çekilmiş gibi hisseder.  Kişi yoğun bir enerji saldırısı altında olabilir.

Bu nedenle hemen koruma altına almak gerekir. bu anlamda duaların son derece etkili olduğu bilinmektedir. Medyum Behçet Hoca olarak yıldız falınıza baktıktan sonra bunu yükseltmek adına bir takım çalışmalar yapmaktadır. Yıldız düşüklüğü duası için şu konulara dikkat etmekte fayda vardır.

 • Yıldız düşüklüğü herkes için olmasa da bazı durumlarda bir çok insanın başına gelebilir.
 • Yıldız düşüklüğü kişinin ruhunu ve bedenini her türlü tehlikeye açık hale getirir.
 • Bu dua hazırlandıktan sonra mutlaka okunmalıdır.
 • Sıklıkla yıldız düşüklüğü yaşayanlar bu duayı üzerlerinde taşımalıdır.
 • Yıldız düşüklüğü bazen kişinin çok nazar çekmesine de sebep olabilir.

Yıldız Düşüklüğü İçin Dua

Yıldız düşüklüğü için dua okumak böyle sorunlar karşısında sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Dua okumak ortamda var olan enerjinin dağılması, negatif enerjinin pozitife dönüşmesi anlamında en etkili yöntemlerden biridir. Yıldız düşüklüğünün de olumsuz enerjiden kaynaklanan bir durum olduğunu düşünürsek, iki halin birbirini yok edebileceğini söylemek mümkündür.

İnsan vücudu olumsuz enerjiye karşı direkt tepki gösterir. Bu tepkiler ilk başta hali ile ortaya çıkar. Sonrasında da fiziksel değişimler meydana gelebilir. Kimi zaman yıldız düşüklüğü, insan için dünyanın çekilmez bir yer olduğu düşüncesi ile ortaya çıkar. Medyum Behçet Hoca olarak yıldız düşüklüğü için dua çalışmalar devam etmektedir.

Birçok çalışma yaparak sizlere bu konuda geniş bilgi birikimimi sunmaktayım. İlk başta yıldız falınızdan, hangi önlemlerin alınması gerektiği konusunda gerekli olan bilgileri toparlarım. Genel olarak kişi, eğer yıldızı düşük ise bunu davranışlarına yansıtır. Bu da bizim çözüm üretmemiz adına önemli bir fırsattır. Dua, Allah huzurunda okunur. Kişinin dua okurken içten ve samimi olması gerekir.

Ortamda eğer ki bir kötü enerji var ise bu dua ile dağılır. Yerine olumlu enerji alır. Ortamda bulunan enerji durumu kişiyi direkt olarak etkiler. Eğer ortam negatif ise kişinin davranışlarında ağırlaşma, bir isteksizlik meydana gelir. Pozitif enerji var ise seyir bunu tam tersi şeklinde olacaktır.

Yıldız Düşüklüğü İçin En Tesirli Dua

Yıldız düşüklüğü için en tesirli dua hakkında bir çok yerde farklı bilgilere rastlamak mümkün olacaktır. Bu konuyla alakalı birçok dua seçeneği olduğunu daha önce ifade etmiştik. Bunlar arasında en tesirli olanı merak edilir. Fakat hangi duanın daha tesirli olduğu kişinin yaşanmışlıkları ve karakteri ile alakalıdır. Yani ücretsiz bakım gereklidir. Ancak bu şekilde en tesirli dua tercih edilir ve okunur. Medyum Behçet Hoca olarak dua okuma işlemlerinde de sizlere yardımcı olurum.

Yaşadığımız evrenin bize neler getireceği ve bizden neler götüreceği belli olmaz. Biz önlemler almamıza karşın hayat bizi zorlayabilir. Kötü bir ruh hali içine girebiliriz ve bundan ne yaparsak kurtulamayız. Bu da bizim sosyal yaşantımızı etkiler. Bazı insanların daha şanslı olduğunu düşünürüz. O insanlarda şeytan tüyü var, bizde yok deriz.

Fakat bu şekilde kabullenmek doğru değildir. Kişiler, gerekli motivasyonu gösterdikleri takdirde içinde bulundukları kötü durumdan kendi çabaları ile çok rahat bir şekilde kurtulabilir. Önemli olan istemektir. İstediğimiz takdirde, tüm süreçlerde kendimizi iyi duruma getirmek, mutlu olmak ve mutluluk ile hayatımızı devam ettirmek mümkündür.

Yıldız düşüklüğü için tesirli olan dua da her zaman bizim yanımızda olacaktır. Bu duaların okunması öncesinde ve sonrasında bazı rutinlere uymak gerekir. Mutlaka Abdest alınması gerekir. Sabah ve akşam namazı sonrasında okunan duaların tesirleri daha güçlüdür. Duanın anlamını bilmemiz, kalben hissetmemize yardımcı olur.

Yıldızı Yükselten Dualar

Yıldızı yükselten dualar çok merak edilmektedir. Tüm duaların yıldızımızı yükselteceğini ifade edebiliriz. Yeter ki niyetimiz iyi olsun ve samimi olalım. Mutlak enerji ile hayatımıza yön verme gayesinde olmamız halinde, içinde bulunduğumuz durum her ne olursa olsun bundan kurtulmak aslında düşündüğümüz kadar zor değildir. Düşüncelerin zorluğu, gerçeğin zorluğu anlamına gelmez. Yani düşünce bazında, yapılması zor gibi görülen şeyler, eyleme dönüştüğü zaman o kadar zor olmayacaktır.

Medyum Behçet Hoca olarak uzun zamandır çeşitli büyüler ve fallar konularında insanlara yardım etmeye, onları içinde bulundukları zor durumdan kurtarmaya devam ediyorum. En etkili büyüler ile sizlerin yanında olmaktayım. Büyü yapan Medyum Hocalar için yapmanız gereken bizimle görüşmektir. Sitemizde en güvenilir medyum hocalar hakkında en gerçek bilgileri sizlere sunarız. Etkili büyüler ve çok daha fazlası için bizi takip edin.

Doğuştan Yıldız Düşüklüğü

Doğuştan yıldız düşüklüğü problemine kimi insanlarda sık rastlanır. Bu insanlar genel olarak motivasyon bulma konusunda zorlanır. Ruh halleri genelde negatiftir. Fakat düzelme eğilimi göstermeleri haline, pozitife eğim gösterirler. Fakat burada önemli olan nokta istemektir. Düzelmeyi isteyen kişi bir şekilde bunun yolunu bulabilir. Eğer isteksizlik aşılmıyorsa bu bir sorundur. Bu sorun için Medyum Behçet Hoca olarak benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunduğum etkin yöntemler, doğuştan yıldız düşüklüğünüzün önüne geçer.

İnsanların bazı özelliklerini doğuştan, bazılarını ise sonradan kazanır. Sonradan kazanılan özellikler öğrenilerek olur. Etrafımda duyduğumuz şeyleri öğreniriz. Aile faktörünün bu anlamda önemli olduğunu anlamak mümkündür. Doğuştan gelen özellikler ise genetik faktörlü olabilir. Bunları değiştirmek için daha etkili yöntemler bulmak zorundayız. Dualar, büyüler ve benzeri gizli ilimler sizlere bu konularda oldukça yardımcı olur.

Yıldız Yükseltme Çalışması Yaptıranlar

Yıldız yükseltme çalışması yaptıranlar, sitemizde açık bir şekilde yorumlar sayfası üzerinden aldıkları yardımlardan bahsederler. Kişi, yıldız yükseltme çalışması ile içinde bulunduğu kötü halden kurtarma işlemlerini uygulamış olur. Bunların çok farklı kolları vardır. Duaların etkili bir yöntem olduğu da bilinmektedir. Dua okurken erişilen konum ve o konumda kalma çabası insan için önemli bir uğraştır. Dua okumak insanı manevi dünyaya götürür. O dünyaya giden kişi gerçek ile karşılaşır ve bu da onun hayatta kalma nedenini gösterir.

Yıldız yükseltme çalışması yaptıranlar Medyum Behçet Hoca’ya sıklıkla danışmaktadırlar. Hocamız, tüm olumlu enerjisini insanların daha iyi bir noktaya gelmesi, daha huzurlu olması ve kendilerine hakim olması için harcıyor. Enerjisi düşük olan insanların kendilerine verdiği zarar kadar çevrelerine de zarar verdiği bilinmektedir. Çevrelerine zarar veren kişiler ayrıca bunun acısını yaşar. İçinden çıkılmayan bir durum olduğunu ifade edebiliriz.

Yıldız Yükseltme Çalışması

Yıldız yükseltme çalışması için en öncesinde yıldız düşüklüğü hesaplaması gerekir. Eğer kişinin yıldızı düşük ise kendisine yapılan büyülerden çok kısa süre içinde etkilenir. Aynı zamanda manevi ve maddi sorunlardan etkilenmeleri kolay olur. Endişe, kaygı gibi sorunları vardır. Kimi zaman kendilerine zarar vermeyi düşünebilir. Kişinin yıldızı düşük ise gökyüzünde bulunan yıldızın hayatını etkilemesine izin vermiş olur. Yıldızları kendi aralarında ve gezegenler ile yaptığı açılar, kişinin hayatı ile direkt olarak alakalıdır.

Yıldız yükseltme çalışması belirli ritüeller ile yapılır. Gerekli olan hesaplama sistemi gerçek ve güvenilir medyum Hocalar tarafından bilinir. Kişinin burcu ve benzeri kıstaslar ele alınır. Bu şekilde yapılan hesaplama sonrasında çalışma şekli belirlenir. Bunun için de ücretsiz bakım yapılması gerekir. Ücretsiz bakım için medyum Behçet Hoca ile görüşme yapabilirsiniz.

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Yıldız düşüklüğü nedir sorusu çok sık sorulan bir sorudur. Sizlerin bu konuda derin bilgi sahibi olması için benimle görüşme yapmanız ve uygulamaları gözetlemeniz önemlidir. Kişinin eğer ki yıldız falı düşük ise büyülerden çok çabuk etkilenebilir. Bunun yanında maddi dünyadan da zarar görür. Ortamın kötü enerjisini hemen üstüne çeker. Bu da diğer insanların o kişiden kalan pozitif enerjiye sahip olmalarına neden olur. O mutsuzken etrafındaki insanlar daha mutlu olur.

Yıldız düşüklüğü, dengelenmesi gereken bir durumu ortaya çıkartır. Yıldızın çok yüksek olması da kimi zaman sorun olabilir. Bu nedenle denge son derece önemlidir. İşlemlerimde bunu sağlamak için uzun zamandır hizmet veriyorum.

Yıldız düşüklüğü nedir sorusuna gerçek ve güvenilir bir yanıt almak için medyum Behçet Hoca olarak benimle hemen görüşme yapabilir ve gerekli işlemler sonrasında yıldız falınıza baktırma işlemi yaptırabilirsiniz. Bu sizin hem şu anki, hem de gelecekteki hayatınız için son derece önemli bir rutindir.

Yıldız Düşüklüğü İçin Taş

Yıldız düşüklüğü için taş kullanılması çok eski yöntemlerden biridir. Medyum Behçet Hoca kendisine yıldız düşüklüğü için başvuran danışanlarının tedavi esnasında ve sonrasında yıldız taşı takmalarını önermektedir. Yıldız taşı kolye, küpe, bileklik gibi bir çok farklı takıların yapımında da kullanılmaktadır.

Bu durumdan dolayı da yıldız düşüklüğü için taş bulundurma işlemi daha kolay bir hal alabilmektedir. Yıldız düşüklüğü sıkıntıları giderilince bu taş sürekli taşınırda bir çok faydası görülecektir. Yıldız düşüklüğü için taş kullanılması kişi üzerinde bir çok etki uyandırmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür.

 • Yıldız düşüklüğü için yıldız taşı kullanmak stresi alır.
 • Yıldız taşı aynı zamanda size pozitif enerji verir.
 • Bu özel taşlar kişini yıldız düşüklüğünü dengeli hale getirir.
 • Yıldız taşı kullanımı nazara karşı büyük koruyuculuk sağlar.
 • Yıldız taşı zaman zaman üzerinde biriken kötü enerjinin  atılması için temizlenmelidir.

Yıldız düşüklüğü için taş kullanımı oldukça yaygın fakat doğru kullanım hakkında bilgiler de çok azdır. Yıldız taşları kişinin kötü enerjisini alıp kendi içlerine depolarlar. Bunun sonucunda kişinin yıldızı dengeye girer. Ancak bu kötü enerji atılmazsa yıldız taşı çatlayıp kırılacaktır. Hatta böyle durumlarda yıldız taşı taşımak bile insana zor gelecektir. Bu sebepten ötürü bu özel taşların temizleme yöntemleri çok iyi uygulanmalıdır.

Yorum Yap