1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Yıldız Düşüklüğü İçin En Tesirli Dua

Yıldız düşüklüğü ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda yapılan bir çok araştırma bu sorunu yaşayan insanların adeta mıknatıs gibi kötü enerjileri üzerlerine çektiklerini göstermektedir. Medyum Behçet Hoca bu nedenden dolayı sizler için yıldız düşüklüğü için ne gibi önlemler alınması gerektiğini açıkladı. Konuyla alakalı tüm detaylar yazının devamında...


Yıldız düşüklüğü için en tesirli dua ile ilgili bir çok farklı görüş karşımıza çıkmaktadır. İlk önce yıldız düşüklüğü hakkında bilgilerimizi tazeleyelim. Yıldız düşüklüğü kişinin doğumu esnasında evrende oluşan bazı negatifliklerin aurasına yansımasıdır. Bundan dolayı insan dışarıdan gelebilecek bir çok sıkıntıya karşı açık olarak dünyaya gelmiş olur.

Aura çok önemli ve koruyucu bir çember gibidir. İnsanın nazardan, büyüden ve cinler gibi diğer boyutlardan gelen varlıklardan korunmasını sağlamaktadır. Elbette bunu aurayı kontrol etmeyi bilmeyen insanların bir yere kadar sağlayabildiği biliniyor. Fakat yıldız düşüklüğü olan insanların ise bundan hiç korunamadığı da ortadadır.

Medyum Behçet Hoca bu konuyla ilgili alınması gereken bir çok önlem olduğunu ifade etmektedir. En önemlisi ise hiç şüphesiz dualara sarılmaktır. Ancak yıldız düşüklüğü için en tesirli dua hakkında bilinen çok fazla şey yoktur. Bir çok eserde ve internette b tür dualar yazılmış olsa da faydasının görülemediği açıktır.

Bu sebeple bilinmesi gereken en önemli kural bu duanın kişiye özel hazırlanması gerektiğidir. Yani herkesin yıldızı nasıl farklıysa aurası da tıpkı DNA’sı gibi kişiye özeldir. Bu sebeple de hazırlanan duanın bu durma ve o kişiye özel olması gerekir. Yıldız düşüklüğü için en tesirli dua hakkında şunların da bilinmesi çok önemlidir.

 • Yıldız düşüklüğü sonradan ortaya çıkabileceği gibi doğuştan itibaren de anlaşılabilir.
 • Bu sıkıntısı olan insanlar adeta nazar mıknatısı gibi sürekli nazara tutulurlar.
 • Baş ağrıları ve halsizlik sıklıkla rastlanan bir durumdur.
 • Yıldız düşüklüğü olan kimseler kötü enerji ve büyüden çok çabuk etkilenirler.
 • Bu durumlarda kesinlikle nücum ilmi olan Medyum Behçet gibi bir medyum ile iletişime geçilmelidir.

Yıldız Düşüklüğü İçin Dua

Yıldız düşüklüğü için dua yapmak alınacak en büyük önlemlerin başında gelmektedir. Bu konuda dünyanın saydığı bir çok İslam alimi de tarih sahnesinde var olmuştur. Özellikle İbn-i Arabi ismiyle meşhur olan alim yaşadığı dönemin tüm dinlere mensup alimlerince nücum ilminin pirleri arasında kabul edilmiştir.

Muhakkak ki yıldızlar ile insan arasında büyük bir bağ bulunmaktadır. Kainatın her zerresi birbirine görünmez bağlarla bağlıdır. Yıldızlar da insan hayatını etkileyen hareketler içine girerek bunu bizlere farklı şekillerde kanıtlamaktadır. Bunun en bariz örneği ay tutulması ve ayın farklı hareketlerinin insan psikolojisine etkileridir.

Medyumlar yıldız düşüklüğü için dua konusunda danışılan insanlardır. Özellikle Medyum Behçet Hoca gibi nücum ilmi olanları sizlere yıldızları bir yazı misali okuyabilmektedir. Yıldızı düşük olan insanların ne gibi dualar yapması gerektiği de bir takım özel hesaplamalar ile Kuran’dan çıkarılabilmektedir. Bir çok sır gizli olan bu kutsal kitap yıldızlardan da sıklıkla bahsetmiştir. Hatta özel bir takım yanları vurgulanarak hatırlatılmıştır.

Yıldız düşüklüğü konusunda bilinçli olunması gerekmektedir. Özellikle bebeklikte farkına varılınca buna müdahale etmek daha kolaydır. Fakat yıllarca fark edilmeyerek sonradan bir vaka ile ortaya çıkan yıldız düşüklüğüne çok zor müdahale edilmektedir. Bu zorlu süreci kolaylaştırmak yine çalıştığınız medyumun elindedir. Nücum ilmine hakim ve sizin ne yapmanız gerektiğini iyi bilen bir medyumla çalışmanız auranızın güçlenmesini ve korunabilmenizi sağlayacaktır.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Yükseltilir?

Yıldız düşüklüğü nasıl yükseltilir sorusu bu konuyla alakalı olarak sık sorulan sorulardan birisidir. Bu sıkıntıyı aşmanın bir çok yolu vardır. Ancak bizler karanlık yollardan önce dua ile bu sıkıntıyı aşmayı denemeliyiz. Tüm yollar kapalı olduğunda ve büyük sıkıntılar yaşandığında ise karanlık ilimlerden yardım alınmak zorunda kalınabilir.

Yıldız düşüklüğünü yükseltmenin başlıca yolu Kuran ile yapılacak nücum hesaplarında gizlidir. Buna yapan medyumlar sizler için uzun süre dert olan bir çok olayı çözebilmektedir. Bu sıkıntı daha önce de bahsettiğimiz üzere aura zayıflığından kaynaklanır.

İnsan aurası sayesinde büyülerden hemen etkilenmez ve nazardan da korunabilir. Elbette ki bu bir yere kadar koruyucudur. Ancak yine de birden sıkıntıya düşmek yerine bunu hissederek önlem almaya zaman kazanmak daha iyi olacaktır. Medyum Behçet Hoca bu konuda tanınmış en iyi medyumlardan biridir. Yıldız düşüklüğü nasıl yükseltilir sorusunun cevabı elbette ki birkaç satırda açıklanamayacak kadar karmaşıktır. Yine de kişiye özel bir takım işlemler yapıldığının bilinmesi ve yine kişiyi nazar gibi sıkıntılara karşı koruması bilinen bazı özelliklerdir.

Yıldız düşüklüğü konusunda medyumlardan yardım alınmalıdır. Çünkü günümüzde bir çok kimse astroloji ile ilgileniyor olsa da İlm’i Nücum bilenler yalnızca medyumlar kalmıştır. Ayrıca nazar ve büyü konularındaki tecrübeleri sayesinde hazırladıkları dualar da sizler için çok daha faydalı iş göreceklerdir. Bu sebeple sizlerin de böyle sıkıntılar yaşaması durumunda hocamız ile irtibata geçmeniz çok faydalı olacaktır.

Doğuştan Yıldız Düşüklüğü

Doğuştan yıldız düşüklüğü en sıkıntılı durumlardan biridir. Ancak bunun erken fark edilmesi de alınacak önlemlerin daha çabuk etki etmesine fayda sağlayacaktır. Bir çok kimse yıldızların hareketleri ve düzenlerinde doğan bir takım olaylardan doğum esnasında olumsuz etkilenir.

Bu da doğal auralarının zayıflamasına yol açar. Bu zayıflık sonucunda da insanların büyü ve nazar gibi tehlikelere karşı kalkanları düşmüş olur. Bu büyük sıkıntıları aşmanın yolu da yıldız düşüklüğüne karşı önlem almak ve onu olabildiğince düzeltmeye çalışmaktır.

Medyum Behçet Hoca insanların bu durumu fark etmesinin pek kolay olmadığını da belirtiyor. Çünkü doğuştan yıldız düşüklüğü genellikle bebek doğduğunda yıldız haritasına baktırılarak anlaşılır. Fakat çocukta fiziksel ve biyolojik olarak bir sorun olmadığı halde, tüm testleri ve tahlilleri temizse bile bir huysuzluk ve rahatsızlık söz konusuysa bundan dolayı da yıldız düşüklüğünden şüphelenilebilir.

Özellikle insanların doğuştan itibaren böyle sıkıntıları karşısında önlem almamak ileride bunun daha da zorlaşmasına zemin hazırlayabilir. Bu meseleyle alakalı şu bilgiler de çok önemlidir.

 • Doğuştan yıldız düşüklüğü farklı sebeplere dayalı olarak çıkabilir.
 • Bu konuda önlem almak için nücum ilmi olan bir medyuma danışılmalıdır.
 • Bebeğinizde bu sorundan şüpheleniyorsanız yıldız haritasına baktırmanızda fayda vardır.
 • Doğuştan bu sıkıntıların olması sizi korkutmamalıdır.
 • Bu mesele hakkında çalışma yapması için güven içinde hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap